منو
سبد خرید شما
اسپیکر بلوتوث شیشه‌ای سونی | Sony LSPX-S2
اسپیکر بلوتوث شیشه‌ای سونی | Sony LSPX-S2
اسپیکر بلوتوث شیشه‌ای سونی | Sony LSPX-S2
اسپیکر بلوتوث شیشه‌ای سونی | Sony LSPX-S2
اسپیکر بلوتوث شیشه‌ای سونی | Sony LSPX-S2
اسپیکر بلوتوث شیشه‌ای سونی | Sony LSPX-S2
اسپیکر بلوتوث شیشه‌ای سونی | Sony LSPX-S2
اسپیکر بلوتوث شیشه‌ای سونی | Sony LSPX-S2
اسپیکر بلوتوث شیشه‌ای سونی | Sony LSPX-S2
اسپیکر بلوتوث شیشه‌ای سونی | Sony LSPX-S2
اسپیکر بلوتوث شیشه‌ای سونی | Sony LSPX-S2
اسپیکر بلوتوث شیشه‌ای سونی | Sony LSPX-S2
اسپیکر بلوتوث شیشه‌ای سونی | Sony LSPX-S2
اسپیکر بلوتوث شیشه‌ای سونی | Sony LSPX-S2

Sony LSPX-S2 Glass Sound Speaker

  • موجود: به زودی
  • مدل: LSPX-S2
  • SKU: TS-LSPXS2
  • UPC: 027242920873
0 تومان
توضیحات محصول

اسپیکر بلوتوث شیشه‌ای سونی | Sony LSPX-S2

Sony LSPX-S2 Glass Sound Speaker
اسپیکر بلوتوث شیشه‌ای سونی

با اسپیکر شیک و بی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سیم سونی Sony LSPX-S2 Glass Sound Speaker ، فضای خود را با صدای شفاف و روشن، به همراه نور محیط از طریق یک اسپیکر طراحی شده توسط سونی، متفاوت کنید. می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید با با صدا و نور این اسپیکر زیبا و جمع و جور، خلق و خوی آرامش بخشی ایجاد کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص این محصول ، با تهران اسپیکر همراه باشید.

 

ویژگی ها

صدای شفاف و واضح

بلندگوی شیشه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای Sony Lspx s2 glass sound  صدا را در هر کجای اتاق خود قرار دهید، در کیفیتی عالی ارائه می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد. کل لوله شیشه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای ارگانیک این اسپیکر، ارتعاش ایجاد می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند و صدایی کاملاً واضح و شفاف را ارائه می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد که در جهت 360 درجه پخش می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود، بنابراین می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید هر کجا که هستید به صدای زنده گوش دهید.
با فناوری پیشرفته درایو عمودی در این اسپیکر، سه محرک، لوله شیشه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای را لرزانده و کل سطح را به یک اسپیکر تبدیل می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنند. برخلاف صدای توئیترهای مرسوم، به دلیل استوانه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای شکل بودن این دستگاه، لوله شیشه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای کیفیت صدا را از هر زاویه دقیق ارائه می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد.
ایده اسپیکر شیشه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای این است که صدا از لوله شیشه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای بالا رفته و از پایین خارج می شود و در 360 درجه به طور مساوی در اتاق پخش می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود. 

 

اسپیکر بلوتوث شیشه‌ای سونی | Sony LSPX-S2

صوتی با وضوح بالا

از طریق اسپیکر صوتی شیشه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای Lspx s2 glass و از طریق Wi-Fi یا ورودی صدا ،  از موسیقی در کیفیت با وضوح بالا لذت ببرید. این دستگاه صوتی با وضوح بالا و امکان رمزگذاری و پخش موسیقی را با استفاده از نرخ نمونه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌برداری بالاتر از سی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها فراهم می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند. بنابراین می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید از ظریف‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ترین صدای با کیفیت استودیو با کیفیت بالاتر از دیگر محصولات مشابه لذت ببرید.
توییتر ارگانیک این اسپیکر، دارای سطح زیادی برای ارائه صدای همه جانبه از فضای اتاق در مسافت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های طولانی می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌باشد. شیشه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های ارگانیک درست مثل یک فانوس شیشه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای فضای زیبایی را ایجاد می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنند.

 

اسپیکر بلوتوث شیشه‌ای سونی | Sony LSPX-S2

اتصال چند اتاقه 

با استفاده از Multi Room ، می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید آهنگ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های خود را در اتاق‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های متفاوتی از طریق برنامه Sony I Music Center که توسط یک دستگاه کنترل می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شوند، گوش دهید. با اتصال دو اسپیکر شیشه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید به صورت بی-سیم از صدای استریو کاملاً جدا شده لذت ببرید. همچنین، حالت استریو در هر اسپیکر اجازه می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد تا به عنوان یک کانال چپ یا راست عمل کند.

