کمپانی Bang & Olufsen تولید هدفون های خود را از سال 1978 با تولید U70 آغاز کرد. در آن زمان بسیاری از کمپانی هایی که امروزه مطرح هستند،فعالیت خود را آغاز نکرده بودند. در واقع Bang & Olufsen نزدیک به چهار دهه در این زمینه فعالیت می کند و کیفیت محصولات آن در طول این چند دهه، نشانگر پیشرفت و سابقه بسیار درخشان این کمپانی دانمارکی است.

در طراحی هدفون H8 از بهترین متریال استفاده شده است. کاربرد چرم گاوی واقعی در بدنه هدفون  و پوست بره در قسمت پد آکوستیک آن و همچنین آلومینیوم آبکاری شده در قسمت پنل کنترل آن ، احساس خاصی از لوکس بودن را به شما خواهد بخشید و رنگهای بسیار خاص و بی نظیر آن، هدفون H8  را در رده کالاهای نفیس قرار می دهد. دارای وزنی سبک در حدود 255 گرم است و براحتی می توانید به هر جایی حمل کنید و در هر نقطه ای از دنیا به موسیقی دلخواهتان گوش دهید.

پنل کنترل لمسی آن به شما اجازه می دهد براحتی تنظیماتی از جمله خاموش و روشن کرده هدفون، تعویض ترک، پاسخگویی و یا قطع و رد تماس ، متوقف کردن و ادامه آهنگ و تنظیمات بی شمار دیگری را تنها با لمس انگشتان خود حتی با دستکش، اعمال کنید و از امکانات هدفون خود نهایت لذت را ببرید.

از طریق بلوتوث و یا نرم افزار ها و رسانه های موسیقی بی شماری می توانید هر آنچه را که دوست دارید از آهنگ ها ی دلخواه تا فایل های صوتی آموزشی و حتی رادیو، بوسیله این هدفون بسیار زیبا و پیشرفته با صدایی با امضای Bang & Olufsen گوش دهید و نهایت لذت را ببرید.

طراح هدفون ها و ایرفون های Beoplay فردی به نام Jakob Wagner است که درسال 1936 در کپنهاگ بدنیا آمده است و دارای مدرک مهندسی طراحی است و جایزه های بین المللی بسیار مهمی همچون iF و Red Dot را برای طرح های خود دریافت کرده است.


نوشتن نظر

توجه: لطفا فارسی تایپ کنید.
    بد           خوب

B&O PLAY B&O Play H8 Natural

  • امکان پرداخت در محل هنگام دریافت سفارش
  • 7 daysیک هفته مهلت تست سلامت کالا
  • 1,900,000 تومان