منو
سبد خرید شما

اسپیکر های فای

اسپیکر های فای

سیستم های صوتی "های فای" و "های اِند" علاقمندان خاص خود را دارد و معمولا تهیه آن ها نیاز به تخصص و آگاهی بالا و هزینه ی بسیار دارد. منظور از "Hi-Fi" که اختصار کلمه ی "High Fidelity" می باشد ، شباهت نزدیک به صدای اصلی یا کیفیت بسیار بالای صداست. اسپیکر های فای و های اند صدا را با کمترین نویز و اعوجاج پخش می کند و در نمایش فرکانس ها دقت بسیار بالایی دارد. اما نکاتی که لازم است درباره ی دنیای وسیع سیستم های صوتی های فای بدانیم این است که این اسپیکر ها را با قیمت های مختلفی ممکن است دیده باشیم و به دنبال رسیدن به نهایت کیفیت بگردیم اما تنها داشتن یک اسپیکر گران قیمت برای شنیدن صدایی عالی و نهایت لذت از شنیدن موسیقی کافی نیست. عوامل بسیار زیادی برای رسیدن به کیفیت بالای صدا وجود دارند که باید به همه ی آنها توجه داشته باشیم.

 

به چند مورد از مواردی که باعث شنیدن صدایی با بهترین کیفیت میشود اشاره می کنیم

 

  • آهنگی که میخواهیم بشنویم باید خود دارای کیفیت بالایی چه از نظر ضبط صدا و چه از نظر کیفیت فایلی که در اختیار ماست باشد.
  • محیطی که اسپیکر هایمان در آنجا قرار دارد باید از نظر آکوستیک استاندارد لازم را داشته باشد.
  • اسپیکر و آمپلی فایر باید از نظر فنی با هم سازگار باشند و کابل هایی که برای اتصال استفاده می کنیم باید دارای طول کوتاه و کیفیت بالا باشند
  • همانطور که می بینید عوامل بسیار زیادی در شنیدن صدای خوب موثر است ، جالب است بدانید که حتی شرایط روحی و جسمی بدن ما و یا خستگی و سر حال بودن هم تاثیر بسزایی در شنیدن صدای عالی و لذت بردن از آن دارد. در نتیجه هنگامی که به دنیای Hi-Fi و Hi-End وارد می شویم بهتر است با آگاهی و اطلاعات دقیق دست به انتخاب بزنیم.

فروشگاه اینترنتی تهران اسپیکر

نمايش 1 تا 10 از 10 (1 صفحه)
روال کاری تهران اسپیکر در ایام قرنطینه
با توجه به وضعیت اضطراری شهر تهران و طبق دستور ستاد ملی مقابله با کرونا، فروشگاه حضوری تهران اسپیکر از تاریخ ۲۱ فروردین به مدت دو هفته تعطیل می باشد. در این مدت امکان خرید و ثبت سفارش از طریق وبسایت و شماره های تماس برای شما عزیزان مقدور بوده و ارسال سفارشات مانند روال قبل انجام خواهد شد.

متاسفانه موجودی این کالا به اتمام رسیده است.

لطفا مشخصات خود را ثبت نمایید تا هنگام موجود شدن این کالا با شما تماس بگیریم.

نام و نام خانوادگی
ایمیل
موبایل
توضیحات