منو
سبد خرید شما

Adam

برند: Adam
معرفی ساب ووفر آدام Adam Sub15ساب ووفر آدام Adam Sub15 از سری محصولات تولید شده توسط کمپانی Adam است که به عنوان یک ساب ووفر مجزا روانه بازار شده است. این دستگاه به منظور استفاده در اتاق های کترل ..
0 تومان
برند: Adam
Adam F7 :کمپانی آلمانی ADAM به صورت تخصصی اسپیکر تولید می کند و در این زمینه تجربه و تخصص بسیاری دارد. اسپیکر مانیتورینگ Adam F7 یکی از بهترین و حرفه ای ترین مانیتور های استودیویی است که در نمایش ..
0 تومان
برند: Adam
Adam F5 :کمپانی آلمانی ADAM به صورت تخصصی اسپیکر تولید می کند و در این زمینه تجربه و تخصص بسیاری دارد. اسپیکر مانیتورینگ Adam F5 یکی از بهترین و حرفه ای ترین مانیتور های استودیویی است که در نمایش ..
0 تومان
برند: Adam
Adam A8X :کمپانی آلمانی ADAM به صورت تخصصی اسپیکر تولید می کند و در این زمینه تجربه و تخصص بسیاری دارد. اسپیکر مانیتورینگ Adam A8X یکی از بهترین و حرفه ای ترین مانیتور های استودیویی است که در نمای..
0 تومان
برند: Adam
Adam A7X :کمپانی آلمانی ADAM به صورت تخصصی اسپیکر تولید می کند و در این زمینه تجربه و تخصص بسیاری دارد. اسپیکر مانیتورینگ Adam A7X یکی از بهترین و حرفه ای ترین مانیتور های استودیویی است که در نمای..
0 تومان
برند: Adam
Adam A77X :کمپانی آلمانی ADAM به صورت تخصصی اسپیکر تولید می کند و در این زمینه تجربه و تخصص بسیاری دارد. اسپیکر مانیتورینگ Adam A77X که از محصولات جدید این شرکت می باشد یکی از بهترین و حرفه ای تری..
0 تومان
برند: Adam
Adam A5X :کمپانی آلمانی ADAM به صورت تخصصی اسپیکر تولید می کند و در این زمینه تجربه و تخصص بسیاری دارد. اسپیکر مانیتورینگ Adam A5X یکی از بهترین و حرفه ای ترین مانیتور های استودیویی است که در نمای..
0 تومان
برند: Adam
کمپانی آلمانی ADAM به صورت تخصصی اسپیکر تولید می کند و در این زمینه تجربه و تخصص بسیاری دارد. اسپیکر مانیتورینگ Adam A3X یکی از بهترین و حرفه ای ترین مانیتور های استودیویی است که در نمایش فرکانس ها شف..
0 تومان
نمايش 1 تا 21 از 21 (1 صفحه)

متاسفانه موجودی این کالا به اتمام رسیده است.

لطفا مشخصات خود را ثبت نمایید تا هنگام موجود شدن این کالا با شما تماس بگیریم.

نام و نام خانوادگی
ایمیل
موبایل
توضیحات