66767348 021

Samsung Samsung Galaxy Buds Black

  • این کالا شامل ارسال رایگان نمی باشد
  • امکان پرداخت در محل هنگام دریافت سفارش
  • 7 daysیک هفته مهلت تست سلامت کالا
  • 1,950,000 تومان
  • 1,750,000 تومان


این کالا را با دیگران به اشتراک بگذارید : Telegram Facebook Google + Twitter

رنگ ها

Samsung Galaxy Buds Black
Samsung Galaxy Buds White

 معرفی Samsung GalaxyBuds

Galaxy Budرا با تلفن یا تبلتتان همگام سازی کرده و پخش را شروع کنید.در طول روز چت کردهو یا به فایل های صوتی گوش دهید،سپس 15 دقیقه آنهارا برای حدود 2 ساعت دیگر استفادهکنید. با صدای  Galaxy Budها تماس، پادکست وحتی موزیک مورد علاقه تان را پخش میکنند در حالی که شما را درهنگام کار، ورزش و یا قدم زدن از محیط اطرافتان آگاه و باخبر نگه میدارند.

امکانات و ویژگی ها

صدای فوق العاده

Galaxy Bud ها صدایی طبیعی و متعادل و پر از انرژی را که دقتی استثنایی دارد برایشما تهیه میکنند و به این معناست که هر کلمه یا نوت ای که شما میشنوید بسیارباکیفیت و فوق‌العاده خواهد بود.

تنها موردی که شمامیخواهید بشنوید

قابلیت AbientAware را روشن کنید تا مقدار صدایی که میخواهید از محیط اطراف بشنوید راکنترل کنید. با حالت Quick Ambientشما میتوانید درون ترافیک بدونه خطر به موزیک گوش دهید، در فرودگاه اعلانات پروازرا از دست ندهید و حتی زمانی که کودکان یا همکارانتان شمارا صدا میزنند متوجه آنهاشوید.

شارژ و استفادهکنید

Galaxy Budها دارای 13 ساعت عمر باتری میباشندو حتی جعبه ای مخصوص خود را دارا هستند که این زمان را با استفاده از شارژ بیسیمبرای شما به این اندازه میرساند. با یک بار شارژکامل شما امکان 6 ساعت زمان پخش را خواهید داشت. جعبه ی Galaxy Buds 7 ساعت شارژ اضافه دیگر در اختیارتانقرار میدهد. شما میتوانید با یکشارژ سریع  15 دقیقهای، 2 ساعت زمان استفاده از هدفون هایتان را برای خود بخرید.

کیفیت و صدای واقعاعالی

این محصولات به گونه ای طراحی شده اند تا به راحتی و آسانی درون گوش شماقرار گیرند و دارای 3 سایز مختلف از earth و wintip در جعبه خود میباشند. چه شما در حالدویدن و یا در حال رقص با موزیک یا آهنگ مورد علاقه خود هستید از جای گیری مناسب ومطمئن این محصولات مطمئن و آسوده خاطر باشید.

مقاوم در برابر آب

با دارا بودن سطح IPX2و تکنولوژی مقاوم در برابر خیس شدن، Galaxy Bud های شما خیس شدن، مقدار کمی عرق و حتی سقوط وپرت شدن های تصادفی را نیز تحمل میکنند.

کنترل با یک لمس

به راحتی موزیک ها را تغییر دهید، تماس بگیرید و یا میزان صدا را زیادکنید. همه این کارهاتنها با یک فشردن دکمه. زمانی که Galaxy Bud هارا از درون گوش خود بیرون آورید موزیک به طوراتوماتیک متوقف و زمانی که آنهارا درون گوش خود قرار دهید تنها با یک ضربه سادهادامه پیدا میکند.

 Galaxyتان را گسترش دهید

تنها جعبه یا کیف Galaxy Bud ها را نزدیک تلفن یا تبلت تان باز کنید تا بدونههیچ گونه زحمتی همگام سازی و متصل شوند.

سازگارباAndroid و IOS

Galaxy Bud ها با تلفن های دارای هر دو سیستم عاملAndroid  و IOS سازگار از طریق بلوتوث متصل و همگام میشوند.

صدایتان را بسیارواضح برسانید

تکنولوژیمیکروفون دوگانه تطبیق پذیر ما صدا محیط اطراف و اضافی را که در گذشته مشکلی مهمبه حساب می‌آمد حل کرده است.GalaxyBud  هامحیط اطراف شما را بررسی کرده و بین میکروفون های داخلی و خارجی تغییر و سویچمیکنند تا صداهای غيرضروری را از مکالمه شما خارج نگه دارند.

اتصال بی نقص برایداشتن تفریحی بی نقص

به خود آزادی عمل در گوش دادن یا تماشا در هر صفحه نمایشی که میخواهید رابدهید. Galaxy Bud ها به شما اجازهمیدهند تا به طور بی نقص به دستگاه های Galaxy متصل شده و بین آنها سویچکنید.

شارژ کرده و محو وفوق بمانید

در هر حال میزان بالا و ظرفیت بالای باتری تنها با یک بار شارژ شمارابرای مدت 6 ساعت درون موزیک یاموارد مورد علاقه تان غرق و محو میکند و زمانی هم که تمام شده به اشتراک نیروبیسیم دستگاه به دستگاه محصولات سازگار Galaxy متصل میشوند.بنابر این  Galaxy Budهای شما همیشه آماده همراهی شما هستندبدونه توجه به این که مقصد کجاست.

البته عمر دقیق باتری و زمان شارژ ممکن است بسته به شرایط های مختلفاستفاده متفاوت باشد.

 

 

 

خصوصیات

اتصال ها
نوع اتصال بلوتوث 5.0
بلوتوث نسخه 5.0
تامین انرژی
نوع باتری 58 میلی آمپر = Ear buds , 252 میلی آمپر = جعبه
مشخصات فیزیکی
وزن هدفون 5.6 گرم = Earbuds , 39.6 گرم = جعبه
سایر مشخصات
اقلام داخل جعبه Ear buds , کابل USB , QSG

نظرات کاربران

نوشتن نظر

توجه: لطفا فارسی تایپ کنید.
    بد           خوب

برچسب ها: خرید, فروش, قیمت, قیمت خرید فروش هدفون, هدفون بیسیم, هدفون بلوتوث دار, Samsung, Galaxy, Samsung Galaxy Buds Black