۵ مورد از بهترین هدست های گیمینگ PS4 بهار ۲۰۲۱

بهترین هدست های گیمینگ PS4 بهار ۲۰۲۱

اگر یک گیمر پلی استیشن علاقمند هستید و دنبال بهترین هدست PS4 می گردید، احتمالا می دانید که گزینه های زیادی در دسترس هستند. مطمئنا موارد زیادی وجود دارند که می توانید از بین آن ها انتخاب کنید، پس دانستن اولویت هایتان می تواند به شما در تصمیم گیری درست کمک کند. برای افرادی که بیشتر از روی کاناپه بازی می کنند و از داشتن کابل های بلندی که به PS4 متصلند متنفرند، هدفون های بی سیم یک ضرورت هستند.

با این حال، کسانی که متوجه هستند که هیچ چیزی بدتر از این نیست که دائما باید مراقب عمر باتری باشند، احتمالا به هدست های سیمی روی می آورند. هدست های سیمی معمولا مقرون به صرفه تر هستند اما گزینه های بی سیم برتری نیز در دسترسند.
در این مقاله به بهترین هدست های PS4 که می توانید خریداری کنید اشاره کرده ایم.

 

هدست بی سیم SteelSeries Arctis Pro

۵ مورد از بهترین هدست های گیمینگ PS4 بهار ۲۰۲۱

نوع: دور گوشی
محفظه: پشت بسته
بی سیم: بله
نویز کنسلینگ: خیر
میکروفون: دارد
ترانسدیوسر: دینامیک

 

بهترین هدست بی سیم PS4 هدست بی سیم SteelSeries Arctis Pro است. این هدفون گیمینگ بی سیم دارای ظاهر و کارآیی عالی است. به علاوه با ساختار فلزی درجه یک و تناسبی که با گوش دارد به حد کافی راحت است تا در طول طولانی ترین جلسات گیمینگ هم شما را اذیت نکند.

این هدفون دارای یک پایه ی بی سیم چندمنظوره نیز هست که به عنوان شارژر باتری هم مورد استفاده قرار می گیرد. این هدفون دارای مجموعه ای از ویژگی های خوشایند برای گیمرهاست از جمله: کنترل صدای سر خود، میکس کانال، اکولایزر و نمایش عمر باتری.

از نظر تولید صدا، این هدفون صدای متعادلی دارد که تاکید یکسانی را برای هر چیزی (از سروصدا گرفته تا صدای گفتگو) فراهم می کند. به لطف قابلیت بلوتوث و سازگاری صوتی آنالوگ، این هدفون برای استفاده ی روزانه (همچون گوش دادن به موسیقی با گوشی) نیز گزینه ی مناسبی است. این هدفون دارای یک میکروفون جمع شونده ی عالی است که صدای واضح و بدون سروصداهای محیطی را ارائه می دهد.

متاسفانه طراحی الاستیکی منحصر به فرد هدبند آن، کمی برای افرادی که سر بزرگتری دارند تنگ است. همچنین این هدفون تجربه ی شنیداری سازگار و منظمی را فراهم نمی کند خصوصا اگر موهای بلندی دارید یا عینک می زنید. همچون بیشتر هدفون های گیمینگ، این هدفون هم می تواند تا حدی صدای گفتگو و نویز پس زمینه را مسدود کند. با این ویژگی ها، این هدست در میان بهترین هدست های گیمینگ قرار دارد که ما تاکنون بررسی کرده ایم.

 

جایگزین راحت تر: Astro A50 Gen 4 2019

۵ مورد از بهترین هدست های گیمینگ PS4 بهار ۲۰۲۱

نوع: دور گوشی
محفظه: پشت بسته
بی سیم: بله
نویز کنسلینگ: خیر
میکروفون: دارد
ترانسدیوسر: دینامیک

اگر هدستی می خواهید که به راحتی بتواند سرهای بزرگ تر را در بر بگیرد، بهتر است هدفون بی سیم Astro A50 Gen 4 2019 را در نظر بگیرید. برخلاف هدست بی سیم SteelSeries Arctis Pro، این هدفون دور گوشی با بلوتوث سازگار نیست و هیچ پشتیبانی ای از اتصال سیمی را فراهم نمی کند، اما به لطف هدبند گشادی که دارد برای بیشتر کاربران راحت است.

 

این هدفون به طرز چشمگیری خوش ساخت است و دارای صدای متعادلی است در نتیجه هم جلوه های صوتی اکشن سنگین و هم گفتگوهای داخل بازی باید با تاکید مناسبی ارائه شوند. محل شارژ این هدفون از طریق USB به کنسول شما متصل می شود و به عنوان یک گیرنده برای صداهایی با تاخیر کم عمل می کند در نتیجه حین گیمینگ تاخیر چشمگیری را تجربه نخواهید کرد.

 

میکروفون این هدفون همچنین باعث می شود که صدای شما به طور واضح شنیده شود و عملکرد مناسبی در فیلتر کردن صدای شما از نویز پس زمینه خواهد داشت. متاسفانه این هدفون خیلی حجیم است و میزان زیادی از صداهای محیطی را مسدود نمی کند.
اگر دنبال یک هدفون گیمینگ می گردید که می تواند به صورت روزانه استفاده شود، SteelSeries را در نظر بگیرید؛ اما اگر دنبال راحتی بیشتر هستید، هدفون Astro را خریداری کنید.

