بهترین هدفون های روزمره 2021 | Best Headphones

صدای یک هدفون عالی نه تنها باید کامل و متعادل به گوش برسد بلکه خود هدفون باید راحت، همه کاره، خوش ساخت و دارای ویژگی های مناسب باشد. اگرچه مدل های مقرون به صرفه ای که مناسب افراد با بودجه پایین تر هستند، در بازار یافت می شود، اما برترین هدفون ها دارای ویژگی های بیشتری مانند لغو نویز فعال (ANC) ، برنامه های همراه اختصاصی مخصوص شخصی سازی، جفت شدن چند دستگاهی و سازگاری با NFC هستند.

در حالی که هدفون های ارزان قیمت فاقد برخی از این ویژگی های برتر هستند، اما هنوز هم می توانید مدل های کامل و همه کاره ای را پیدا کنید که ارزش خرید بالایی دارند.

بهترین هدفون بی سیم : Sony WH-1000XM4 Wireless

بهترین هدفون های روزمره 2021 | Best Headphones

 

⦁    نوع: دور گوشی
⦁    قابلیت اتصال بی سیم: دارد
⦁   قابلیت حذف نویز: دارد
⦁    میکروفون : دارد
میانگین امتیازات کسب شده در سایت های معتبر جهانی :
⦁    کارکرد ترکیبی : 7.4
⦁    صدای خنثی : 6.9
⦁    رفت و آمد/سفر : 8.1
⦁    ورزش/تناسب اندام : 7.2
⦁    دفتر کار : 7.8
⦁    بازی بی سیم : 5.8
⦁    بازی باسیم : 7.4
⦁    تماس های تلفنی : 7.0

 

این هدفون راحت و خوش ساخت نسخه به روز شده Sony Wireless WH-1000XM3 Wireless می باشد و با چند ویژگی دیگر و ماندگاری طولانی تر باتری ارائه می شود. عملکرد Speak-to-Chat صدای شما را متوقف می کند و به محض شروع صحبت، صدای محیط را مسدود می کند؛ همچنین ویژگی Quick Care این امکان را می دهد که زمانی که دست خود را روی گوشی سمت راست قرار می دهید، اجازه ورود صدای محیط را بدهد.

خارج از جعبه، این هدفون دارای نمایه صوتی همراه با باس سنگین است که کوبش و هیجان را به صدای در حال پخش می افزاید، و آن را برای گوش دادن به موسیقی های دارای باس سنگین مانند EDM مناسب می کند. اگر صدای متفاوتی را ترجیح می دهید، می توانید آن را با استفاده از اکولایزر گرافیکی و تنظیمات از پیش تعریف شده در برنامه اتصال هدفون Sony تنظیم کنید.

 

همچنین، به لطف ویژگی ANC، این مدل از هدفون ها دارای عایق بندی نویز پیشرفته ای هستند که به شما امکان می دهد تا در هنگام رفت و آمد یا هنگام کار در یک دفتر کار شلوغ، آهنگ مورد علاقه خود را گوش دهید.
این هدفون برای ورزش مناسب است اما به دلیل عدم  پایداری آن بر روی سر، نمیتوان در تمرینات شدید ورزشی از استفاده کنید.

 

همچنین، میکروفون آن کیفیت ضبط خوبی دارد، بنابراین صدای شما برای هر فردی که در آنسوی خط است به صورت خوب و شفاف منتقل شود. این هدفون یک انتخاب مناسب برای برقراری تماس تلفنی نیز است.

