منو
سبد خرید شما

Razer

برند: Razer
معرفی هدفون بی‌سیم گیمینگ ریزر Razer Thresher 7.1هدفون بی‌سیم گیمینگ ریزر Razer Thresher 7.1 از سری محصولات تولید شده توسط کمپانی Razer است که به عنوان یک هدفون بی‌سیم مخصوص گیم روانه بازار شده است. ا..
0 تومان
برند: Razer
معرفی هدفون بی‌سیم گیمینگ ریزر Razer Nari Wireless هدفون بی‌سیم گیمینگ ریزر Razer Nari Wireless از دیگر محصولات تولید شده توسط کمپانی Razer است که به عنوان یک هدفون گیمینگ روانه بازار شده است. از قدرت..
0 تومان
برند: Razer
معرفی هدفون گیمینگ بی‌سیم ریزر Razer Nari Essential Gaming Headphone هدفون گیمینگ بی‌سیم ریزر Razer Nari Essential Gaming Headphone از سری محصولات تولید شده توسط کمپانی Razer است که به عنوان یک هدفون ..
0 تومان
برند: Razer
Leviathan Mini اسپیکر پرتابل با توان خروجی 24 وات است که دارای امکانات زیادی می باشد. از جمله این امکانات می توان به میکروفن داخلی اشاره کرد که برای شما امکان پاسخگویی به تماس تلفنی را در حین اتصال گو..
0 تومان
برند: Razer
Leviathanاز جمله ساندبارهای برند Razer است که همراه با ساب ووفری مجزا ارائه می شود و دارای توان خروجی 60 وات می باشد. شما می توانید انواع دستگاه های پخش، گوشی موبایل و سایر دستگاه های هوشمندتان را از ..
0 تومان
برند: Razer
معرفی هدفون گیمینگ سیمی ریزر Razer Kraken X Liteهدفون گیمینگ سیمی ریزر Razer Kraken X Lite از دیگر هدفون‌های گیمینگ است که توسط کمپانی Razer تولید شده است. این هدفون به دلیل داشتن جک 3.5 میلی‌متری ص..
0 تومان
برند: Razer
معرفی هدفون گیمینگ سیمی ریزر کراکن Razer Kraken Ultimateهدفون گیمینگ سیمی ریزر کراکن Razer Kraken Ultimate از سری محصولات تولید شده توسط کمپانی Razer است که به عنوان یک هدفون گیمینگ سیمی روانه بازار..
0 تومان
برند: Razer
اسپیکر گیمینگ Ferox از دو عدد اسپیکر با توان خروجی 3 وات تشکیل شده و در مجموع دارای توان 6 وات می باشد و طراحی آن به گونه ای است که صدا را بصورت 360 درجه پخش می کند. Ferox اسپیکری مناسب برای استفاده د..
0 تومان
برند: Razer
معرفی هدفون گیمینگ ریزر Razer Electra V2 USBهدفون گیمینگ ریزر Razer Electra V2 USB از سری محصولات تولید شده توسط کمپانی Razer است که به عنوان یک هدفون مخصوص گیمینگ روانه بازار شده است. این ه..
0 تومان
نمايش 1 تا 9 از 9 (1 صفحه)

متاسفانه موجودی این کالا به اتمام رسیده است.

لطفا مشخصات خود را ثبت نمایید تا هنگام موجود شدن این کالا با شما تماس بگیریم.

نام و نام خانوادگی
ایمیل
موبایل
توضیحات