اسپیکر های فای | های اند

سیستم های صوتی "های فای" و "های اِند" علاقمندان خاص خود را دارد و معمولا تهیه آن ها نیاز به تخصص و آگاهی بالا و هزینه ی بسیار دارد. منظور از "Hi-Fi" که اختصار کلمه ی "High Fidelity" می باشد ، شباهت نزدیک به صدای اصلی یا کیفیت بسیار بالای صداست. اسپیکر های فای و های اند صدا را با کمترین نویز و اعوجاج پخش می کند و در نمایش فرکانس ها دقت بسیار بالایی دارد. اما نکاتی که لازم است درباره ی دنیای وسیع سیستم های صوتی های فای بدانیم این است که این اسپیکر ها را با قیمت های مختلفی ممکن است دیده باشیم و به دنبال رسیدن به نهایت کیفیت بگردیم اما تنها داشتن یک اسپیکر گران قیمت برای شنیدن صدایی عالی و نهایت لذت از شنیدن موسیقی کافی نیست. عوامل بسیار زیادی برای رسیدن به کیفیت بالای صدا وجود دارند که باید به همه ی آنها توجه داشته باشیم.
به چند مورد از مواردی که باعث شنیدن صدایی با بهترین کیفیت میشود اشاره می کنیم:
آهنگی که میخواهیم بشنویم باید خود دارای کیفیت بالایی چه از نظر ضبط صدا و چه از نظر کیفیت فایلی که در اختیار ماست باشد.
محیطی که اسپیکر هایمان در آنجا قرار دارد باید از نظر آکوستیک استاندارد لازم را داشته باشد.
اسپیکر و آمپلی فایر باید از نظر فنی با هم سازگار باشند و کابل هایی که برای اتصال استفاده می کنیم باید دارای طول کوتاه و کیفیت بالا باشند و ...
همانطور که می بینید عوامل بسیار زیادی در شنیدن صدای خوب موثر است ، جالب است بدانید که حتی شرایط روحی و جسمی بدن ما و یا خستگی و سر حال بودن هم تاثیر بسزایی در شنیدن صدای عالی و لذت بردن از آن دارد. در نتیجه هنگامی که به دنیای Hi-Fi و Hi-End وارد می شویم بهتر است با آگاهی و اطلاعات دقیق دست به انتخاب بزنیم.
فروشگاه تهران اسپیکر به عنوان اولین مرجع تخصصی اسپیکر در ایران
برای فروش محصولات خاص مانند سیستم های صوتی حرفه ای ، شوروم کم نظیری را با همکاری افراد متخصص که در این زمینه تجربه ی بسیاری دارند آماده کرده است و بهترین اسپیکر ها و اَمپ های موجود در ایران و بهترین های تولید شده در دنیا را در محیطی استاندارد به نمایش گذاشته است.

علاقه مندان به سیستم های صوتی حرفه ای می توانند با هماهنگی قبلی نسبت به بازدید و خرید از محصولات این شوروم اقدام نمایند.

تماس برای هماهنگی:
66171322 - 021
9086892 - 0936