 

BOSE QUIETCOMFORT 35 II/QC35 II WIRELESS 2018

بهترین هدفون های روزمره 2021 | Best Headphones

⦁    نوع : دور گوشی
⦁   قابلیت اتصال بی سیم : دارد
⦁   قابلیت حذف نویز : دارد
⦁    میکروفون : دارد

 

اگر به دنبال هدفون بی سیم راحت تری هستید، به جای مدل قبل،  Bose QuietComfort 35 II / QC35 II Wireless 2018  را انتخاب کنید. این مدل به اندازه Sony WH-1000XM4 Wireless  قابل تنظیم و خوش ساخت نیست، اما به لطف کاسه گوشی و سر بند آن، راحتی بیشتری را هنگام استفاده در جلسات طولانی گوش دادن به محتواهای صوتی به ارمغان می آورد. خارج از جعبه، این هدفون دارای نمایه صوتی خنثی تری است و برای گوش دادن به ژانرهای مختلف موسیقی مناسب می باشد.

 

همچنین به لطف ویژگی ANC ، عملکرد سیستم حذف نویز باورنکردنی است، بنابراین هنگام گوش دادن به موسیقی خود درگیر صداهای پس زمینه نمی شوید. همچنین، این هدفون با یک بار شارژ 20 ساعت روشن می ماند که شگفت آور است. متأسفانه، نشت صدا از این هدفون بالاست بنابراین اگر با صدای بلند به محتوای صوتی مورد علاقه خود گوش دهید، احتمالا باعث آزار و اذیت اطرافیان خواهید شد.

اگر می خواهید یک هدفون خوش ساخت تر با قابلیت تنظیم بیشتر داشته باشید، Sony  را انتخاب کنید. با این حال، اگر ترجیح می دهید تا هدفون راحت تر با نمایه صوتی پیش فرض خنثی تری داشته باشید، Bose را مد نظر قرار دهید.

 

بهترین هدفون های بی سیم زیر 200 دلار: Razer Opus Wireless

بهترین هدفون های روزمره 2021 | Best Headphones

 

⦁    نوع: دور گوش
⦁  قابلی اتصال بی سیم : دارد
⦁   قابلیت حذف نویز : دارد
⦁    میکروفون برای برقراری تماس : بله
میانگیرن امتیازات کسب شده در سایت های معتبر جهانی :
⦁    کارکرد ترکیبی: 7.6
⦁    صدای خنثی: 7.6
⦁    رفت و آمد/سفر: 8.2
⦁    ورزش/تناسب اندام: 7.5
⦁    دفتر کار: 7.8
⦁    بازی بی سیم: 5.8
⦁    بازی باسیم: 7.5
⦁    تماس های تلفنی: 6.0

 

Razer Opus  بهترین هدفون بی سیم زیر 200 دلاری است. این هدفون های خوش ساخت و متناسب نسبت قیمت به عملکرد بسیار خوبی را ارائه می دهند و عملکرد همه کاره آن ها می تواند بسیاری از شنوندگان را راضی کند. دوام باتری این هدفون با یک بار شارژ بیش از 32 ساعت است، بنابراین دیگر نگران شارژ مجدد آن در نیمه روز نباشید.

خارج از جعبه، این هدفون دارای نمایه صوتی بسیار متعادل و خنثی ای است که برای گوش دادن به انواع مختلف محتواهای صوتی مناسب است. همچنین می توانید از اکولایزر گرافیکی و ایستگاه های از پیش تنظیم شده در برنامه Razer Opus استفاده کنید تا صدای آن را به دلخواه خود تنظیم کنید، که قابلیت بسیار خوبی است. به لطف ویژگی ANC ، این هدفون دارای عایق بندی نویز فوق العاده ای است، بنابراین می توانید بدون حواس پرتی، موسیقی مورد علاقه خود را گوش دهید.

متأسفانه، این مدل از جفت شدن چند دستگاهی پشتیبانی نمی کند، بنابراین اگر بخواهید منبع صوتی خود را به طور مکرر بین تلفن همراه و لپ تاپ تغییر دهید، ناامید خواهید شد. همچنین، میکروفون یکپارچه آن از کیفیت ضبط کاملاً مطلوبی برخوردار است، بنابراین برای برقراری تماس تلفنی گزینه متوسط رو به بالایی است. با این حال، اگر می خواهید هدفونی همه کاره و قابل برنامه ریزی با قیمت مقرون به صرفه تر داشته باشید، این مدل، یک انتخاب عالی است.

