یکی از محصولات پرطرفدار صوتی، اسپیکرهای مجهز به قابلیت مولتی روم هستند. امکان استفاده از چند اسپیکر در یک محیط و پخش یکسان موسیقی و یا گروه‌بندی این اسپیکرها، از مزایای سیستم مولتی روم است. اما به طور کلی کاربرد استفاده از سیستم‌های مولتی روم، بر اساس ساختار مهندسی بیشتر مربوط به شنیدن موسیقی اختصاص یافته بود. هارمن کاردن به تازگی با ارائه ساندبار جدید خود، این محصول را به سیستم مولتی روم مجهز نموده است که علاوه بر تناسب برای شنیدن موسیقی، امکان تماشای فیلم را نیز میسر می‌سازد.

صدای انحصاری
یکی از ویژگی‌های بارز محصولات هارمن کاردن، ارائه صدای دلنشین و با تفکیک بالاست. ساندبار Omni Bar Plus از بیس عمیق بهره‌مند است که شخصیت صدایی این محصول را به سمت سیستم‌های خانگی و های فای سوق می‌دهد. پخش بازه‌های فرکانسی با جزئیات بالا از ویژگی‌های این دستگاه است که حاصل مهندسی صدای پیشرفته و به کارگیری بیش از 60 سال تجربه هارمن کاردن می‌باشد.اسپیکر خطی به کمک 4 عدد درایور 2.25 اینچی و دو عدد توییتر 0.75 اینچی صدای مطلوبی از خود به نمایش می‌گذارد. همچنین وجود یک ساب ووفر وایرلس 6.5 اینچی بی سیم نیز عمق بیس مناسبی را با خود به ارمغان می‌آورد. بنابراین به لطف وجود این ساب ووفر بی سیم، لذت یک صحنه انفجاری فیلم و یا موسیقی هیجانی را از دست نخواهید داد.
گرچه ساندبار HK Omni Bar+ به صورت مجازی صدای سوراند را به خوبی شبیه سازی می‌نماید، اما امکان در اختیار گرفتن چیدمان استریو نیز برای کاربران در دسترس است. بدین صورت که با قرار دادن دیگر اسپیکر‌های مولتی روم در اطراف اتاق نشیمن، می‌توانند نوع خروجی ساندبار را در حالت 5.1 قرار داده و صدای سوراند واقعی را نیز تجربه نمایند.

قابلیت مولتی روم
سیستم‌های قدیمی استریو از نظر مکان شنیداری، دچار محدودیت هستند. بنابراین اگر کاربر تمایل به داشتن چیدمانی باشد که در همه نقاط صدا را به صورت یکسان بشنود، می‌بایست به سراغ سیستم مولتی روم برود. سیستم مولتی روم با اتصال اسپیکرها از طریق وای فای، امکان پخش موسیقی یکسان در همه اسپیکرها را فراهم می‌آورد. همچنین در صورت لزوم امکان گروه‌بندی اسپیکرهای مختلف به وسیله برنامه انحصاری این سیستم‌ها در اختیار کاربران قرار می‌گیرد.پیش از این، سیستم‌های مولتی روم به پخش موسیقی محدود بودند. هارمن کاردن با تولید اولین ساندبار مولتی روم، در صدد حذف این محدودیت برآمده است و اکنون با تولید Omni Bar Plus امکان تماشای فیلم به همراه صدای با کیفیت را فراهم آورده است.اتصال ساندبار به دیگر اسپیکرهای مولتی روم، امکانات بی حد و مرزی در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

تنوع در اتصالات
اتصال بی سیم و استفاده از قابلیت مولتی روم در این محصول بر پایه ارتباط از طریق وای فای است. ساندبار مولتی روم HK Omni Bar Plus به یک وای فای دو کاناله مجهز است که امکان این ارتباط را فراهم می‌سازد.از مزایای اتصال بی سیم از نوع وای فای می‌توان به پهنای باند وسیع‌تر نسبت به بلوتوث اشاره داشت که موجب جلوگیری از ایجاد نقص در انتقال فایل‌های صوتی می‌گردد. گرچه این شیوه از کیفیت بالاتری نسبت به بلوتوث برخوردار است، اما به منظور راحتی استفاده در مواردی که قصد اتصال به وسیله بلوتوث به این دستگاه را داشته باشید، به کمک بلوتوث این امکان برای شما در دسترس خواهد بود.
در کنار اتصالات بی سیم این ساندبار، اتصالات سیمی به منظور دریافت ورودی صدا نیز وجود دارد.اتصال HDMI (Arc)تلویزیون و ساندبار را با یکدیگر هماهنگ نموده و می‌توانید از طریق ریموت CEC آن، از کنترل تلویزیونبه عنوان ریموت هر دو دستگاه استفاده نمایید.همچنین اتصال به صورت ورودی اپتیکال نیز امکان اتصال دستگاه دیگری به صورت دیجیتال را در اختیار کاربر قرار می‌دهد. بدینوسیله امکان اتصال همزمان چند ورودی صوتی میسر خواهد بود. اتصالات دیجیتالی از نوع HDMI و اپتیکال کمتر دچار افت کیفیت می‌گردد.
در نهایت می‌توان به اتصال سیمی AUX از نوع جک 3.5 میلی‌متری اشاره داشت که یکی از مرسوم‌ترین شیوه‌های اتصال آنالوگ است. اگر علاقه مند به پخش موسیقی با کیفیت بسیار بالا و پخش قطعات حجیم DSD و یا DSF باشید، این شیوه ارتباطی بهترین گزینه پیشنهادی است. بنابراین در هیچ حالتی محدودیتی برای لذت بردن از موسیقی نخواهید داشت.

