معرفی هدفون | 1MORE ComfoBuds Z True Wireless

هدفون 1MORE ComfoBuds Z True Wireless

هدفون 1MORE ComfoBuds Z، امیدوار است با استفاده از فناوری خاص خود، خواب راحت‌تری را برای تمامی کاربران خود به ارمغان آورد. بنابراین با استفاده از این هدفون میتوانید در خواب استفاده کنید و هرروز از کیفیت و راحتی آن لذت ببرید.

 

در یک نگاه

  • پنج تایمر خاموش خودکار در زمان های متفاوت
  • قابلیت اتصال نسخه بلوتوث 5.0 با برد 10 متر
  • وزن در هر ایرباد 2.7 گرم به همراه وزن قاب شارژ 34 گرم
  • حالت های گوش دادن متفاوت موسیقی و آرامش بخش
  • رابط شارژ USB-C به همراه عمر باتری 3.5 ساعت برای هدفون

 

معرفی هدفون | 1MORE ComfoBuds Z True Wireless

 

طراحی راحت

این هدفون 1MORE ComfoBuds Z True Wireless سبک ترین و کوچکترین محصولاتی است که در حال حاضر توسط 1MORE عرضه شده است. ضخامت بدنه آنها بسیار کاهش یافته و وزن هر هدفون تنها 2.7 گرم است که باعث می شود بسیار سبک و البته راحت باشد. همچنین دارای شکل ارگونومیک بسیار پایدار است که حتی اگر به پهلو بخوابید، خارج شدن آنها از گوشها آسان نیست.  این هدفون ها دارای طراحی خارجی با لبه صاف است تا از گوش بیرون نیاید و فشاری را وارد نکند تا همواره برای زمانی که می خوابید، بهترین عملکرد را داشته باشد.

طراحی ارگونومیک درون گوش، با دیواره داخلی مجرای گوش متناسب است و به لطف دانش پزشکی مجرای گوش طراحی شده است که می توان عملکرد جداسازی صدا را با کارایی بالا بدست آورد. به عنوان مثال، با استفاده از هدفون می توانید سر و صدای خارجی و سر و صدای داخلی را تا 24 دسی بل جدا کنید و یک خواب آرام و سالم را داشته باشید.

این هدفون ها برای گوش دادن به موسیقی هنگام خوابیدن، به گوش ها فشار نمی آورد. شکل خاص و کوچک این ایربادها برای خواب راحت حتی در پهلو طراحی شده است که می تواند برای کاربران راحتی بالایی را تضمین کند. این هدفون با ابعاد 24 * 9.2 * 14.2 میلی متر بوده که به راحتی در گوش قرار می گیرد.

باید اشاره کنیم که هدفون فاقد میکروفون است. بنابراین باید تماس های شبانه را از طریق تلفن هوشمند خود ادامه دهید. همچنین وجود ویژگی تایمر خاموش که می تواند بین 30 تا 150 دقیقه تنظیم شود، برای هدفون کاملاً منطقی است.

 

عملکرد حذف نویز

1MORE ComfoBuds Z True Wireless  در حالی که به عنوان یک هدفون موسیقی مورد استفاده قرار می گیرد، عملکرد عالی جداسازی نویز در آن نیز می تواند بخشی از سر و صدای محیط را جدا کند، بدون آن که نیازی به افزایش صدا برای شنیدن واضح موسیقی باشد. این محصول با 4 مجموعه ایرتیپ با اندازه های مختلف همراه است که می تواند بهترین تناسب و راحتی را برای گوش های شما فراهم کرده و در حذف نویزها نیز بسیار موثر باشد.

 

معرفی هدفون | 1MORE ComfoBuds Z True Wireless

 

مجهز به صداهای طبیعی

1MORE ComfoBuds Z  یک هدفون هوشمند برای گوش دادن به صدای معمولی در روز، با ظرفیت مسدود کننده نویز خارجی فوق العاده است. آنها همچنین مجهز به طیف وسیعی از صداهای طبیعی مانند امواج دریا ، آبشارها ، جنگل ها و آتش سوزی ها هستند که از سر و صدای محیط تقلید می کنند و به کاهش فشارها و ایجاد آرامش در خواب کمک می کند.

 

پشتیبانی از بلوتوث 5

شاید هدفون های دیگری را نیز شاهد بوده اید که برای خواب مناسب است، اما فقط می تواند آهنگ های آرام بخش از پیش ساخته شده را پخش کند. با این حال، به نظر می رسد 1MORE با این محصول خود، قدمی موثر برداشته است. به این دلیل که 1MORE ComfoBuds Z True Wireless دارای یک طراحی جمع و جور و راحت است و از موسیقی و پخش پادکست از طریق بلوتوث 5 پشتیبانی می کند.

برای بسیاری، مهمترین مورد پشتیبانی از موسیقی ها از طریق بلوتوث 5 است. 1MORE ComfoBuds Z True Wireless می تواند این کار را از طریق کدک های بلوتوث SBC و AAC انجام دهد. هرگونه مشکل تاخیری و پهنای باند که کمی کمتر از داده ها می باشد، نباید در خواب اختلال ایجاد کند. با این وجود، در اینجا عملکردی عالی برای پخش آهنگ های آرامش بخش وجود دارد.

 

معرفی هدفون | 1MORE ComfoBuds Z True Wireless

 

عمر باتری متفاوت بسته به حالت

در هر هدفون 1MORE ComfoBuds Z True Wireless یک باتری 30 میلی آمپر ساعتی وجود دارد که در قاب شارژ با 410 میلی آمپر ساعت شارژ می شود. دو ویژگی برای زمان اجرا در جزئیات فنی وجود دارد که به شدت متفاوت است. تفاوت بین دو حالت گوش دادن، یعنی صداهای آرامش بخش یا موسیقی از طریق بلوتوث است. در حالت موسیقی، هدفون 3.5 ساعت دوام داشته و در حالت آرامش، حتی تا 14 ساعت دوام خواهد آورد.

 

وضوح و کیفیت صوتی

وقتی سعی می کنید تمرکز و استراحت کنید یا حتی به خواب بروید، صدای محیط شما می تواند همه چیز را تغییر دهد. هدفون های بی سیم ComfoBuds Z True Wireless از 1MORE که برای راحتی بی نظیر و عملکرد صوتی آرامش بخش طراحی شده است، به شما کمک می کند تا صداهای شاد خود را پیدا کنید.

آنها توسط مهندس صدا طراحی شده و هر جفت دارای دو حالت گوش دادن است. حالت موسیقی و حالت آرامش بخش را در این هدفون ها خواهید داشت. در حالت موسیقی، آرماتورهای متعادل داخلی، وضوح و پویایی را به موسیقی شما می بخشد.

1MORE ComfoBuds Z True Wireless  برای صداهای آرام بخش بهینه شده اند. این صداهای همیشه در دسترس را می توان با دقت بالا برای خواب تنظیم کرد که می تواند بر روی پنج تایمر داخلی تنظیم شود تا روالهای عادی را در خود جای دهد.