منو
سبد خرید شما

LG

برند: LG
معرفی اسپیکر قابل حمل LG PJ9Bاسپیکر LG PJ9B یکی از محصولات فوق‌العاده و شگفت‌انگیز شرکت ال‌جی می‌باشد که بطور کامل در هوا معلق می‌ماند. با روشن کردن آن می‌توانید معلق بودن اسپیکر بر روی ساب‌ووفر ..
0 تومان
برند: LG
معرفی اسیکر پرتابل بی‌سیم ال‌جی LG XBOOM RK8اسپیکر پرتابل بی‌سیم XBOOM RK8 از سری اسپیکرهای پرتابل تولید شده توسط کمپانی LG است. این اسپیکر به صورت قابل حمل طراحی شده است تا شما بتوانید آن را به خار..
0 تومان
برند: LG
معرفی اسپیکر قابل حمل LG XBOOM OM7560با اسپیکرهای XBOOM OM7560 تولید شده توسط شرکت ال‌جی، با قدرت خروجی 1000 وات و رقص نور مهمانی شما کامل خواهد شد. همچنین می‌توانید به هرکجا که می‌روید آنرا با خ..
0 تومان
برند: LG
معرفی اسپیکر بی‌سیم ال جی LG XBOOM OM4560اسپیکر بی‌سیم Xboom OM4560 از سری اسپیکر‌های تولید شده توسط کمپانی LG است که با قابلیت‌های خود، توجه دوستداران موسیقی هیجان‌انگیز را به خود جلب کرده است..
0 تومان
برند: LG
سیستم صوتی XBOOM OL100 از برند نام آشنا و محبوب ال جی یک اسپیکر چند رسانه ای حرفه ایست و با قابلیت های فراوانی که دارد محصولی پر کاربرد و ارزشمند به حساب می آید. چند سالی است که سیستم های صوتی این چ..
0 تومان
برند: LG
معرفی اسپیکر خانگی بلوتوث‌دار ال جی LG XBOOM OJ98اسپیکر خانگی بلوتوث‌دار XBOOM OJ98 از سری اسپیکر‌های خانگی است که روانه بازار شده است. این اسپیکر توسط کمپانی LG به تولید رسیده است. با این اسپیکر م..
0 تومان
برند: LG
معرفی اسپیکر قابل حمل LG XBOOM LK72محصولات XBOOM از سری اسپیکرهای قدرتمند شرکت ال‌جی می‌باشند که مناسب برای مهمانی‌های شما هستند. اسپیکرهای قدرتمند و قابل حمل XBOOM LK72 یک سطح جدیدی از هیجان را ..
0 تومان
برند: LG
معرفی اسپیکر پرتابل بی‌سیم ال‌جی LG XBOOM Go PK7اسپیکر بی‌سیم XBOOM Go PK7 از سری اسپیکرهای تولید شده توسط کمپانی LG است. این اسپیکر از صدای مخصوص LG و تکنولوژی Meridian بهره می‌برد که صدایی باکیفیت..
0 تومان
برند: LG
معرفی اسپیکر پرتابل بی‌سیم ال‌جی LG XBOOM Go PK5اسپیکر بی‌سیم XBOOM Go PK5 از سری اسپیکرهای تولید شده توسط کمپانی LG است. این اسپیکر دارای قابلیت اتصال بی‌سیم است که به آسانی و بدون تنظیمات سخت برای..
0 تومان
برند: LG
معرفی اسپیکر پرتابل بی‌سیم ال‌جی LG XBOOM Go PK3اسپیکر بی‌سیم XBOOM Go PK3 از سری اسپیکرهای تولید شده توسط کمپانی LG است که به عنوان یک اسپیکر پرتابل وارد بازار شده است. با این اسپیکر می‌توانید تجرب..
0 تومان
برند: LG
معرفی اسپیکر قابل حمل LG XBOOM FH6اسپیکرهای XBOOM FH6 تولید شده توسط شرکت ال‌جی، با قدرت خروجی 600 وات، انتخابی مناسب برای کسانی است که به دنبال صدای قوی‌تر هستند. در زیر برخی از قابلیت‌های اسپیک..
0 تومان
برند: LG
معرفی اسپیکر قابل حمل LG XBOOM FH2با اسپیکرهای XBOOM FH2 تولید شده توسط شرکت ال‌جی، می‌توانید موسیقی را در هرکجا که می‌روید به همراه داشته باشید. با استفاده از دستگیره و چرخ تعبیه شده در این اسپی..
0 تومان
برند: LG
معرفی اسپیکر قابل حمل LG XBOOM CM9760 با اسپیکرهای XBOOM CM9760 تولید شده توسط شرکت ال‌جی، با قدرت خروجی 3300 وات، باس کوبنده و رقص نور، مهمانی خود را به یک کنسرت واقعی تبدیل کنید. در ادامه به بر..
0 تومان
برند: LG
معرفی سیستم صوتی بی‌سیم ال‌جی LG XBOOM CM8460سیستم صوتی بی‌سیم XBOOM CM8460 از سری محصولات تولید شده توسط کمپانی LG است که به عنوان یک سیستم صوتی Hi-Fi روانه بازار شده است. این سیستم صوتی با قابلیت Au..
