66171048 021

BOSE Bose Bass Module 500

  • هزینه ارسال به عهده مشتری می باشد
  • امکان پرداخت در محل هنگام دریافت سفارش
  • 7 daysیک هفته مهلت تست سلامت کالا
  • 0 تومان


تماس برای خرید
این کالا را با دیگران به اشتراک بگذارید : Telegram Facebook Google + Twitter

Bose Soundbar 500 یک شروع عالی است، اما اگر شما در پی این هستید که عملکرد خود را ارتقا دهید، تنها دستگاه Bose Bass Module 500 را به این دستگاه اضافه کنید. این دستگاه برای Bose Soundbar 500 طراحی شده است.دستگاه Bose Bass Module 500 موزیک، فیلم ها و همچنین چیز های دیگرتان را به یک سطح کاملا جدید ارتقا میدهد. باس متحیر کننده با صدای بلند آن در یک طراحی متراکم 10 اینچی با اتصال بیسیم که این امکان را میدهد که راحت پنهان و حتی راحت تر شنیده شود.اضافه کردن این نمونه دستگاه باس به Soundbar 500 به شما امکان تبدیل اتاق به یک فضای راک یا یک تجربه مانند سینما به شما میدهد.تنها به طور بیسیم این دستگاه را به Soundbar متصل کنید و شما باس پرقدرتی در آن لحظه دارید.

اتصال بیسیم
این دستگاه به طور بیسیم به Soundbar یا سیستم صدای 500 یا 700 متصل میشود. این دستگاه یک محدوده بیسیم تقریبا 30 متری دارد. اپلیکیشن شرکت Bose برای سیستم عامل های IOS و همچنین Android استفاده میشود تا به طور بیسیم Soundbar 500/700 را به طور بیسیم به دستگاه Bass Module 500 متصل کند. از ریموت کنترل دستگاه SoundTouch 300  استفاده میشود تا یک اتصال بیسیم بین Soundbar و همچنین Bass Module 500 بوجود بیاورد.
ورودی های سیم سخت
اگر برای بعضی دلایل ترجیح به اتصال سیم داده شود، دستگاه Bass Module 500 و Soundbar 500/700 میتوانند به یک سیم متصل شوند با استفاده از یک کابل صدا 3.5 میلیمتری.
جای گیری
برای بهترین کیفیت صدا دستگاه Bass Module 500 باید بر روی زمین و همچنین مقابل دیوار روبروی تلویزیون و همچنین Soundbar قرار بگیرد و با یک پریز الکتریکی نزدیک برای تامین برق آن.
این دستگاه نباید بر روی یک قفسه یا یک میز قرار بگیرد؛ برای باس بیشتر دستگاه Bass Module 500 باید بیشتر در نزدیکی دیوار هار و گوشه ها قرار بگیرد و برای باس کمتر دستگاه Bass Module 500 باید از دیوار ها و گوشه ها دور باشد.
برق AC
دستگاه شارژ شده ی بیسیم به برق AC نیاز دارد و همچنین با یک کابل برق قابل تفکیک 5 شارژ میشود.
فضای صدای ADAPTiQ
بعد از اینکه دستگاه Bass Module 500 را در اتاقتان در فضای مورد نظر قرار دادید، آن را به یک پریز برق AC متصل
کنید و آن را به Soundbar یا Soundtouch خود متصل کنید. شما از ADAPTiQ استفاده خواهید کرد(هدستی که با
سیستمSoundbarقرار داده شده) تا به طور اتوماتیک سیستم را تنظیم یا درجه بندی کند.
اسپیکر های اطراف قابل انتخاب
علاوه بر دستگاه Bass Module 500 و برای یک تجربه ی صدای موثرتر، اسپیکر های Bose را به Soundbar خود اضافه کنید.

ویژگی ها
تقویت کننده ی صدای داخلی
تقویت کننده ی داخلی فعال
تکنولوژی اتصال باسیم و بیسیم
داشتن متصل کننده 3.5 میلیمتری


نظرات کاربران

نوشتن نظر

توجه: لطفا فارسی تایپ کنید.
    بد           خوب

برچسب ها: speaker, قیمت بلندگو دیواری, انواع بلندگو دیواری, اسپیکر دیواری, نمایندگی اسپیکر بوز, نمايندگي سيستم صوتي بوز, نمایندگی bose در ایران, نمايندگي سيستم صوتي بوز, بلندگو bose, نمایندگی محصولات bose, قیمت اسپیکر بلوتوث bose, فروش محصولات bose, قیمت باند ستونی, بلندگو سقفی توکار