منو
سبد خرید شما
هدست گیمینگ ایسوس | Asus ROG Delta
هدست گیمینگ ایسوس | Asus ROG Delta
هدست گیمینگ ایسوس | Asus ROG Delta
هدست گیمینگ ایسوس | Asus ROG Delta
هدست گیمینگ ایسوس | Asus ROG Delta
هدست گیمینگ ایسوس | Asus ROG Delta
هدست گیمینگ ایسوس | Asus ROG Delta
هدست گیمینگ ایسوس | Asus ROG Delta
هدست گیمینگ ایسوس | Asus ROG Delta
هدست گیمینگ ایسوس | Asus ROG Delta
هدست گیمینگ ایسوس | Asus ROG Delta
هدست گیمینگ ایسوس | Asus ROG Delta

Asus ROG Delta

  • موجود: به زودی
  • مدل: ROG Delta
  • SKU: TS-ROG Delta
  • UPC: 192876048214
0 تومان

گزینه های موجود

توضیحات محصول

هدست گیمینگ ایسوس | Asus ROG Delta

Asus ROG Delta
هدست گیمینگ ایسوس

هدست مخصوص بازی ایسوس ASUS ROG Delta RGB ، با صدایی واضح و پیشگام در صنعت پیشرفته و فناوری hi-fi ESS 9218 quad DAC است که می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تواند برای گیمرها، بازی موفقی را رقم بزند. برای دریافت اطلاعاتی کامل‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تر در خصوص این محصول ایسوس ، می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید با تهران اسپیکر همراه باشید.

 

ویژگی ها

هدست گیمینگ ایسوس | Asus ROG Delta

اتصالات هدست بازی ایسوس 

به جای یک رابط 3.5 میلی متری، هدست مخصوص بازی ROG Delta دارای یک اتصال USB-C است و دارای یک آداپتور USB-C به USB 2.0 (نوع A) است ، که به شما امکان می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد تقریباً با هر سیستم عامل بازی، از جمله رایانه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های شخصی، کنسول‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها و تلفن همراه متصل شود. این امکانات، به شما امکان می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد از عملکرد بی عیب و نقص آن، در هر زمان و هر مکان لذت ببرید.

 

هدست گیمینگ ایسوس | Asus ROG Delta

قدرت پردازش عالی صدا

برخی از افراد معتقد هستند هیچ هدست مخصوص بازی با کیفیت بالای صدا وجود ندارد. آن افراد ROG Delta را تجربه نکرده اند. چهار درجه Hi-Fi ESS 9218 DAC پردازش صوتی بدون اتلاف را با هر DAC فراهم می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند که قدرت پردازش خود را به زیرمجموعه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای از محدوده فرکانس قابل شنیدن، از پایین، میانه، اوج تا فوق العاده بالا می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌رساند. 
سپس چهار سیگنال با هم ترکیب می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شوند، که صدای واضح‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تری با 127-dB تولید می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند و بسیار بالاتر از هر دستگاه موجود در بازار است. در نتیجه، می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید صداهای درون بازی را با دقت بیشتری بشنوید، این قابلیت به شما این امکان را می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد تا به طور دقیق فاصله دشمن، جهت قدم ها، مکان‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های تیراندازی و موارد دیگر را قضاوت کنید. همه جزئیات را بشنوید و از صدای واضح برای تجربه صوتی خود لذت ببرید.

 

هدست گیمینگ ایسوس | Asus ROG Delta

نور RGB منحصر به فرد دایره ای رنگین کمان

ROG Delta نور تک رنگ را پشت سر می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌گذارد و از یک هدست مخصوص بازی برای داشتن نور RGB دایره‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای رنگین کمان پشتیبانی می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند. این جلوه فریبنده دارای هفت ناحیه روشنایی مستقل با نمایشگرهای چند رنگ خیره کننده است. می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید از بین بیش از 16.8 میلیون ترکیب رنگ و شش جلوه نور از پیش تعیین شده انتخاب کنید.

 

هدست گیمینگ ایسوس | Asus ROG Delta

بالشتک های گوشی ارگونومیک 

ROG Delta دارای بالشتک‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های ارگونومیک  D شکل است که در مقایسه با گوشی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بیضی شکل، سطح تماس غیرضروری را کاهش می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد، این موضوع باعث می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود که هدست ایسوس برای بازی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌هایی به مدت طولانی مناسب تر و راحت-تر باشد.
همچنین درایورهای داخل هر گوشی 12 درجه کج و زاویه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دار می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شوند تا از نزدیک با زاویه طبیعی گوش‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های انسان مطابقت داشته باشند. این طراحی شیب دار نه تنها راحتی بهتری را فراهم می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند، بلکه با امکان انتقال مستقیم سیگنال صوتی به داخل مجرای گوش به بهبود کیفیت صدا نیز کمک می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند.