0 تومان
برند: LG
معرفی اسپیکر قابل حمل LG XBOOM CM4550با اسپیکرهای XBOOM CM4550 تولید شده توسط شرکت ال‌جی، با قدرت خروجی 700 وات، باس کوبنده منحصر به فردی خواهید داشت. صدایی که فضای اتاق شما را با باس‌های کوبنده ..
0 تومان
برند: LG
معرفی اسپیکر قابل حمل LG XBOOM CM4360اسپیکرهای XBOOM CM4360 محصولی دیگر از شرکت ال‌جی، که دارای 230 وات قدرت خروجی است. همچنین دارای قابلیت های Auto DJ، اتصال بلوتوث و قابلیت ضبط مستقیم با USB می..
0 تومان
برند: LG
معرفی سیستم صوتی ال‌جی LG XBOOM CL98سیستم صوتی XBOOM CL98 از برند نام آشنا و محبوب ال جی یک اسپیکر چند رسانه ای حرفه ایست و با قابلیت های فراوانی که دارد محصولی پر کاربرد و ارزشمند به حساب می آید...
0 تومان
برند: LG
معرفی اسپیکر قابل حمل LG XBOOM CJ98اسپیکرهای XBOOM CJ98 محصولی دیگر از شرکت ال‌جی است که دارای قدرت خروجی 3500 وات می‌باشد. این اسپیکرها باس بسیار قوی به شما ارائه می‌دهند به گونه‌ای که می‌توانید..
0 تومان
برند: LG
معرفی اسپیکر هوشمند صفحه نمایش دار بلوتوثی LG XBOOM AI ThinQاسپیکر هوشمند XBOOM AI ThinQ محصولی دیگر از شرکت ال‌جی است که دارای صفحه نمایش 8 اینچی HD و صدای عالی MERIDIAN می‌باشد. اکنون شما ..
0 تومان
برند: LG
معرفی ساندبار بی‌سیم ال‌جی  LG Soundbar SL9YGساندبار SL9YG از سری محصلات تولید شده توسط کمپانی LG است که به عنوان یک ساندبار خانگی تولید شده است. این ساندبار دارای بلوتوث است که امکان اتصال از ..
0 تومان
برند: LG
معرفی ساندبار بی‌سیم ال‌جی LG Soundbar SL8YGSL8YG از سری محصولات تولید شده توسط کمپانی LG است که به عنوان یک ساندبار خانگی روانه بازار شده است. این ساندبار دارای 5 عدد اسپیکر پخش صدا است که صدایی باکی..
0 تومان
برند: LG
معرفی ساندبار بی‌سیم ال‌جی LG Soundbar SL7Yساندبار بی‌سیم Soundbar SL7Y از سری ساندبارهای تولید شده توسط کمپانی ال‌جی است. این ساندبار امکان تولید صدایی تاثیرگذار با رزولوشن بالا را برای شما فراهم م..
0 تومان
برند: LG
معرفی ساندبار بی‌سیم ال‌جی LG Soundbar SL6Yساندبار SL6Y از سری ساندبارهای تولید شده توسط کمپانی LG است که به عنوان یک ساندبار بی‌سیم روانه بازار شده است. این ساندبار با قابلیت اتصال بی‌سیم از طریق بلو..
0 تومان
برند: LG
معرفی ساندبار بی‌سیم ال‌جی LG Soundbar SL10YGساندبار SL10YG از سری محصولات تولید شده توسط کمپانی LG است که به عنوان یک ساندبار خانگی بی‌سیم روانه بازار شده است. این ساندبار دارای قابلیت اتصال با بلو..
0 تومان
برند: LG
معرفی ساندبار بی‌سیم ال‌جی LG Soundbar SJ5ساندبار SJ5 از سری محصولات بی‌سیم طراحی شده توسط کمپانی LG است که به عنوان یک ساندبار خانگی تولید و روانه بازار شده است. این ساندبار بههمراه یک ساب‌ووفر است ک..
0 تومان
برند: LG
معرفی ساندبار بی‌سیم ال‌جی BLG Soundbar SJ5ساندبار SJ5 از سری محصولات بی‌سیم طراحی شده توسط کمپانی LG است که به عنوان یک ساندبار خانگی تولید و روانه بازار شده است. این ساندبار بههمراه یک ساب‌ووفر اس..
0 تومان
برند: LG
معرفی ساندبار بی‌سیم ال‌جی LG Soundbar SJ3ساندبار SJ3 از سری محصولات تولید شده توسط کمپانی LG است که به عنوان یک ساندبار بی‌سیم خانگی روانه بازار شده است. این ساندبار دارای قابلیت اتصال بی‌سیم از طریق..
0 تومان
نمايش 1 تا 30 از 34 (2 صفحه)

متاسفانه موجودی این کالا به اتمام رسیده است.

لطفا مشخصات خود را ثبت نمایید تا هنگام موجود شدن این کالا با شما تماس بگیریم.

نام و نام خانوادگی
ایمیل
موبایل
توضیحات