هدفون مانیتورینگ ای کی جی | AKG HSD271

هدست حرفه‌ای AKG HSD271 ، همراه با میکروفون پویا و بسیار مقاوم میباشد. این هدست بالای گوش و با طراحی پشت بسته است که دارای استانداردهای لازم در رده خود میباشد. بازوی میکروفون انعطاف پذیر قادر است تا آن را به صورت خودکار بی‌صدا کند در حالی که به سمت بالا حرکت میکند. بسته به اولویت شخصی و فضای موجود میتوان میکروفون را در سمت چپ یا راست نصب کرد.

 

در یک نگاه

  • کابل جداشونده با اتصال Mini-XLR برای تعویض سریع و آسان بدون ابزار
  • طراحی روی گوش و بسته برای بالاترین میزان کاهش صدا
  • طراحی مهر و موم شده برای ضبط بدون نشتی
  • میکروفون پویا و انعطاف پذیر برای حداکثر مقاومت
  • قطع خودکار هدفون و میکروفون برای جلوگیری از بازخورد
  • هدبند خود تنظیم برای استفاده راحت در طولانی مدت
  • کیفیت صدای عالی و راحتی عالی در پوشیدن
  • بازوی میکروفون انعطاف پذیر برای قرار دادن در چپ یا راست
  • فیلتر برش باس با قابلیت تعویض راحت
  • بالشتک های گوشی چرمی و پرشده از فوم

 

معرفی هدفون مانیتورینگ ای کی جی | AKG HSD271

 

طراحی مناسب هدست

این هدست حرفه ای AKG دارای طراحی زیبا و با شکوهی است که همراه با بالشتک های چرمی بوده و از نرمی قابل قبولی برخوردار است. همچنین کاملا پرشده بوده و به همراه هدبند قابل تنظیم، می تواند کارآیی بالایی را ایجاد نماید که برای استفاده طولانی مدت، کاملا مناسب و مطلوب شود. ضمن آنکه این هدست دارای فیلتر برش باس است که قابلیت تعویض دارد.

هدست HSD271 دارای یک سوئیچ در هدبند است که صدا را به محض در آوردن هدفون قطع می کند. همچنین کابل پلاگین با رابط شش پین mini XLR امکان تعویض سریع کابل را فراهم می کند. بنابراین می توانید از این هدست حرفه ای هنگام بازی های خود با هم تیمی ها استفاده کرده و بر بازی ها غلبه کنید.

همچنین این هدست با طراحی بالای گوش و پشت بسته باعث می شود تا راحتی بالایی را هنگام استفاده در مدت زمان طولانی داشته باشید و از میرایی زیاد صدا برخوردار است. ضمن آن که می تواند به خوبی با طراحی مهر و مومی که دارد، برای ضبط مناسب باشد، زیرا نشت ناخواسته ای را نخواهد داشت.

این محصول AKG HSD271 را در وزن 1.55 پوند طراحی و عرضه کرده اند و ابعاد آن 9.7*4.5*8.9 اینچ می باشد. این یکی از پر فروش ترین هدفون ها در رده خود است که دارای تجهیزات ضبط موسیقی مناسب و میکروفونی حرفه ای و با دوام می باشد. ضمن آنکه قطع خودکار هدفون و میکروفون، از بازخورد جلوگیری کرده و از هدفون هنگام استفاده محافظت می کند.

 

معرفی هدفون مانیتورینگ ای کی جی | AKG HSD271

 

کیفیت در محصولات AKG

سال های زیادی است که AKG به ایجاد صداهای برجسته و تولید و ضبط صوتی عالی در تمامی دنیا کمک کرده است. به طوری که می توان از محصولات این برند در موقعیت های مختلف و حتی به صورت حرفه ای در استودیو، استفاده نموده و کیفیت واقعی را در موسیقی های دلخواه، تجربه نمود. از همین روست که از سوی بسیاری از تولید کنندگان موسیقی و تولید فیلم، مورد توجه می باشد. یکی از محصولات برتر این برند هدست حرفه ای AKG HSD271 است که دارای ساختاری مقاوم و کیفیت صوتی عالی است.

 

معرفی هدفون مانیتورینگ ای کی جی | AKG HSD271

 

امکانات هدست

هدست حرفه ای HSD271 از AKG یک طراحی کاملاً بسته است که پاسخ فرکانسی 16 تا 28000 هرتز را با حساسیت 104 dB / V به امپدانس 55 اهم تحویل می دهد. ضمن آن که این هدست دارای رابط 6 پین mini XLR قابل جدا شدن است که امکان انتخاب انواع کابل برای برنامه های مختلف و همچنین جایگزینی سریع کابل خراب را فراهم می کند. توجه داشته باشید که هدست بدون کابل اتصال ارائه می شود.

هدست حرفه ای AKG HSD271 در برنامه های پخش و ضبط بسیار عالی است. این یکی از هدفون های تحسین برانگیز استودیو است که با برخورداری از یک میکروفون پویا می تواند راحتی مناسب را برای کاربر ایجاد کرده و با استفاده از میرایی بهینه شده در برابر نویز محیط، کیفیت صوتی فوق العاده ای را ارائه دهد.

بازوی منعطف میکروفون از طریق یک قوس 270 درجه ای می چرخد و آن را هنگام حرکت به طور خودکار بی صدا می کند. بنابراین نیازی به دکمه قطع کردن صدا نیستید. این می تواند گزینه ای مناسب برای تماس های تلفنی بوده و یا هنگام بازی با هم تیمی ها، ابزاری کارآمد باشد که می تواند به تمرکز بیشتر بر روی بازی اشاره داشته باشد. ضمن آنکه سیستم تعلیق الاستیک آن صدای مکانیکی را کاهش می دهد و از آسیب کپسول جلوگیری می کند.

می توانید به آسانی از هدست AKG HSD271 برای پخش EFP / ENG استفاده کرده و یا در آموزشگاه های زبان مورد استفاده واقع شود. مجریان رادیویی و یا گزارشگران خبری نیز می توانند از این هدست استفاده کنند. این محصول به عنوان یک هدست حرفه ای برای ضبط برنامه های زنده و یا پخش صدا و پادکست ها بسیار عالی عمل می کند.