AKG K72
هدفون سیمی آ کی جی

هدفون AKG K72، یکی از محصولات برجسته AKG است که سالها به ایجاد محصولات صوتی با صداهای برجسته پرداخته است و در میان هنرمندان، مهندسان و سازندگان موسیقی در جهان شناخته شده است. بنابراین هنگامی که در استودیو از این هدفون AKG استفاده میکنید، خود را در کیفیت صدایی متفاوت غرق خواهید دید.

 

در یک نگاه

  • درایورهای حرفه ای درایورهای 40 میلی متری برای افزایش فرکانس
  • طراحی همراه با عملکردی عالی
  • کیفیت صدایی عالی
  • راحتی فوق العاده به لطف هدبند تنظیم شده خودکار
  • دارای کابل 3 متری
  • مناسب برای استفاده های استدیویی و نوازندگی
  • گوش های قابل تعویض برای به حداکثر رساندن عمر هدفون

 

معرفی هدفون ای کی جی | AKG K72

 

درایورهای حرفه ای

هدفون K72 پاسخ فرکانس پایینی را ارائه می دهد که در همان زمان، پاسخ دقیق و متعادل با فرکانس بالا، تفاوت در آواز و سازهای صوتی را نشان می دهد. درایورهای 40 میلیمتری حساسیت بالایی را برای خروجی قدرتمند به همراه پاسخ فرکانس طولانی ارائه می دهند که همه جزئیات را به خوبی نشان می دهد.

این هدفون K72 AKG همچنین دارای سازگاری با امپدانس کم جهت سازگاری با طیف وسیعی از دستگاه های پخش، از جمله تجهیزات استودیو و اسپیکرهای قابل حمل است. در این هدفون پاسخ فرکانس 16 هرتز تا 20 کیلوهرتز است و یک راه حل دقیق برای نظارت ارائه می دهد، فرکانسی که به درام زدن و گیتارهای بیس تعریفی عالی می دهد.

 

جلوگیری از نشت صدا

طراحی پشت بسته هدفون K72 باعث می شود بتوانید از نشت صدا جلوگیری کنید و صدا را به خوبی دریافت کنید. بدین ترتیب بدون حواس پرتی از صدای خارج، می توانید به موسیقی خود گوش دهید. این سطح عالی ایزولاسیون صوتی به جهت ایجاد یک فضای صوتی جدید است که در گوشی های ایجاد شده است. این گوشی ها بسیار راحت بوده و با طراحی نوآورانه خود، آزادی زیادی را هنگام استفاده از آن ها ایجاد می کند.

البته باید اضافه کرد که انتظار می رود که این هدفون به خصوص در طول تابستان گرم تر شود و به دلیل ساختار بسته آن، گرمای داخل گوش ها بیشتر خواهد بود. اگرچه این یک موضوع ترمودینامیکی است، اما در مقایسه با سایر هدفون های استودیوی پشت بسته تفاوتی ندارند.

 

معرفی هدفون ای کی جی | AKG K72

 

طراحی همراه با عملکردی عالی

دریافت ترکیبی عالی، به معنای استفاده از هدفون ها در مدت زمان طولانی بوده و حس راحتی کاملی است که ارائه می دهد. هدبند این هدفون AKG به صورت خودتنظیم طراحی شده است تا بتواند برای هر اندازه سر راحت باشد. همچنین از مقاومت خوبی برخوردار است تا بتواند طول عمر بالایی را تضمین کند. همچنین بالشتک های سبک و قابل تنفس این هدفون، به جای فشار آوردن روی گوش و سر، آن ها را در برگرفته و باعث دریافت صدایی با کیفیت می شود.

همچنین یک کابل یک طرفه در این هدفون، به شما آزادی حرکت می دهد. در نهایت باید گفت این هدفون با کارایی بالا و صدای با کیفیت، احساس و زیبایی عالی دارند. AKG K72 هدفون هایی با بالشتک هایی به اندازه کافی بزرگ است که گوش ها را در خود غرق می کند. آنها کمک می کنند تا راحتی را در مقایسه با دیگر محصولات مشابه و هم رده خود ایجاد کنید. این یک طراحی هدفون استودیویی کلاسیک است.

اگرچه می توانید آن ها را در خیابان و هنگام حرکت استفاده کنید، اما آنها واقعاً برای آن طراحی نشده اند. بالشتک های چرمی مصنوعی در این هدفون، از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند و از لحاظ ظاهری آن را شیک و زیبا کرده است. ظاهری ظریف، مانند بافت دایره ای متحدالمرکز روی بالشتک ها، آن را به یک محصول رقابتی در میان دیگر محصولات تبدیل کرده است.

 

کابل هدفون

طول کابل هدفون AKG K72 سه متر بوده و ضخامت آن متناسب با هدفون قابل حمل است. این کابل برای استودیوی خانگی یا اتصال به آمپ Hi-Fi عالی است. روی کابل نیز هیچ ریموتی وجود ندارد، که این روشی استاندارد برای این نوع از هدفون است. همچنین این هدفون از اتصال پلاگین3.5 میلی متری و اتصال 6.3 میلی متر آداپتور برخوردار است.

 

معرفی هدفون ای کی جی | AKG K72

 

کیفیت صدایی عالی

AKG K72 یک جفت هدفون بزرگتر و دقیق تر از گوشی های Skullcandy Hesh هستند. ، AKG موفق شده است با هدف ارائه صدایی خنثی تر در این هدفون حرفه ای، بسیاری از ویژگی های اصلی هدفون در این رنج قیمت را ارائه دهد. صدای این هدفون ها، نرم تر است و با کنترل ضعیف بیس، جلوی آنها را نمی گیرد و به آنها اجازه می دهد تا ریتم های پیچیده ای را کنترل کنند بدون اینکه صدای ناخوشایند و کندی داشته باشند.

میان رده K72 کمی ضعیف است و باعث می شود که آواز و سایر سازهای میانه، محدودتر بوده و از انسجام کمتری نسبت به بقیه صداها برخوردار باشند. اگر از علاقه مندان به امضای صوتی AKG هستید ، ممکن است انتظار داشته باشید که هدفون آنها به سمت نوع صوتی خنثی متمایل شود و این نکته خوبی برای مهندسان صوتی است که تجهیزات مناسب برای نظارت صوتی را می خواهند. صدا برای موارد استودیوی حرفه ای مانند نظارت صوتی جذاب است، به همین دلیل سری AKG K مناسب سازندگان موسیقی با دقت صدا است.