منو
سبد خرید شما
توضیحات محصول

qcy m1 pro هندزفری کیو سی وای

QCY M1 Pro
هدفون گردنی کیو سی وای

هدفون بی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سیم و راحت QCY Spoft M1 Pro ، برای علاقه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌مندان به موسیقی و ورزش مناسب است. این گوشی با توجه به ساختار بدن انسان طراحی شده است، پوشیدن آن بسیار راحت است و سقوط آن آسان نیست. در این هدفون از مواد با کیفیت استفاده شده که با طراحی عالی و نحوه استفاده مناسب ارائه شده است که می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تواند بسیاری از مخاطبان را به سوی خود جذب نماید. اتصال بلوتوث در این هدفون بسیار پایدار بوده و کیفیت صدا بسیار واضح است تا نیازهای روزانه شما را برآورده کند. برای دریافت اطلاعات کامل‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تر در خصوص این هدفون با تهران اسپیکر همراه باشید.

 

در یک نگاه

  • طراحی زیبا و کاربردی به سبک دور گردنی
  • امکان اتصال از طریق بلوتوث به صورت بی سیم
  • بدنه‌ی ضدآب با استاندارد جهانی IPX4
  • باتری قابل شارژ با 7 ساعت مدت زمان پخش
  • دارای میکروفون داخلی برای مکالمه تلفنی
  • ریموت کنترل سیمی با دکمه های کنترل فیزیکی
  • سیستم نویز کنسلینگ برای کاهش صدا های اضافه

 

ویژگی ها

qcy m1 pro هندزفری کیو سی وای

حالت مغناطیسی برای ذخیره سازی

طراحی جذب مغناطیسی شاخه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های گوشی، هدفون بی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سیم QCY Spoft M1 Pro را قادر می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سازد تا فوراً به یک گردن‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌بند تبدیل شود. این امکان را برای شما فراهم می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند تا موسیقی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های دستگاه خود را پخش یا مکث کنید و یا با ضمیمه کردن و جدا کردن محافظ گوش، پاسخ یا پایان تماس‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های تلفنی را دریافت کنید.

 

فن آوری پیشرفته

این هدفون QCY دارای بلوتوث 4.1 و  apt-Xبوده و جهت بهره‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌وری بیشتر انرژی و تأخیر کمتر طراحی شده است تا صدای خالص با کیفیت CD که با هدفون‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های سیمی برابر است را ارائه داده و لذت فوق‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌العاده موسیقی را برای شما به ارمغان می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌آورد. حفره صدای مستقل و منحصر به فرد در جلو و عقب، باعث افزایش صدای باس می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود. همچنین بلندگوی 10 میلی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌متری باس قوی می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد و کیفیت صدای خالص را ارائه می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد.

 

اتصال BT

برای اتصال در QCY Spoft M1 Pro ابتدا هدفون را خاموش کنید، سپس دکمه چند منظوره را به مدت 7-10 ثانیه فشار دهید تا چراغ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های قرمز و آبی به طور متناوب چشمک بزنند. حالت BT را در تلفن خود باز کنید، روی مدل گوشی ضربه بزنید و با آن متصل شوید. دکمه وسط را یک بار فشار دهید تا پخش یا مکث موسیقی یا پاسخگویی به تماس‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها را ایجاد نمایید. همچنین برای روشن کردن بدون موسیقی یا تماس و برای شروع Siri یا دستورات صوتی برای چند ثانیه آن را فشار دهید. اگر دکمه افزایش صدا را یکبار فشار دهید، یک سطح آن را افزایش داده و در صورتی که فشار داده و نگاه دارید، به آهنگ بعدی  یا قبلی خواهید رفت.

 

qcy m1 pro هندزفری کیو سی وای

کاهش صدا

با گوشی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بلوتوث QCY M1 Pro با فناوری 6.0 لغو سر و صدا ، صدای پس زمینه را کاهش داده و مکالمه تلفنی با کیفیت بالا و بدون هندزفری را در هر محیطی دریافت کنید. این باعث می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود که بتوانید بدون نگرانی از صدای محیط، با آرامش به مکالمات تلفنی خود پاسخ دهید.

 

طول عمر طولانی باتری

هدفون بی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سیم و راحت QCY Spoft M1 Pro ، با شارژ کامل حداکثر 7 ساعت بازی مداوم ارائه شده است تا زندگی روزمره شما را با دستگاه بلوتوث آسان کرده و استفاده از موسیقی و یا برقراری تماس تلفنی را در حین انجام فعالیت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های روزمره و یا ورزش و پیاده‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌روی ایجاد نماید. باتری 100 میلی آمپر ساعت بدون هیچ محدودیتی زمان پخش طولانی را فراهم می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند.

