شماره تلفن021-91303030
تهران اسپیکر

سبد خرید شما خالی است.

بررسی هدفون JBL Live Pro 2

بررسی هدفون جی بی ال | JBL Live Pro 2

طراحی

از نظر فیزیکی، JBL Live Pro 2 اشتراکات زیادی با AirPods Pro دارد. هدفون‌ها طراحی ساقه شکل یکسانی دارند و ظاهری بسیار شبیه به هم دارند و کیس های شارژ آنها تقریباً یک اندازه هستند. طبیعتاً برخی از کپی بودن JBL Live Pro 2 شکایت خواهند کرد. اما نتیجه همه اینها این است که به خوبی جا میشود و کیس شارژ آنقدر کوچک است که به راحتی داخل جیب میرود.

 

علیرغم اندازه کوچک کیس شارژ، عمر باتری JBL Live Pro 2 چهل ساعت است. یک نشانگر سطح باتری مفید در جلو آن است و هر زمان که درب را باز یا بسته میکنید روشن میشود. این کیس از طریق USB-C شارژ میشود و از شارژ بی‌سیم پشتیبانی میکند.

 

بررسی هدفون جی بی ال | JBL Live Pro 2

 

خود گوشی‌ها جمع و جور هستند و همانطور که گفته شد طراحی ساقه‌ای دارند که شبیه AirPods Pro است. اما باز با این حال تناسب یک چیز شخصی است.

 

مانند AirPods Pro، JBL Live Pro 2 دارای کنترل‌های لمسی در کناره‌های جوانه‌ها است. کنترل‌های لمسی به خوبی کار میکنند و با استفاده از برنامه JBL Headphones تا حدودی قابل تنظیم هستند. من تا حدودی میگویم زیرا گزینه‌های سفارشی‌سازی محدود است.

 

به طور پیش‌فرض، هدفون چپ برای چرخش در حالت‌های مختلف گوش‌دادن ( ANC روشن، حالت محیط و غیره ) استفاده میشود و هدفون راست پخش را کنترل میکند. با این حال، کنترل صدا وجود ندارد. این بدان معناست که اگر میخواهید میزان صدا را کنترل کنید، باید کنترل‌های یکی از هدفون‌ها را عوض کنید.

 

بررسی هدفون جی بی ال | JBL Live Pro 2

 

بنابراین، اگر از هدفون سمت راست خود برای کنترل صدا استفاده کنید، به عنوان مثال، توانایی کنترل پخش مانند پخش، مکث و رد کردن آهنگ‌ها را از دست خواهید داد. همانطور که شایسته هر هدفون بی‌سیم پرچم‌دار است، JBL Live Pro 2 از اتصال چند نقطه‌ای پشتیبانی میکند و همراه با یک برنامه میتوانید برای سفارشی کردن آن استفاده کنید.

 

علاوه بر سفارشی‌کردن کنترل‌های لمسی، این برنامه همچنین به شما امکان میدهد سطح نویزکنسلینگ فعال و امضای صدای JBL را از طریق ویژگی اکولایزر تنظیم کنید. و از آنجایی که تناسب برای هر هدفون بسیار مهم است، یک عملکرد مفید “Check My Best Fit” نیز وجود دارد که بررسی میکند تا چه اندازه آنها در گوش شما تناسب دارند.

 

نویزکنسلینگ

عملکرد ANC JBL Live Pro 2 بسیار خوب است. با فعال شدن عملکرد ANC، اصلا نمیتوانید صدای فن یا صدای هواپیما را بشنوید. اما به نظر میرسد اپل، بوز و سونی کمی بهتر هستند اما این هدفون JBL بسیار نزدیک است.

 

بررسی هدفون جی بی ال | JBL Live Pro 2

 

حالت صدای محیط یا Ambient Aware نیز کاملا طبیعی به نظر میرسد. اگرچه اپل هنوز هم بهترین است، اما رقبای آن به وضوح در حال عقب نشینی هستند. برخی از فرکانس‌ها هنوز به‌طور مصنوعی تقویت میشوند اما نمایش کلی به اندازه کافی واقعی به نظر میرسد. عملکرد میکروفون نیز خوب است و من هیچ مشکلی در استفاده از آن برای تماس‌ها و جلسات نداشتم.

 

کیفیت صدا

کیفیت صدا خوب است، که با توجه به میراث JBL در صدا، جای تعجب ندارد. اگرچه امضای کلی صدا را میتوان متعادل توصیف کرد، اما پاسخ باس JBL Live Pro 2 برجسته است. شاید به دلیل درایورهای 11 میلی‌متری بزرگتر از حد متوسط، باس قوی، تمیز و کم است.

 

یک حس قابل لمس در باس وجود دارد، چیزی که در بسیاری از هدفون‌های دیگر وجود ندارد. میدرنج‌ها به خوبی شنیده میشوند و حالت تو دماغی وجود ندارند، بنابراین آوازها صمیمی و واضح به نظر میرسند.

 

بررسی هدفون جی بی ال | JBL Live Pro 2

 

تریبل با ذوق بالا میرود تا شفافیت را به صدا بیافزاید، اما اگر به صدا ضربه بزنم JBL Live Pro 2 حتی یک صحنه صوتی مناسب را ارائه میدهد. هیچ احساس گیر کردن در سر وجود ندارد و شنیدن آن در یک محصول صوتی رایج بسیار غیر معمول است.

 

JBL‌ها متعادل‌ترین صدا را ارائه میدهند و کوبشی‌ترین و جذاب‌ترین صدا را دارند. و هنگامی که این هدفون را با ANC آن متصل میکنید، به راحتی میتوانید متوجه شوید که چرا این هدفون یکی از بهترین هدفون‌های بی‌سیم واقعی است.

 

باتری

عمر باتری، همانطور که قبلاً گفتیم، 10 ساعت به ازای هر بار شارژ و 40 ساعت در مجموع با کیس شارژ ارزیابی میشود. JBL ارقام عمر باتری خود را هنگام گوش‌دادن بدون ANC ذکر میکند، بنابراین منطقی است که اگر ANC را روشن کنید، انتظار داشته باشید که آنها کوتاهتر باشند.

0
دیدگاه‌های نوشته