منو
سبد خرید شما

اسپیکر های فای | Hi-Fi Speaker

سیستم های صوتی "های فای" و "های اِند" علاقمندان خاص خود را دارد و معمولا تهیه آن ها نیاز به تخصص و آگاهی بالا و هزینه ی بسیار دارد. منظور از "Hi-Fi" که اختصار کلمه ی "High Fidelity" می باشد ، شباهت نزدیک به صدای اصلی یا کیفیت بسیار بالای صداست. اسپیکر های فای و های اند صدا را با کمترین نویز و اعوجاج پخش می کند و در نمایش فرکانس ها دقت بسیار بالایی دارد. اما نکاتی که لازم است درباره ی دنیای وسیع سیستم های صوتی های فای بدانیم این است که قیمت اسپیکر های فای را با تنوع زیادی ممکن است دیده باشیم و به دنبال رسیدن به نهایت کیفیت بگردیم اما تنها داشتن یک اسپیکر قیمت بالا برای شنیدن صدایی عالی و نهایت لذت از شنیدن موسیقی کافی نیست. عوامل بسیار زیادی برای رسیدن به کیفیت بالای صدا وجود دارند که باید به همه ی آنها توجه داشته باشیم.

 

به چند مورد از مواردی که باعث شنیدن صدایی با بهترین کیفیت میشود اشاره می کنیم

 

  • آهنگی که میخواهیم بشنویم باید خود دارای کیفیت بالایی چه از نظر ضبط صدا و چه از نظر کیفیت فایلی که در اختیار ماست باشد.
  • محیطی که اسپیکر هایمان در آنجا قرار دارد باید از نظر آکوستیک استاندارد لازم را داشته باشد.
  • اسپیکر و آمپلی فایر باید از نظر فنی با هم سازگار باشند و کابل هایی که برای اتصال استفاده می کنیم باید دارای طول کوتاه و کیفیت بالا باشند
  • همانطور که می بینید عوامل بسیار زیادی در شنیدن صدای خوب موثر است ، جالب است بدانید که حتی شرایط روحی و جسمی بدن ما و یا خستگی و سر حال بودن هم تاثیر بسزایی در شنیدن صدای عالی و لذت بردن از آن دارد. در نتیجه هنگامی که به دنیای Hi-Fi و Hi-End وارد می شویم بهتر است با آگاهی و اطلاعات دقیق دست به انتخاب بزنیم.
نمايش 1 تا 20 از 36 (2 صفحه)

متاسفانه موجودی این کالا به اتمام رسیده است.

لطفا مشخصات خود را ثبت نمایید تا هنگام موجود شدن این کالا با شما تماس بگیریم.

نام و نام خانوادگی
ایمیل
موبایل
توضیحات