هدفون دور گوش 1MORE Triple Driver H1707

برند سرشناس و محبوب 1MORE چند سالی است که در زمینه تولید انواع هدفون فعالیت میکند. محصولات وان مور نسبت به کیفیت و امکانات خود قیمت بسیار مناسبی دارند و این یکی از دلایل موفقیت این برند میباشد. هدفون دور گوش (over-ear) Triple Driver H1707 یکی از حرفه‌ای ترین و کاربردی ترین محصولات 1MORE میباشد که دارای ویژگی های زیادی است. این ایرفون دارای طراحی بسیار زیبا و حرفه‌ای بوده و امکانات فراوانی را در اختیار کاربران قرار می دهد ، میتوانید از این محصول در تمامی شرایط استفاده کنید زیرا تمامی نیازهای شما را پاسخگو خواهد بود.

 

در یک نگاه

  • دارای نماد Hi-Res به منظور کیفیت بالای صدا
  • درایور گرافن داینامیک + توئیتر سرامیک + بیس رفلکتور
  • امکان اتصال بصورت با سیم از طریق پورت AUX
  • سرجک 3.5 میلی متری آغشته شده به آب طلا
  • همراه با تبدیل سرجک 6.3 میلی متری
  • کابل با کیفیت از جنس مس و قابلیت جدا شوندگی
  • دارای میکروفون داخلی با کیفیت بالا برای مکالمه

 

معرفی هدفون وانمور | 1MORE Triple Driver H1707

 

احساس راحتی

این هدفون دارای یک هدبند بالشتی چرمی از جنس استنلس استیل است که قابل تنظیم می باشد. گوشی های این هدفون قابل تنظیم می باشد تا کاربران آن را مناسب با شکل سر خود تنظیم کنند و حداکثر کیفیت و راحتی را تجربه کنند.

 

ایده آل برای سفر

این هدفون پشت بسته در برابر نویز ایزوله بوده و سر و صدای محیط را فیلتر می کند تا صدایی واضح به گوش شما برسد. یکی از قابلیت های کاربردی این هدفون امکان جمع شوندگی آن است که در هنگام سفر برای حمل آسان می توانیم هدفون را جمع کرده و بدون اشغال فضای زیاد آن را همراه خود ببریم.

 

معرفی هدفون وانمور | 1MORE Triple Driver H1707

 

مهندسی صدای ماهرانه

لوکا بیگناردی که برنده جایزه گرمی می باشد ، مهندس اصلی صدا در کمپانی 1MORE است. آقای بیگناردی تنظیم نهایی Triple Driver Over-Ears را کامل کرد تا یک صحنه صوتی کاملاً متعادل و دقیق را به ارمغان بیاورد.

 

طراحی حرفه‌ای و مقاوم

این هدفون دارای طراحی بسیار زیبایی است که توجه هر کاربری را به خود جلب می کند. در طراحی این هدفون از آلیاژ آلومینیوم آنودایز شده استفاده شده است که ماندگاری زیادی دارد و بسیار مقاوم است.

 

معرفی هدفون وانمور | 1MORE Triple Driver H1707

 

کابل جداشونده درجه یک

کابل استفاده شده در این هدفون از یک سیم مسی Oxygen-Free باکیفیت که در دسته‌ی کابل های حرفه‌ای قرار می گیرد تشکیل شده است. سیم مسی Oxygen-Free دارای پوششی بافته شده از Kevlar می باشد تا هنگام پیچ خوردگی انعطاف پذیر بوده و مقاومت بالایی داشته باشد.

 

درایور های پیشرفته

محفظه صدای آلیاژ آلومینیوم رنج پاسخ فرکانسی را افزایش می دهد در حالی که رینگ های پلیمری از درایور بیس رفلکس خارجی برای انعطاف پذیری و دوام بیشتر محافظت می کنند. تعادل و زیبایی وقتی با هم ترکیب می شوند که همه چیز هدف داشته باشد.