 

اسپیکر بلوتوث شیشه‌ای سونی | Sony LSPX-S2

طراحی زیبا 

اسپیکر شیک و زیبای Sony Lspx s2 glass sound speaker ، با طراحی ظریف و عالی خود به طور یکپارچه با دکوراسیون خانه ترکیب می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود. با 32 سطح روشنایی در دسترس، کاربران می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانند نور مناسب فضای خود را پیدا کنند و حال و هوای مناسب را تنظیم کنند.
 با حالت نور شمع این اسپیکر، دارای خانه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای گرم و جذاب خواهید بود. این روشنایی دقیقاً مثل یک شمع می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌لرزد تا فضای آرامش‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌بخشی ایجاد کند و یک محیط آرام را دور از نگرانی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های دنیای خارج ارائه دهد.
اسپیکر بلوتوث شیشه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای LSPX-S2 سونی به عنوان یک دستگاه قابل استفاده در فضای داخلی، یک پیشنهاد عالی به نظر می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌رسد که به طرز بسیار جالبی طراحی شده است.

 

دوام بالای باتری 

با بدنه جمع و جور و حداکثر هشت ساعت دوام باتری، مشتریان می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانند از اسپیکردر هر نقطه از خانه استفاده کنند و از ایجاد فضای راحت برای یک وعده غذایی خانوادگی گرفته تا لذت بردن از یک لحظه آرامش انفرادی بهره ببرید.

 

اسپیکر بلوتوث شیشه‌ای سونی | Sony LSPX-S2

اتصال بلوتوثی اسپیکر

با اتصال بلوتوث، 2 کاربر می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانند به سرعت تلفن هوشمند خود را با اسپیکر متصل کنند تا پخش موسیقی را شروع کنند. اسپیکر همچنین برای متصل شدن سریع‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تر و راحت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تر ، با NFC One-Touch سازگار است. با وجود عملکرد Push & Play ، فقط دکمه اختصاصی دستگاه را فشار دهید تا آهنگ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها از طریق Spotify Connect به راحتی پخش شود. 
این اسپیکر شیشه ای زیبا، دارای یک اسلات USB-C برای شارژ مجدد آن است. یک ورودی صوتی 3.5 میلی-متری برای اتصال هر دستگاه صوتی وجود دارد. البته به طور طبیعی این اسپیکر سونی دارای بلوتوث و WiFi است.

 

سازگاری با پلتفرم ها

این اسپیکر شیشه ای Sony Lspx s2 glass sound speaker از LDAC پشتیبانی می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند. این خبر بسیار خوبی برای کاربران اندروید است که بیشتر گوشی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های آن‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها از LDAC پشتیبانی می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنند. این اسپیکر می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تواند صدا را با استفاده از کدک SBC با وضوح پایین به تیپ iOS تحویل دهد. اما LSPX-S2 از AirPlay پشتیبانی نمی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند. 
برای اتصال بهتر، نیاز به بارگیری برنامه Sony Music Center برای iPhone از App Store یا برای Android از Google Play دارد. کاربر برای کنترل عملکرد باید دستگاه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های سازگار را پیوند دهد. 

 

جدول مشخصات
مشخصات کلی
نوع محصول اسپیکر پرتابل
کانال استریو
وضعیت آمپلی فایر اکتیو
تعداد قطعات محصول 1 تکه
محصول کشور ژاپن
اتصال ها
نوع اتصال باسیم - بی سیم
بلوتوث دارد
وای فای WiFi | DLNA
microUSB دارد
AUX دارد
NFC دارد
-درایور ها
توئیتر استوانه شیشه ای
ووفر 35 میلی متر
پسیو رادیاتور دارد
مشخصات فنی
توان خروجی کلی (RMS) 11 وات
پاسخ فرکانسی 60Hz - 40kHz
محدوده عملکرد 10 متر
امکانات
دکمه های فیزیکی دارد
نورپردازی دارد / حالت نور شمع
اپلیکیشن اختصاصی SONY | MUSIC CENTER
تکنولوژی ها S-MasterHX, DSEE HX, Bass Boost / Hi-Res
Spotify Connect دارد
اتصال چند اسپیکر با هم دارد
تامین انرژی
منبع تغذیه باتری / آداپتور برق
نوع باتری لیتیوم یون پلیمر قابل شارژ
کارکرد باتری 8 ساعت
مشخصات فیزیکی
وزن 1.1 کیلوگرم
ابعاد 90x90x277 میلی متر
اقلام همراه کابل برق / آداپتور برق / کابل یو اس بی / دستمال مخصوص / دفترچه راهنما
نظرات کاربران
نوشتن نظر
توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
تایید امنیتی
پرسش و پاسخ (0)

پرسش و پاسخ

هیچ پرسش و پاسخی برای این کالا وجود ندارد

متاسفانه موجودی این کالا به اتمام رسیده است.

لطفا مشخصات خود را ثبت نمایید تا هنگام موجود شدن این کالا با شما تماس بگیریم.

نام و نام خانوادگی
ایمیل
موبایل
توضیحات