منو
سبد خرید شما
توضیحات محصول

qcy t6 هندزفری کیو سی وای

QCY T6
هدفون ورزشی کیو سی وای

هدفون سبک و شیک QCY SPORT T6 ، گوشی هایی با عملکرد بالا، انقلابی در کار شما ایجاد می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند. این هدفون‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سیم که برای ورزشکاران ساخته شده اند، دارای گوشی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های قابل تنظیم و متناسب با اندازه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های گوش متفاوت طراحی شده و به خوبی و راحت در جای خود می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌مانند. برای دریافت اطلاعاتی کامل‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تر در خصوص این محصول، می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید با تهران اسپیکر همراه باشید.

 

در یک نگاه

  • محصولی بی نظیر برای استفاده ورزشکاران
  • بدنه‌ی ضدآب و مقاوم با استاندارد جهانی IPX5
  • اتصال به صورت بی سیم با بلوتوث ورژن 5.0
  • طراحی زیبا و حرفه‌ای به سبک True Wireless
  • دکمه های لمسی برای مدیریت عملکرد ایرفون
  • دارای دو عدد میکروفون داخلی برای مکالمه
  • تکنولوژی حذف نویز DSP Noice Cancelling
  • دارای باتری داخلی و کیس شارژ همراه
  • 30 ساعت کارکرد باتری ایرفون ها و کیس شارژ

 

توضیحات

qcy t6 هندزفری کیو سی وای

کیس شارژ هدفون 

کیس شارژ SPORT T6 دارای طراحی مربع با لبه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها گرد بوده و بسیار جمع و جور و قابل حمل است. هدفون QCY T6 از نوع داخل گوش است  که تنها وزن آن 8.2 گرم در هر گوشی است که خود به خوبی با مجرای گوش سازگار بوده  و پوشیدن آن نه تنها راحت است بلکه به سادگی از گوش‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های شما نمی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌افتد. QCY T6 گوشی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های ضد لغزش حرفه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای هستند که حتی اگر هنگام ورزش‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های سنگین از آن‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها استفاده کنید، در طولانی مدت نیز هیچ خستگی را بر روی گوش خود احساس نکرده و از گوش شما نمی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌لغزند.

 

کیفیت صدا QCY T6

از نظرکیفیت صدا بسیار شبیه  مدل‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های پیشین خود است. هدست ورزشی QCY T6 از کدگذاری صوتی AAC پشتیبانی می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند و صدای فراگیر استریو را از طریق سیم متحرک 12 میلی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌متری به ارمغان می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌آورد که تجربه شنیداری بهتری را با موسیقی هنگام ورزش کردن به ارمغان می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌آورد.

 

qcy t6 هندزفری کیو سی وای

مقاومت در برابر آب 

QCY T6 به عنوان یک هدست بلوتوث ورزشی محسوب می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود، بنابراین مقاومت در برابر آب آن خوب است. T6 از درجه ضد آب IPX4 پشتیبانی می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند که دارای طراحی ضد آب و ضد عرق حرفه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای بوده و در برابر رطوبت و عرق حاصل از ورزش‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌هایی با شدت بالا به خوبی مقاومت می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند. شما می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید در هر محیط ورزشی از موسیقی لذت ببرید و به ورزش و سرگرمی خود بپردازید.

 

عمر باتری 

علاوه بر کیفیت صدا، عمر باتری هدفون سبک و شیک QCY SPORT T6 ، دارای کیفیتی مناسب است. یکی از نگرانی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اصلی کاربران مدت زمانی است که عمر باتری دوام دارد و این موضوع در QCY T6 بسیار بهبود یافته است. هنگامی که هدست کاملاً شارژ می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود، می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید از آن به مدت 6 ساعت استفاده کنید و می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید 3-4 بار با قاب  شارژ آن را مجدداً شارژ کنید و تا 30 ساعت زمان موسیقی را در هدفون خود جمع نمایید. چنین ماندگاری طولانی در باتری‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های جریان اصلی TWS بسیار برجسته است.

 

qcy t6 هندزفری کیو سی وای

طراحی راحت و مقاوم

QCY T6 یک طراحی کاملاً اسپرت است که دارای حلقه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های لاستیکی کاملی است که روی گوش شما قرار می-گیرد. تا مطمئن شوید که آنها را در حین تمرین، دویدن یا دوچرخه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سواری یا تعریق شدید از دست نخواهید داد. حلقه-های گوشی از لاستیک نرم ساخته شده و به راحتی در پشت گوش‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های شما قرار می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌گیرند و بخشی که داخل گوش شما قرار می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌گیرد شامل یک قسمت گرد کوچک و نوک گوشی لاستیکی متصل شده با سه اندازه نوک گوشی متفاوت است. تناسب و راحتی QCY T6 بسیار برجسته است و آنها حتی پس از ساعت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها ورزش به اندازه کافی محکم، راحت و بدون فشار باقی می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌مانند. قاب شارژ مجهز به میکرو USB بوده و می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تواند گوشی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها را چهار بار کاملاً شارژ کند. این کیف مانند سایر گوشی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اسپرت حلقه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دار، بزرگ است. همچنین پنج سانتی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌متر ارتفاع دارد و دارای ساختار مستحکم و مناسبی است.