ساب ووفر بی سیم
درایورهای اسپیکر خطی به دلیل محدودیت اندازه، فرکانس‌های بم و بیس را آنطور که می‌بایست پخش نمی‌نمایند. هارمن با اختصاص دادن یک ساب ووفر وایرلس 6.5 اینچی در این سیستم در صدد رفع این مسئله برآمده است. کارایی این ساب ووفر به هنگام پخش یک فیلم اکشن بیشتر مشخص می‌گردد و یا حتی به هنگام شنیدن یک موسیقی الکترونیک هیجانی، کاملا جلوه متفاوتی به صدای آن اعطا می‌نماید.

اپلیکیشن انحصاری هارمن کاردن
به وسیله اپلیکیشن انحصاری امکان کنترل کامل ساندبار مولتی روم Omni Bar+ میسر می‌گردد.انتخاب موسیقی دلخواه، رادیوی اینترنتی کروم کست، استریم آنلاین، گروه‌بندی اسپیکرها در نقاط مختلف منزل و یا محل کار و امکانات بسیار دیگری از این طریق در اختیار کاربران قرار داده شده است. جدا از اپلیکیشن انحصاری، امکان کنترل موسیقی بر روی این ساندبار از طریق اسپاتیفای، در هر نقطه حتی خارج از منزل و محل کار از بستر اینترنت فراهم می‌گردد.

طراحی مدرن
به کارگیری از کمترین شکستگی‌ها در طراحی و انحنای خاص اسپیکر خطی و ساب ووفر بی سیم، هارمن به سمت طراحی مدرن گرایش داشته است. از مزایای این سبک طراحی می‌توان به جایگیری راحت در هر سبک دکوراسیون اشاره داشت. امکان استفاده به صورت دیواری و یا رومیزی، به کاربران اجازه انتخاب می‌دهد.

دک با کیفیت
اسپیکر خانگی HK Omni Bar+ با برخورداری از دک 24 بیت/192 کیلوهرتز امکان پخش موسیقی با کیفیت HD و یا به عبارتی دیگر High Res را ممکن می‌سازد. بنابراین علاقه‌مندان به موسیقی که تمایل به شنیدن فایل‌های با کیفیتی همچون DSD و یا DSF را دارند، این اسپیکر توانایی تبدیل کامل اطلاعات این فایل‌ها را دارد.


رادیوی اینترنتی اسپاتیفای
استفاده از سرویس‌های استریم موسیقی به صورت اینترنتی بسیار کاربردی و محبوب می‌باشد. چرا که شما تنها با داشتن اشتراک ماهانه می‌توانید به آرشیو بی‌شماری از قطعات موسیقی دسترسی داشته باشید. شنیدن موسیقی آن هم به صورت قانونی و بدون نقض قوانین کپی رایت، از جمله مزایای استفاده از یک سرویس استریم آنلاین است.همچنین دسترسی مستقیم به تمام قطعه‌های هزاران آرتیست نیز از دیگر مزایای آن به شمار می‌رود. اسپیکر هارمن کاردن Omni+ 20 از اسپاتیفای که یکی از مشهورترین سرویس‌های استریم موسیقی به صورت آنلاین است، پشتیبانی می‌نماید. بدین صورت که شما می‌توانید با ورود به حساب کاربری اسپاتیفای خود، هارمن کاردن Omni Plus 20 را به طور کامل تحت کنترل داشته باشید. اختیارات شما بدین وسیله به ارتباط از طریق وای فای محدود نمی‌شود و شما می‌توانید در صورت اتصال اسپیکر به شبکه اینترنت، در هر مکانی که حضور دارید، موسیقی دلخواهتان را پخش نمایید. حتی اگر گوشی و یا پلیر به اسپیکر متصل نباشد، همچنان امکان پخش موسیقی به وسیله اسپاتیفای امکان پذیر است.

قابلیت کروم کست
کروم کست یک قابلیت ریموت است که کنترل دستگاه و پخش فایل‌ها از گوشی هوشمند و یا پلیرتان را ممکن می‌سازد. استفاده از سرویس‌های مختلف اینترنتی از جمله رادیوی اینترنتی نیز از دیگر امکانات کروم کست می‌باشد. بهره‌گیری از شبکه‌های خانگی، تلویزیون اینترنتی مانند Netflix و یا سرویس‌های استریم موسیقی به صورت آنلاین نیز از دیگر مزایای این نوع اتصال است.

ویژگی‌ها
•    صدای بی‌نظیر با تفکیک بالا
•    ساب ووفر وایرلس 6.5 اینچی
•    برخورداری از اتصال بلوتوث
•    شبیه‌سازی صدای سوراند
•    قابلیت کروم کست و رادیوی اینترنتی اسپاتیفای
•    دک با کیفیت HD (24 بیت / 192 کیلوهرتز)
•    قابلیت نصب بر روی دیوار و یا استفاده به صورت رومیزی
•    سیستم مولتی روم
•    وای فای دو کاناله
•    1 ورودی HDMI (ARC)
•    1 ورودی اپتیکال
•    1 ورودی استریو AUX به صورت جک 3.5 میلی متری
•     اپلیکیشن انحصاری هارمن کاردن