 

 Earbud های بی سیم سامسونگ : Samsung Galaxy Buds+ Truly Wireless

بهترین هدفون های روزمره 2021 | Best Headphones

 

⦁    نوع: داخل گوشی
⦁    قابلیت اتصال بی سیم : دارد (کاملا بی سیم)
⦁   قابلیت حذف نویز : ندارد
⦁    میکروفون: بله
میانگین امتیازات کسب شده :
⦁    کارکرد ترکیبی: 7.4
⦁    صدای خنثی: 7.7
⦁    رفت و آمد/سفر: 7.7
⦁    ورزش/تناسب اندام: 8.3
⦁    دفتر کار: 7.0
⦁    بازی بی سیم: 5.9
⦁    بازی باسیم: 5.8
⦁    تماس های تلفنی: 6.6

 

یکی از بهترین هدفون های سامسونگ ، earbud بی سیم، Samsung Galaxy Buds + است. این هدفون های سبک و خوش ساخت از تناسب خوب و پایداری برخوردار هستند، بنابراین می توانید بدون احساس خستگی زیاد از آن ها برای گوش دادن طولانی مدت به محتوای صوتی مورد علاقه خود استفاده کنید. به طور کلی، این مدل عملکرد متناسب و متنوعی دارد که حتما مورد توجه بسیاری از شنوندگان قرار می گیرد.

این هدفون دارای نمایه صوتی بسیار خنثی و متعادلی است که آن را برای گوش دادن به انواع مختلف ژانرهای موسیقی مناسب می کند. به لطف برنامه همراه آن، حتی می توانید صدا را با استفاده از پنج ایستگاه اکولایزر از پیش تعریف شده، مطابق میل خود تنظیم کنید. همچنین، عمر باتری بالای آن بیش از 13 ساعت با یک بار شارژ است که استفاده از آن را برای یک روز کاری مناسب می کند.

متأسفانه، این مدل عملکرد بالایی در زمینه عایق بندی صوتی ندارد و احتمالا در تلاش برای مسدودسازی صدای موتور هواپیما یا اتوبوس با مشکل مواجه خواهید شد. اگر به دنبال هدفون بی سیم با عایق صوتی بهتر هستید، Apple AirPods Pro Truly Wireless  یا Amazon Echo Buds Truly Wireless  را مد نظر قرار دهید. همانطور که گفته شد، به طور کلی، این مدل بهترین هدفون کاملا بی سیمی است که ما آزمایش کرده ‎ایم و اگر می خواهید یک هدفون earbud بی سیم داشته باشید، گزینه بسیار خوبی است.

 

جایگزینی برای تمرینات ورزشی :  JAYBIRD TARAH PRO WIRELESS

بهترین هدفون های روزمره 2021 | Best Headphones

 

⦁    نوع: داخل گوشی
⦁    قابلیت اتصال بی سیم : دارد
⦁   قابلیت حذف نویز : خیر
⦁    میکروفون: بله

 

اگر به دنبال هدفونی برای استفاده در حین ورزش هستید، Jaybird Tarah Pro  را انتخاب کنید. در حالی که Samsung Galaxy Buds + Truly Wireless از صدای خارج از جعبه کمی متعادلتر برخوردار است، اما این هدفون نیز دارای صدای صوتی خنثی مناسب و سازگار با اکثر ژانرهای موسیقی است.

حتی می توانید از اکولایزر پارامتری و تنظیمات از پیش تعریف شده در برنامه همراه استفاده کنید تا صدای آن را براساس سلیقه خود تنظیم کنید. به طور کلی، پایداری آن در داخل گوش بالاست، بنابراین در طول تمرین نگران افتادن آن از گوش خود نخواهید بود. این مدل با یک بار شارژ بیش از 13 ساعت روشن می ماند، که برای ورزشکاران بسیار عالیست. همانطور که می دانید، طراحی کابل دور گردن آن واقعاً بی سیم نیست و ممکن است برای برخی کاربران ایده آل نباشد.

