منو
سبد خرید شما

هدفون گردنی | Neckband Headphone

نمايش 1 تا 20 از 72 (4 صفحه)
سوالات متداول

هدفون ها با توجه به ویژگی هایشان دارای عملکردی متفاوت هستند. هدفون های نویزکنسلینگ مناسب استفاده در مکان های شلوغ، هدفون های ضدآب مناسب ورزش و هدفون های گیمینگ مناسب استفاده در هنگام بازی هستند. انواع این قیمت هدفون ها را در وبسایت تهران اسپیکر مشاهده کنید.

هدفون های گیمینگ به دلیل عدم وجود تاخیر در دریافت صدا و کیفیت بالاتر میکروفون نسبت به هدفون های معمولی و مخصوص موسیقی، بیشتر توسط گیمر های حرفه ای مورد استفاده قرار میگیرد. میتوانید تمامی هدفون و هدست های گیمینگ را در وبسایت تهران اسپیکر مشاهده و بررسی کنید.

تمامی مدل های هدفون ها برای مکالمه، از نظر تعداد و کیفیت میکروفونی که در آنها استفاده شده است، مورد بررسی قرار میگیرد. بهترین هدفون های مخصوص مکالمه از برند های JBL، Anker، Sony و... هستند، میتوانید تمامی این هدفون و هندزفری ها را در فروشگاه اینترنتی تهران اسپیکر مشاهده کنید.

یک هدفون یا هندزفری ورزشی باید دارای درجه ضد آبی مناسبی باشد تا در هنگام تعریق آسیب نبیند و ثبات خوبی هم داشته باشد تا در هنگام فعالیت های شدید، از گوش خارج نشود. بهترین هدفون و هندزفری ورزشی از برند های JBL، Sony، Anker، Beats و... هستند. شما میتوانید هدفون ورزشی مناسب خود را در فروشگاه تهران اسپیکر بیابید.

زمانی که میخواهید از یک هدفون برای کلاس های آنلاین استفاده کنید، باید از کیفیت بالای میکروفون برای مکالمه و پخش صدای با کیفیت برای دریافت صدای شفاف برخوردار باشید. این ویژگی در هدفون گیمینگ و بسیاری از هدفون های مخصوص موسیقی موجود است. میتوانید این هدفون ها را در فروشگاه تهران اسپیکر بیابید.

متاسفانه موجودی این کالا به اتمام رسیده است.

لطفا مشخصات خود را ثبت نمایید تا هنگام موجود شدن این کالا با شما تماس بگیریم.

نام و نام خانوادگی
ایمیل
موبایل
توضیحات