 

هدست گیمینگ ایسوس | Asus ROG Delta

درایورهای ASUS Essence

با استفاده از ROG Delta ، درایورهای انحصاری ASUS Essence با فناوری Audio Signal Diversion به روز شده اند و به آنها دیواری دایره ای شکل می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد که به تفکیک صداهای با فرکانس بالا، پایین و متوسط کمک می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند و باعث کاهش تداخل بین دامنه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های فرکانس برای صدای خالص و واضح تر می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود. 
علاوه بر این، درایورها از یک پاسخ فرکانس گسترده 20 تا 40 کیلوهرتز برای ارائه صدای بیس فوق‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌العاده قوی و بهینه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سازی شده در بازی برخوردار هستند، بنابراین در هنگام لذت بردن از یک تجربه صوتی فراگیر، همه جزئیات را خواهید شنید.

 

هدست گیمینگ ایسوس | Asus ROG Delta

طراحی و راحتی

ASUS ROG Delta ظاهری زیبا و پیشرفته دارد و آن را در مقایسه با دیگر محصولات ممتاز کرده است. حتی بدون اضافه شدن نور RGB ، انتخاب بالشتک‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های چرمی و یک قاب فلزی ضخیم که همه را در کنار هم نگه داشته است، به ROG Delta Core جلوه ای عالی می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌بخشد.
کیفیت ساخت به طور یکنواخت عالی است، چیزی که می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توان در مقایسه با دیگر محصولات رقبا از ایسوس در این محدوده قیمتی انتظار داشت. پوشیدن این هدست برای مدت طولانی راحت بوده و با قابلیت جدا شدن میکروفون و و کنترل‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های میزان صدا روی هدست، به نظر می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌رسد که این یکی از محصولات برتر این کمپانی خواهد بود.
به طورکلی، ساخت بسیار محکمی احساس می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود، بدون هیچ گونه شکاف در ترکیبی از قطعات پلاستیکی و فلزی ساخته و طراحی شده است. قسمت بالای سربند انعطاف پذیرتر است و باعث می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود به خوبی قابل تنظیم باشد، در حالی که کناره های سربند سفت و سخت تر هستند. بالشتک‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های گوشی می چرخند و تا می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شوند، این موضوع در هدست‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بازی مناسب است زیرا جایگذاری آنها راحت تر است.

 

هدست گیمینگ ایسوس | Asus ROG Delta

نرم افزار  ROG Armory II

جلوه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های صوتی و روشنایی از طریق برنامه نرم افزاری ROG Armory II کنترل می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شوند، که کنترل مستقیم برای تنظیم حالت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های از پیش تعیین شده صدا و روشنایی و همچنین شخصی سازی کامل هر دو را با گزینه ایجاد پروفایل های کاربر ارائه می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد.
تغییرات صدا، هم خروجی به هدست و هم ورودی از میکروفون فوری و بدون تاخیر بوده و اثرات مختلف آن به خوبی اجرا شده است. قابلیت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اضافی برای دستگاه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های ASUS AURA Sync متصل وجود دارد، اما نورپردازی با ROG Delta را می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توان به طور مستقل کنترل کرد و یا با سوئیچ خود هدست کاملاً غیرفعال نمود.
در کنار کاربری بازی این هدست، ROG Delta یک هدست قدرتمند در موسیقی است. این هدست کیفیت صدای زیبا و همه جانبه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای تولید می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند. اگر می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌خواهید از آن برای چندین رسانه استفاده کنید، باید از نرم افزار صدای رایانه شخصی بهره بگیرید. همچنین بهینه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سازی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها و پیش تنظیم‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها کاملاً خوب هستند و تغییراتی که در صدا ایجاد می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنند کاملاً واضح است.

 

هدست گیمینگ ایسوس | Asus ROG Delta

 

هدست گیمینگ ایسوس | Asus ROG Delta

 

جدول مشخصات
مشخصات کلی
نوع محصول هدست گیمینگ
کانال 7.1 مجازی
نوع هدفون دور گوش | Over-Ear
محصول کشور تایوان
اتصال ها
نوع اتصال باسیم
USB USB-2 / USB-C
-درایور ها
درایور 50 میلی متر (Neodymium magnet)
مشخصات فنی
الگوی قطبی میکروفون Unidirectional
پاسخ فرکانس میکروفون 100Hz - 10Khz
پاسخ فرکانسی 20Hz - 40Khz
امپدانس 32 اهم
سازگار با سیستم عامل های PC / MAC / PS4 / PS5
حساسیت میکروفون Mic -40dB
امکانات
دکمه های فیزیکی دارد
میکروفن داخلی قابل جدا شدن
پخش صدای دالبی مجازی
نورپردازی RGB
سایر امکانات قابلیت جمع شدن
تامین انرژی
منبع تغذیه USB 2.0
مشخصات فیزیکی
طول کابل USB-C Cable: 1.5m / USB 2.0 Cable: 1m
وزن 387 گرم
اقلام همراه بالشتک گوش ROG + میکروفون جدا شدنی + آداپتور یو اس بی + دفترچه راهنما
نظرات کاربران
نوشتن نظر
توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
تایید امنیتی
پرسش و پاسخ (0)

پرسش و پاسخ

هیچ پرسش و پاسخی برای این کالا وجود ندارد

متاسفانه موجودی این کالا به اتمام رسیده است.

لطفا مشخصات خود را ثبت نمایید تا هنگام موجود شدن این کالا با شما تماس بگیریم.

نام و نام خانوادگی
ایمیل
موبایل
توضیحات