66767348 021
  • Jaybird Freedom Red

Jaybird Jaybird Freedom Red

  • این کالا شامل ارسال رایگان نمی باشد
  • 7 daysیک هفته مهلت تست سلامت کالا
  • 1,350,000 تومان
  • 1,090,000 تومان


این کالا را با دیگران به اشتراک بگذارید : Telegram Facebook Google + Twitter

"Jaybird Freedom" هدفونی با قابلیت های عجیب و ظاهری فانتزی است.بیشتر شبیه به سفینه های فضایی در سری استار وارز است با قابلیت پخش موزیک و کارایی های دیگر!

قرارگیری درون گوش:

ایربادها به قفل دوگانه مجهز بوده و با قرار دادن آنها درون گوش کاملا بی حرکت و ثابت باقی میمانند.تمام بدنه ی ایربادها در 4 سایز مختلف درون جعبه ی این هدفون قرار دارند تا با تعویض آنها با بهترین سایز ممکن برای قرارگیری درون گوش دسترسی داشته باشید.بند ضدگره خوردگی "Freedom" پشت گردن قرار گرفته و با وزن 18 گرمی که دارد در تمام فعالیت های روزانه همراه شما خواهد بود.

اتصال بی سیم:

بلوتوث نسخه ی 4.0 اتصال بی سیم را ممکن میسازد بدون لغزش ها صوتی و تخریب موزیک.به راحتی و با چند کلیک اتصال با هدفون برقرارمیشود و میتوانید تا فاصله ی 10 متری اتصال با کیفیت را داشته باشید.

باتری و پلی بک:

"Freedom" از یک باتری اضافی شبیه به یک پاوربانک مخصوص خودش بهره مند است که به زمان مفید استفاده ی آن اضافه میشود.با این همه نمیتوان 7 ساعت پلی بک آن را قابل قبول دانست و برای استفاده در تمرینات ورزشی یا فعالیت های روزانه باید باتری اضافی آن را همراه داشته باشید.این هدفون با هر بار شارژ کامل در 90 دقیقه تا 7 ساعت پلی بک کامل با بالاترین میزان صدا و با استفاده ی مجدد از باتری اضافی آن که به سه دکمه ی مرکزی متصل میشود پلی بک 7 ساعته به 10 ساعت تغییر میکند.این مهم را باید در نظر گرفت که باید حواستان به هر دوباتری این هدفون باشد تا بهترین ساعات استفاده را داشته باشید.

سه دکمه ی مرکزی:

قرارگیری میکرفون دورنی روی کابل امکان برقراری تماس های صوتی را برای مخاطب فراهم کرده است در کنار سه دکمه ی اصلی هدفون که فعالیت های روزانه را راحت تر کرده اند.دو دکمه برای میزان صدای هدفون و دکمه ی میانی برای توقف و پخش موزیک.کلیک و نگه داشتن دکمه ی میانی برای پاسخ و نگه داشتن تا 3 ثانیه برای رد کردن تماس ورودی.فعال کردن دستیار صوتی و تغییر بین موزیک های پلی لیست بدون دسترسی به دستگاه پخش خود از قابلیت های دیگر سه دکمه ی مرکزی روی بدنه است.

اپلیکیشن مخصوص:

به واسطه ی وجود اپلیکیشن "Jaybird Sound" به شخصی سازی موزیک های خود و دریافت صدای شبیه ساز خروجی از هدفون دسترسی خواهیم داشت.بیس موزیک را افزایش دهید یا صدای کلی موزیک را به بالاترین حالت برسانید.در اپلیکیشن مخصوص جی بیرد هر شخصی سازی که بخواهید برای موزیک های پلی لیست خود در اختیار دارید.

کیفیت صدای خروجی:

نمیتوان نوشت عیب بزرگ یا ایراد حل نشدنی این هدفون کیفیت صدای آن است.صدایی قابل قبول و شفاف در کنار بیسی ثابت و محکم چیزی است که از این هدفون شنیده میشود.صدای انتقال داده شده ی مخاطب شما یا صدای موزیک شما با کیفیت قابل قبولی از هدفون خروجی میگیرند.

ویژگی های دیگر:

"Freedom" از گواهی نامه ی IPX4 بهره مند است و میتواند در کنار تمرینات ورزشی یا قدم زدن زیرباران استفاده شود.ضد عرق و ضد پاچش آب است تا زمان های مهمی از طول زندگی را در کنارتان باشد.درون جعبه ی این هدفون کیف مخصوص حمل و باتری اضافه ی آن نیز قرار دارد برای حمل راحت تر و استفاده ی طولانی تر.

نظرات کاربران

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

برچسب ها: خرید هندزفری ورزشی Jaybird Freedom, freedom, jaybird, هندزفری, هندزفری ورزشی, هندزفری ورزشی