اگر به دنبال هدفون کاملا بی سیم با صدای خنثی تر هستید، سامسونگ را انتخاب کنید، اما اگر می خواهید هدفونی با پایداری بیشتر برای انجام تمرینات ورزشی داشته باشید، به جای آن Jaybird  را انتخاب کنید.

 

یکی از بهترین هدفون های موسیقی محور : HiFiMan Arya

بهترین هدفون های روزمره 2021 | Best Headphones

 

⦁    نوع: دور گوشی
⦁   قابلیت اتصال بی سیم : خیر
⦁   قابلیت حذف نویز : خیر
⦁    میکروفون: خیر
میانگین امتیازات کسب شده در سایت های معتبر جهانی :
⦁    کارکرد ترکیبی: 5.2
⦁    صدای خنثی: 8.6
⦁    رفت و آمد/سفر: 3.8
⦁    ورزش/تناسب اندام: 5.3
⦁    دفتر کار: 4.5
⦁    بازی بی سیم: 4.5
⦁    بازی باسیم: 6.8
⦁    تماس های تلفنی: 1.5

 

یکی از بهترین هدفون های موسیقی محور، HiFiMan Arya است. این هدفون خوش ساخت به طرز چشمگیری راحت تر است و مبدل مغناطیسی مسطح آن صدایی حرفه ای را به گوش شنونده می رساند. این مدل یک انتخاب شگفت انگیز برای گوش دادن به صداهای خنثی است و به لطف طراحی خاصی که دارد، رنج گسترده ای از صداها را نمایان می کند.

خارج از جعبه، این هدفون دارای نمایه صوتی بسیار خنثی ای است که برای گوش دادن به بسیاری از ژانرهای مختلف موسیقی مناسب است. به لطف طراحی پشت باز آن، این هدفون عملکرد صوتی منفعل باورنکردنی ای را به نمایش می گذارد، بنابراین به طور واقعی در دنیای موسیقی در حال پخش غرق خواهید شد. این هدفون صدا را به طور مداوم و سریع ارائه می دهد، بنابراین باس و تریبل قوی تری را خواهید شنید.

متأسفانه، به دلیل طراحی پشت باز، این هدفون در جلوگیری از صداهای پس زمینه عملکرد خوبی ندارد و صدای زیادی از آن نشت می کند، بنابراین برای استفاده در حین حرکت ایده آل نیست. این مدل همچنین در تلاش برای بازتولید بیس کم شکست می خورد. با این حال، اگر می خواهید یک هدفون موسیقی محور راحت داشته باشید، این مدل بهترین انتخاب است.

 

هدفون های اقتصادی: Plantronics BackBeat Go 810 Wireless

بهترین هدفون های روزمره 2021 | Best Headphones

 

⦁    نوع: دور گوشی
⦁   قابلیت اتصال بی سیم: دارد
⦁   قابلیت حذف نویز: دارد
⦁    میکروفون: بله
میانگین امتیازات کسب شده در سایت های معتبر جهانی :
⦁    کارکرد ترکیبی: 7.2
⦁    صدای خنثی: 7.8
⦁    رفت و آمد/سفر: 7.2
⦁    ورزش/تناسب اندام: 7.2
⦁    دفتر کار: 7.1
⦁    بازی بی سیم: 5.9
⦁    بازی باسیم: 7.5
⦁    تماس های تلفنی: 6.6

 

یکی از بهترین هدفون ها در رده قیمت اقتصادی، Plantronics BackBeat Go 810 Wireless  است. این هدفون بی سیم بیش از حد انتظار راحت است و به همراه آن یک کیف قابل حمل نیز عرضه می شود. دوام باتری آن 24.5 ساعت می باشد که عملکرد چشمگیری بوده و پاسخگوی چندین روز استفاده متوالی است.

