منو
سبد خرید شما

AKG

برند: AKG
  معرفی هدفون بیسیم  AKG K912مدل «K912» ازمحصولات متفاوت برند «AKG» است.این هدفون به‌تنهایی و بدون استفاده از قطعه‌ی فرستنده‌اش ک..
450,000 تومان
برند: AKG
   معرفی هدفون بی‌سیم آ کی جی AKG Y50BT   هدفون Y50BT از سرری محصولات تولید شده توسط کمپانی AKG است که به عنوان یک هدفون بی‌سیم روان..
0 تومان
برند: AKG
    معرفی هدفون بی‌سیم آ کی جی AKG Y45BT هدفون Y45BT از سری محصولات تولید شده توسط کمپانی AKG است که به عنوان یک هدفون سیمی روانه بازار شده است. ا..
0 تومان
برند: AKG
  هدفون های سیم دار AKG Y23کوچکترین و نازک ترین هدفون سیم‌دار از برند AKG که دارای وزنی سبک می‌باشد و در رنگ های مشکی ، قرمز ، سبزآبی و سفید عرضه گردیده است. سبک وزن بو..
0 تومان
برند: AKG
برند محبوب AKG سال هاست در زمینه تولید هدفون های حرفه ای فعالیت می کند و توانسته است محصولات با کیفیت و ارزشمندی را به بازار ارائه کند. این شرکت با تخصصی که در این زمینه دارد توانسته است رضایت بسیاری ..
0 تومان
برند: AKG
معرفی هندزفری سیمی آ کی جی AKG Y20هندزفری Y20 محصول کمپانی AKG است که بعنوان یک هندزفری سیمی از آن یاد می‌شود. کمپانی AKG با انتشار این هندزفری به سوی بازار، توجه خیل عظیمی از عاشقان موسیقی و..
0 تومان
برند: AKG
معرفی هدفون سیمی آ کی جی AKG N90Qهدفون N90Q از سری محصولات تولید شده توسط کمپانی AKG است که به عنوان یک هدفون سیمی روانه بازار شده است. این هدفون دارای قابلیت اتصال باسیم از طریق سر جک 3.5 میلی‌متری..
0 تومان
برند: AKG
معرفی هدفون بی‌سیم آ کی جی AKG N60NCهدفون N60NC از سری محصولات تولید شده توسط کمپانی AKG است که به عنوان یک هدفون بی‌سیم روانه بازار شده است. این هدفون دارای قابلیت اتصال بی‌سیم از طریق بلوتوث را دا..
0 تومان
برند: AKG
معرفی هندزفری سیمی آ کی جی AKG N40هندزفری N40 از سری محصولات تولید شده توسط کمپانی AKG است که به عنوان یک هندزفری سیمی روانه بازار شده است. این کمپانی با ترکیب درایور‌های داینامیک (پویا) و صدای باکی..
0 تومان
برند: AKG
معرفی هندزفری سیمی آ کی جی AKG N20 NCهندزفری N20 NC از سری محصولات تولید شده توسط کمپانی AKG است که به عنوان یک هندزفری سیمی روانه بازار شده است. این هندزفری دارای قابلیت اتصال سیمی از طریق سر جک 3...
0 تومان
برند: AKG
معرفی هدفون بی‌سیم آ کی جی AKG K854BTهدفون K854BT از سری محصولات تولید شده توسط کمپانی AKG است که به عنوان یک هدفون بی‌سیم روانه بازار شده است. این هدفون دارای قابلیت اتصال به و صورت باسیم و بی‌سیم ..
0 تومان
برند: AKG
  معرفی هدفون سیمی آ کی جی AKG K550 MKII  هدفون K550 MKII از سری محصولات تولید شده توسط کمپانی AKG است که به عنوان یک هدفون سیمی روانه بازار شده است. این هدفون ..
0 تومان
برند: AKG
معرفی هدفون سیمی آ کی جی AKG K518 هنگامی که شما می خواهیدیک تجربه شنیداری کاملا شخصی با کیفیت بالا را با حذف سر و صدای محیط پیرامونی تجربه کنید، را با هدفون های AKG K 518 این کار را برایشما انجام می د..
0 تومان
برند: AKG
معرفی هندزفری سیمی آ کی جی AKG K3003Iهندزفری K3003I از سری محصولات تولید شده توسط کمپانی AKG است که به عنوان یک هندزفری سیمی روانه بازار شده است. با استفاده از این هندزفری می‌توانید از ترکیب درایوره..
0 تومان
برند: AKG
معرفی هندزفری آ کی جی AKG Y16Aهندزفری Y16A از سری محصولات تولید شده توسط کمپانی AKGاست که بعنوان یک هندزفری مسافرتی روانه بازار شده است. با استفاده از این هندزفری می‌توانید از صدای منحصر به فرد با ق..
0 تومان
نمايش 1 تا 15 از 15 (1 صفحه)

متاسفانه موجودی این کالا به اتمام رسیده است.

لطفا مشخصات خود را ثبت نمایید تا هنگام موجود شدن این کالا با شما تماس بگیریم.

نام و نام خانوادگی
ایمیل
موبایل
توضیحات