 

SteelSeries Arctis Pro GameDAC

۵ مورد از بهترین هدست های گیمینگ PS4 بهار ۲۰۲۱

نوع: دور گوشی
محفظه: پشت بسته
بی سیم: خیر
نویز کنسلینگ: خیر
میکروفون: دارد
ترانسدیوسر: دینامیک

 

هدست SteelSeries Arctis Pro GameDAC بهترین هدست PS4 با اتصال سیمی است که تاکنون بررسی کرده ایم. این هدفون گیمینگ خوش ساخت با یک DAC (مبدل دیجیتال به آنالوگ) همراه است که می توانید آن را به کنترلر PS4 تان متصل کنید. به لطف DAC، به سادگی می توانید به تنظیمات شخصی سازی (نظیر EQها و صدای فراگیر) دسترسی داشته باشید که یک قابلیت خیلی مفید است.

این هدفون همچنین دارای یک صدای نسبتا خنثی است که برای گوش دادن به انواع مختلفی از محتوای صوتی مناسب است. اگر می خواهید صدای این هدفون را شخصی سازی کنید، می توانید از طریق نرم افزار SteelSeries Engine به یک EQ گرافیکی کامل دسترسی داشته باشید. این هدفون دارای یک میکروفون نیز هست که از کیفیت ضبط خوبی برخوردار است و حتی اگر در یک محیط پر سروصدا در حال بازی کردن باشید، می تواند صدای شما را به صورت واضح به هم تیمی هایتان برساند.

متاسفانه، این هدفون عملکرد ایزولاسیون نویز ناامید کننده ای دارد در نتیجه اگر در یک محیط پر سروصدا بازی کنید، ممکن است حواستان پرت شود. این هدفون همچنین تحویل صوتی چندان سازگاری ندارد در نتیجه بسته به تناسب و موقعیت آن روی سر، انتقال باس و تریبل آن ممکن است کمی متفاوت به نظر برسند. با این حال اگر یک هدفون سیمی مناسب گیمینگ با ویژگی های شخصی سازی زیادی می خواهید، این هدفون یک گزینه ی مناسب است.

 

جایگزین ارزان تر: HyperX Cloud 2/ Cloud II

۵ مورد از بهترین هدست های گیمینگ PS4 بهار ۲۰۲۱

نوع: دور گوشی
محفظه: پشت بسته
بی سیم: خیر
نویز کنسلینگ: خیر
میکروفون: دارد
ترانسدیوسر: دینامیک

اگر دنبال یک هدفون سیمی گیمینگ ارزان قیمت برای PS4 می گردید، هدفون HyperX Cloud 2 / Cloud II را در نظر بگیرید. در حالی که این هدفون به اندازه ی هدفون SteelSeries Arctis Pro GameDAC قابلیت های شخصی سازی را ارائه نمی دهد اما همچنان عملکرد گیمینگ سیمی مناسبی را برای گیمرهای PS4 ارائه می دهد.

این هدفون برای جلسات طولانی گیمینگ به حد کافی راحت است.
همچنین دارای یک نمایه صدای نسبتا خنثی است که در دامنه ی باس، فشار اضافی ای ایجاد می کند در نتیجه بهتر می توانید صداهای خشن و سنگین در صحنه های اکشن را احساس کنید. میکروفون این هدفون کیفیت ضبط قابل توجهی را ارائه می دهد و صدای شما در صداهای پس زمینه گم نمی شود، در نتیجه می توانید در یک محیط پر سروصدا با هم تیمی های خود بازی کنید.

حتی می توانید برای داشتن ظاهری ساده تر، میکروفون این هدفون را بردارید.
اگر یک هدفون گیمینگ با گزینه های شخصی سازی و اتصال زیادی را می خواهید، SteelSeries را در نظر بگیرید؛ اما اگر بودجه ی محدودی دارید و یک هدفون راحت تر می خواهید، HyperX را خریداری کنید.

 

هدست گیمینگ PS4 مقرون به صرفه: HyperX Cloud Stinger

۵ مورد از بهترین هدست های گیمینگ PS4 بهار ۲۰۲۱

نوع: دور گوشی
محفظه: پشت بسته
بی سیم: خیر
نویز کنسلینگ: خیر
میکروفون: دارد
ترانسدیوسر: دینامیک

بهترین هدست گیمینگ مخصوص PS4 با قیمت مقرون به صرفه، HyperX Cloud Stinger است. در حالی که این هدفون مقرون به صرفه طراحی ساده و بدون تجملاتی دارد، دارای تاخیر کمی در انتقال صداست و با یک کابل TRRS ۱.۸ اینچی همراه است که می تواند به طور مستقیم به کنترلر متصل شود.

این هدفون همچنین وزن سبکی دارد و راحت است در نتیجه می توانید بدون احساس خستگی برای مدت طولانی از آن استفاده کنید.
این هدفون دارای صدای باس سنگینی است که به خوبی صداهای خشن و سنگین بازی های اکشن را منتقل می کند.

میکروفون این هدفون نیز در ضبط صدا عملکرد عالی ای دارد، در نتیجه صدا به صورت کاملا واضح و قابل فهم منتقل خواهد شد. این هدفون حتی در محیط های شلوغ مثل تورنمنت های بازی می تواند صدای شما را از صدای پس زمینه جدا کند.
متاسفانه این هدفون دارای پاسخ فرکانسی زیر حد استاندارد است در نتیجه انتقال باس و تریبل آن می تواند متفاوت باشد.

این هدفون همچنین دارای یک روش کنترل خیلی محدود است زیرا تنها دارای ویژگی هایی مثل یک نوار لغزنده ی صدا و ضربه زدن برای بی صدا کردن میکروفون است. اگر به تمام قابلیت های اضافی نیازی ندارید، این هدفون دارای نسبت قیمت به عملکرد خوبی است، به علاوه راحتی و عملکرد میکروفون این هدفون در سطح مناسبی هستند.