خارج از جعبه، این هدفون دارای نمایه صوتی خنثی و متعادلی است که برای گوش دادن به انواع مختلفی از محتواهای صوتی، از موسیقی گرفته تا پادکست ها و کتاب های صوتی، مناسب است. حتی چند تنظیم اکولایزر از پیش تعریف شده در برنامه Backbeat موجود است که به شما کمک می کند تا صدای آن را مطابق میل خود تنظیم کنید. همچنین می توانید از برنامه همراه برای تنظیم سطح ANC بین “زیاد” ، “کم” و “خاموش” استفاده کنید، که می تواند به جلوگیری از ورود برخی از صداهای پس زمینه با فرکانس بالاتر مانند صدای صحبت افراد کمک کند.

 

متأسفانه، حتی با وجود ANC روشن، این هدفون نمی تواند به خوبی در جلوگیری از صداهای پس زمینه باس دار و قوی مانند موتورهای اتوبوس و هواپیما عمل کند، بنابراین استفاده از آن در هنگام رفت و آمد ایده آل نیست. این مدل از ویژگی های تنظیم صدای کامل تر مانند اکولایزر گرافیکی کامل برخوردار نیست. با این حال، اگر بودجه کمی دارید، این مدل همچنان عملکرد متناسب متنوعی را ارائه می دهد که می تواند بسیاری از شنوندگان را راضی نگه دارد.

 

یکی از بهترین Earbud های ارزان قیمت : Sony WI-C310 Wireless

بهترین هدفون های روزمره 2021 | Best Headphones

 

⦁    نوع: داخل گوشی
⦁   قابلیت اتصال بی سیم: دارد
⦁   قابلیت حذف نویز: دارد
⦁    میکروفون: بله
میانگین امتیازات کسب شده در سایت های معتبر جهانی :
⦁    کارکرد ترکیبی: 7.1
⦁    صدای خنثی: 7.3
⦁    رفت و آمد/سفر: 7.5
⦁    ورزش/تناسب اندام: 8.0
⦁    دفتر کار: 8.6
⦁    بازی بی سیم: 5.4
⦁    بازی باسیم: 5.3
⦁    تماس های تلفنی: 6.5

 

Sony WI-C310 Wireless  یکی از بهترین earbud های ارزان قیمت است. این هدفون های کوچک قابل حمل و سبک دارای طراحی دور گردنی هستند که ممکن است برخی شنوندگان آن را ترجیح دهند و کنترلر های داخلی آن تنظیم صدا را هنگام حرکت آسان می کنند. آن ها بر روی گوش راحت هستند و با سه اندازه سَری گوشی بیشترین حد راحتی را برای شما فراهم می آورند.

این مدل دارای نمایه صوتی کاملاً خنثی و البته کمی پرحجم است که اندکی کوبش را به صدای در حال پخش اضافه می کند. در این مدل صدای زیادی به بیرون نشت نمی کند و خروج صدا بسیار کم است، بنابراین می توانید میزان صدای موسیقی مورد علاقه خود را بدون اینکه مزاحم اطرافیان شوید، کم کنید. این هدفون با یک بار شارژ، 17 ساعت روشن می ماند که بسیار خوب است.

متأسفانه، در حالی که این هدفون در کل از کیفیت ساخت مناسبی برخوردار است، اما کمی بی کیفیت به نظر می رسد. این مدل از ویژگی ANC برخوردار نیست و در تلاش برای مسدود سازی صداهای قوی مانند صدای موتور اتوبوس یا هواپیما شکست می خورد. با این حال، این کمبود نیز ممکن است برای برخی از شنوندگان مانند دوندگانی که می خواهند هنگام حرکت از محیط اطراف خود آگاه شوند، ایده آل باشد.