راهنمای خرید

خرید حضوری:

فعلا از مراجعه حضوری برای تست محصولات در فروشگاه معذوریم.

آدرس:

تهران ، خیابان جمهوری ، تقاطع پل حافظ ، مجتمع تجاری چارسو ، طبقه چهارم ، واحد F35


خرید غیر حضوری:

شما مشتریان عزیز می توانید در هر ساعت از شبانه روز کالای مورد نظر خود را از سایت خریداری کنید و درب منزل خود تحویل بگیرید.


خرید اینترنتی:

شما مشتریان عزیز می توانید در هر ساعت از شبانه روز کالای مورد نظر خود را از سایت خریداری کرده و سفارش خود را ثبت کنید. سفارش شما در ساعات کاری فروشگاه پردازش خواهد شد.

خرید تلفنی:

مشتریانی که با خرید اینترنتی آشنایی ندارند و یا به هر دلیلی امکان ثبت سفارش آنلاین برایشان مقدور نیست می توانند در ساعات کاری با شماره های تماس فروشگاه تماس گرفته و به صورت تلفنی سفارش خود را ثبت کنند.


روش های پرداخت:

مشتریانی که به صورت اینترنتی و تلفنی سفارش خود را ثبت می کنند با یکی از روش های زیر می توانند مبلغ کالای خود را پرداخت نمایند:

 • به صورت آنلاین از طریق درگاه پرداخت اینترنتی
 • انتقال وجه به صورت کارت به کارت یا شماره حساب
 • پرداخت نقدی هنگام تحویل کالا درب منزل ( فقط در شهر تهران )


تحویل کالا در شهر تهران:

کالا های سفارشی در شهر تهران در مدت زمان حداکثر 3 ساعت بعد از ثبت سفارش توسط پیک به دست مشتری خواهد رسید. در مواردی خاص ممکن است این مدت زمان بیشتر باشد که توسط همکاران به مشتری اطلاع داده می شود.


تحویل کالا در شهرستان ها و خارج از شهر تهران:

کالا های سفارشی در شهرستان ها و محدوده خارج از شهر تهران در مدت زمان 1 الی 3 روز کاری (با توجه به منطقه سکونت مشتری) توسط تیپاکس و یا پست پیشتاز به دست مشتری خواهد رسید. در مواردی خاص ممکن است این مدت زمان بیشتر باشد که توسط همکاران به مشتری اطلاع داده می شود.

لازم به ذکر است ارسال محصولات هر روز ساعت 6 بعد از ظهر انجام می شود، به استثنا روزهای پنجشنبه که ارسال کالا به وسیله تیپاکس تنها تا ساعت 12 ظهر امکان پذیر است. بنابراین پیگیری کلیه سفارشاتی که بعد از این ساعات ثبت شوند، به روز بعد معوق خواهند شد، همچنین خریدهایی که روز پنجشنبه بعد از ساعت 12 ظهر ثبت شوند، شنبه قابل پیگیری هستند.


هزینه ارسال:

با توجه به این که کالا های موجود در سایت تهران اسپیکر از نظر ابعاد ، وزن ، قیمت و حساسیت بسیار متنوع می باشند ، روش های ارسال کالا ها و هزینه های ارسال نیز متفاوت هستند. در صورتی که هزینه ثابتی برای ارسال کالا تعیین شود ، ممکن است برای ارسال کالایی کمتر از مقدار تعیین شده هزینه شود و مشتری متضرر خواهد بودو در صورتی که برای ارسال کالایی بیشتر از مقدار تعیین شده هزینه شود فروشگاه متضرر می شود. از این رو برای جلوگیری از بوجود آمدن مشکلات احتمالی راه حل ساده تری را انتخاب کرده ایم ، به این صورت که مبلغ هزینه ارسال را از قیمت کالا ها کاسته و قیمت محصولات را تا حد ممکن کاهش داده ایم و در شرایط هزینه ارسال تغییراتی اعمال کرده ایم که به شرح زیر می باشد:

در شهر تهران:

هزینه ارسال کلیه سفارشات در شهر تهران (توسط پیک موتوری) که مبلغ آن بیشتر از 500,000 تومان باشد رایگان بوده و کمتر از این مقدار به عهده مشتری می باشد.


در شهرستان ها و خارج از شهر تهران:

هزینه ارسال کلیه سفارشات در شهرستان ها و محدوده خارج از شهر تهران (توسط تیپاکس ، پست ، باربری ، فرودگاه و ... ) به عهده مشتری می باشد.


هفت روز مهلت تست:

فروشگاه تهران اسپیکر برای کلیه سفارشات تهران و شهرستانها مدت یک هفته فرصت تست را از زمان تحویل کالا توسط مشتری جهت اطمینان از صحت و کیفیت کالای خریداری شده برای مشتریان در نظر گرفته است. چنانچه در این مدت هر گونه اشکال و یا نقص فنی در کالا توسط خریدار مشاهده شود، پس از تماس با واحد فروش امکان تعویض . یا بازپرداخت وجه وجود خواهد داشت.


مواردی که شامل خدمات یک هفته مهلت تست نمی باشد:

 • کالایی که پس از باز شدن و استفاده از نظر سلیقه و یا رنگ مورد رضایت مشتری نباشد.
 • کالایی که در مدت یک هفته پس از خرید توسط خریدار آسیب ببیند.

لطفا قبل از خرید به نکات زیر توجه فرمایید:

 • کالای مورد نظر خود را به خوبی و با دقت از نظر نوع ، جنس ، رنگ و مشخصات کاملا بررسی نمایید. پیشنهاد می کنیم قبل از انجام فرآیند خرید بصورت  غیر حضوری در مورد اطلاع از موجودی کالا و یا موجودی رنگ انتخابی خود با مشاوران ما تماس گرفته و مطمئن شوید ، مشاوران تهران اسپیکر با حوصله به تمامی مشکلات شما رسیدگی کرده و سوالات شما را پاسخ خواهند داد .
 • قیمت کالا را با قیمت های موجوددر بازار مقایسه نمایید تا از خرید خود رضایت داشته باشید و توجه کنید که خرید از ما امتیازاتی را برای شما خواهد داشت:
  • اطمینان از خرید کالای اصل و گارانتی معتبر
  • تنوع در اسپیکر و برگزیدن بهترین انتخاب
  • پشتیبانی و مشاوره رایگان ، قبل و بعد از خرید
  • یک هفته مهلت تست به علت غیر حضوری بودن خرید