 

سازگاری هدفون

این هدفون بی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سیم QCY سازگاری با تمام دستگاه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های iOS و همچنین با تمام iPad را دارد. همچنین سازگار با تلفن‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های همراه Android و دستگاه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های Windows می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌باشد.

 

qcy m1 pro هندزفری کیو سی وای

ضد عرق و ضد آب

سطح نرم و ژل سیلیکون به کار گرفته شده در بالشتک‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های گوشی هدفون Spoft M1 Pro به ضد عرق و گرد و غبار بودن آن کمک می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند. گوشی بلوتوث با طراحی ارگونومیک و اندازه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های مناسب گوشی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها باعث می شود هنگام دویدن، پیاده روی ، دوچرخه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سواری و رانندگی احساس راحتی کنید و از گوش‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دادن به موسیقی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های خود لذت ببرید.

 

طراحی برای هنگام ورزش

هدفون بی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سیم QCY M1 Pro  با بیس سرگرم‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کننده و صدای ملایم همراه با طراحی ضد آب IPX4 و تناسب امنیتی که برای فعالیت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های ورزشی مناسب است، طراحی شده است. این هدفون دارای حجم خروجی زیاد و صفحات عقب مغناطیسی است که می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تواند هنگام اتصال به طور خودکار روشن یا خاموش شود. شما می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید یکی از نوک‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های گوشی را با گوش‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های خود انتخاب کنید تا به راحتی در هنگام ورزش بدون نگرانی از سقوط آنها، به موسیقی خود گوش دهید.

 

کیفیت ساخت

بسته‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌بندی هدفون Spoft M1 Pro در واقع بسیار ساده است. جعبه را که باز می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنید، یک کابل شارژ، 4 جفت نوک گوشی سیلیکونی اضافی و هدفون‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها را مشاهده خواهید کرد. به هیچ وجه کیف حمل وجود ندارد. به طور کلی ظاهر این هدفون بسیار خوب بوده و دکمه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های ساده و کاربردی در آن استفاده شده است. آنها به طور شگفت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌انگیزی بسیار سبک و راحت هستند. با این حال، بعد از پوشیدن طولانی آنها، ممکن است احساس گرما در داخل مجاری گوش را احساس کنید. در حقیقت این یک جفت هدفون بسیار قدرتمند با صدای گرم است. QCY مخالف گوشی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های دیگر بی سیم دارای عملکردی مناسب بوده و دارای مشخصات قابل قبول و وضوح صدایی عالی  است.

 

ویدیوی معرفی محصول

جدول مشخصات
- مشخصات کلی
نوع هدفون ایرفون گردنی
نوع پوشش گوش داخل گوش | In-Ear
محصول کشور چین
- روش های اتصال
نوع اتصال بی‌سیم
بلوتوث دارد
ورژن بلوتوث 4.1
محدوده عملکرد 10 متر
- مشخصات فنی
سایز درایور 10 میلی متر
نوع درایور داینامیک
رنج پاسخ فرکانسی 20 - 20000 هرتز
امپدانس 16 اهم
سیستم عامل سازگار Android / iOS
- امکانات و قابلیت ها
میکروفون داخلی دارد
پاسخ به تماس دارد
دکمه های فیزیکی دارد
ریموت کنترل دارد
قابلیت حذف نویز دارد
بدنه‌ی ضدآب دارد
استاندارد IP IPX4
متریال ساخت پلاستیک / فلز
- تامین انرژی
منبع تغذیه باتری
نوع باتری لیتیوم یون قابل شارژ
کارکرد باتری 7 ساعت
مدت زمان شارژ 2 ساعت
- مشخصات فیزیکی
طول کابل 70 سانتی متر
وزن هدفون 15 گرم
اقلام همراه محصول کابل شارژ / 3 جفت ایرتیپ / 3 جفت ایرهوک / راهنما
نظرات کاربران
نوشتن نظر
توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
تایید امنیتی
پرسش و پاسخ (0)

پرسش و پاسخ

هیچ پرسش و پاسخی برای این کالا وجود ندارد

متاسفانه موجودی این کالا به اتمام رسیده است.

لطفا مشخصات خود را ثبت نمایید تا هنگام موجود شدن این کالا با شما تماس بگیریم.

نام و نام خانوادگی
ایمیل
موبایل
توضیحات