 

اتصال و کنترل

QCY T6 دارای صفحه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های لمسی در کناره‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های هدفون است. کنترل این موارد یک تجربه ضربه زدن است، مخصوصاً وقتی در میانه یک جلسه ورزشی هستید، بسایر مفید است. می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توان با دوبار ضربه زدن موسیقی را به راحتی پخش کرده یا متوقف نمود. به غیر از پخش یا مکث، می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید آهنگی را رد کرده و برگردانید و دستیار صوتی را در تلفن خود فعال کنید. برنامه را حتما نصب کنید، زیرا به شما امکان کنترل صدا و گزینه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بیشتری را می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد. اتصال در QCY T6 بسیار عالی است، با سیگنال بلوتوث 5.0 قوی تا ده متر ارائه شده است. اتصال هنگام دویدن یا دوچرخه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سواری با تلفنی در جیب است، همچنان برقرار است. وقتی T6 را از قاب شارژ بیرون بیاورید به طور خودکار روشن نمی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود و نیاز است یک ثانیه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای روی یکی از گوشی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها فشار وارد کنید. با این حال، تغییر سریع بین گوش‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دادن به یک یا دو هدفون آسان است. این گوشی دارای میکروفون با کیفیت بالا، فناوری عالی، بیس ثابت و سه برابر شفاف است. QCY T6 از یک عملکرد لمسی راحت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تر در مقایسه با محصولات مشابه خود، استفاده می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند که با لمس آرام صفحه کنترل می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید عملکردی مربوطه را انجام دهید. کنترل‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌هایی مانند پخش موسیقی، پاسخگویی به تلفن، فعال‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شدن دستیار صوتی را خواهید داشت. 

 

qcy t6 هندزفری کیو سی وای

کیفیت مکالمه 

QCY SPORT T6 تماس‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های تلفنی داخلی را نیز خوب کنترل می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند. صدای شما طبیعی به نظر می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌رسد و از واضح منتقل می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود، حتی وقتی مردم در اطراف شما صحبت می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنند. کیفیت مکالمه به محض بیرون آمدن از ترافیک، باد یا حتی آواز پرندگان کاهش می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌یابد. 

 

بررسی برنامه 

همراه با QCY APP ، شما نه تنها می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید پنجره‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بازشو اتصال را مشاهده کنید، بلکه دکمه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های عملکرد و هدفون‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های هوشمند مانند حالت EQ را نیز سفارشی کنید. حالت EQ توسط مهندسان ارشد صوتی تنظیم شده است و استفاده یک هدفون متناسب با شما را آسان می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند. همانند سایر گوشی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سیم QCY ، QCY T6 دارای یک برنامه پشتیبانی برای iPhone و Android است. به شما امکان می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد کنترل صفحه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های لمسی را تغییر دهید. حتی می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توان کنترل‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های میزان صدا را به این طریق به گوشی اضافه کرد. این برنامه همچنین به شما امکان می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد گوشی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های خود را در محدوده بلوتوث پیدا کنید، سیستم-عامل را به روز کنید و از پیش تنظیمات مختلف اکولایزر که در دسترس دارید، استفاده کنید.

 

جدول مشخصات
- مشخصات کلی
نوع هدفون ایرفون True Wireless
نوع پوشش گوش داخل گوش | In-Ear
محصول کشور چین
- روش های اتصال
نوع اتصال بی‌سیم
بلوتوث دارد
ورژن بلوتوث 5.0
محدوده عملکرد 10 متر
- مشخصات فنی
سایز درایور 12 میلی متر
نوع درایور داینامیک
سیستم عامل سازگار Android / iOS
- امکانات و قابلیت ها
میکروفون داخلی دارد
پاسخ به تماس دارد
دکمه های لمسی دارد
اپلیکیشن اختصاصی دارد
تنظیمات اکولایزر از طریق اپلیکیشن
قابلیت حذف نویز دارد (DSP Noice Cancelling)
بدنه‌ی ضدآب دارد
استاندارد IP IPX4
سایر امکانات امکان استفاده از یک گوشی
- تامین انرژی
منبع تغذیه باتری
نوع باتری لیتیوم یون قابل شارژ
کارکرد باتری 30 ساعت
کارکرد باتری ایرفون ها 6 ساعت
کارکرد باتری کیس همراه 24 ساعت
مدت زمان شارژ ایرفون ها 1 ساعت
مدت زمان شارژ کیس همراه 2 ساعت
- مشخصات فیزیکی
وزن هدفون 8.2 گرم هر گوشی
اقلام همراه محصول کابل شارژ / 3 جفت ایرتیپ / راهنما
نظرات کاربران
نوشتن نظر
توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
تایید امنیتی
پرسش و پاسخ (0)

پرسش و پاسخ

هیچ پرسش و پاسخی برای این کالا وجود ندارد

متاسفانه موجودی این کالا به اتمام رسیده است.

لطفا مشخصات خود را ثبت نمایید تا هنگام موجود شدن این کالا با شما تماس بگیریم.

نام و نام خانوادگی
ایمیل
موبایل
توضیحات