AKG N20 NC
ایرفون سیمی ای کی جی

هدفون راحت AKG N20 که برای یک تناسب کاملاً راحت طراحی شده‌اند و به سادگی میتواند برای مسافرت منظور شده و عملکرد صوتی شگفت‌انگیزی را ارائه میدهند. این هدفون‌ها میتواند همراه مناسبی هنگام سفر بوده و لذت گوش دادن به موسیقی‌های مورد علاقه شما را دو چندان کند.

 

در یک نگاه

  • طراحی نیمه بسته همراه با صدای طبیعی با صدای بیس تیز
  • میکروفون داخلی و امکان تماس با تلفن هوشمند
  • شامل سه اندازه نوک گوش سیلیکونی برای تناسب بهینه
  • صدای افسانه ای AKG با امضای صوتی و پاسخ باس گرم
  • ساخته شده با مواد برتر مانند آلومینیوم، سیلیکون نرم و پارچه های بادوام

 

معرفی هدفون ای کی جی | AKG N20 NC

 

فناوری به کارگرفته شده

با استفاده از فناوری ترکیبی Active Noise Canceling که صداها را به ویژه در محدوده فرکانس پایین کاهش می دهد، امضای صدای N20 واضح و همراه با پاسخ باس گرم است. علاوه بر دو نقطه قوت طراحی و کیفیت صدا، فناوری و کاربرد N20 نیز قابل توجه است. AKG N20 به میکروفون و کنترل کننده سه دکمه ای مجهز است که با هر دو دستگاه Android و iOS سازگار است.

مدت دوام باتری در این هدفون نیز بیست ساعت است و می توان برای شارژ مجدد آن به راحتی از طریق میکرو USB و کابل پارچه ای بدون پیچ و تاب که دارای یک ریموت 3 دکمه ای است، اقدام نمود. همچنین این هدفون همراه با لوازم جانبی از جمله آداپتور، کیف حمل، سه نوک در اندازه های مختلف در گوش، ارائه می شود.

 

طراحی هدفون

از نظر طراحی، بزرگ ترین مزیت AKG N20 محفظه آلومینیومی تک رنگ با سطح مات آن است. این مدل دارای رنگ مشکی، نقره ای و زرد است. نه تنها دوام و پایداری بیشتری نسبت به هدفون های پلاستیکی معمولی دارد، بلکه محفظه آلومینیومی N20 نیز به صورت رزونانس طراحی شده است تا بازتاب ها را به حداقل برساند، امواج ایستاده را از بین ببرد و جزئیات صدا را افزایش دهد.

هدفون N20 دارای طراحی پشت گوش نیمه بسته است که با یک دریچه کوچک عقب مانند طرح بازتاب باس در بلندگوهای Hi-Fi به کاهش اعوجاج و کنترل بهتر رشته های باس کمک می کند. همچنین AKG شامل سه جفت نوک گوش در اندازه های مختلف است، بنابراین باید بتوانید مجموعه ای متناسب با خود پیدا کنید. نوک های سیلیکونی نرم به گونه ای طراحی شده اند که می توانند در گوش شما محکم بمانند و در هنگام حرکت، در جای خود قرار گیرند.

 

معرفی هدفون ای کی جی | AKG N20 NC

 

کیفیت صدا

AKG N20 دارای دامنه وسیعی از فرکانس ها از 12 تا 24000 هرتز با دامنه دینامیکی بالا و کشش بسیار سبک است و مناسب برای انواع دستگاه هایی است که می توانند از طریق پورت 3.5 میلی متر موسیقی پخش کنند. تجربه نشان می دهد که کیفیت صدای N20 از قدرت قابل توجهی در سیم های باس برخوردار است.

در حالی که از فناوری تقویت باس استفاده نمی شود، N20 همچنان رشته های باس بسیار عمیق و بسیار جمع و جوری را ارائه می دهد که بدون هیچ سر و صدایی به دلیل طراحی پشت نیمه بسته می باشد. علاوه بر این، این هدفون سازه هایی مانند گیتار و ویولن را با طبیعی بودن و هارمونیک خوب به ویژه ویولن بدون سخت گیری اجرا می کند.

هدفون AKG N20 که با دقت طراحی شده و دارای کیفیت صدا است، معیار جدیدی برای لذت بردن از صدا در حال حرکت را ایجاد می کند. کابل به کارگرفته شده و طراحی نیمه بسته، برای آکوستیک برتر و پاسخ باس پیشرفته ایجاد شده است. با این حال، این هدفون ها عناصر یک هدفون بیس را با عملکردی مرتبط با هدفون های Hi-Fi دقیق ترکیب کرده و کار می کند.

همچنین پورت های بیس مهم هستند، زیرا درایورهای N20 بسیار کوچک بوده و  قطر آنها فقط 7 میلی متر است. با توجه به برخی ویژگی های صوتی این گوشی ها، پورت باید کاملاً کار کند. البته AKG N20s مانند گوشی های پیشرفته معمولی به نظر می رسد که یک سه گانه و وسط فوقانی واضح و دقیق دارد.

ریموت هدفون

یکی از ویژگی های برجسته فناوری، در ریموت AKG K20 است. در پشت آن یک سوئیچ قرار دارد که حالت سازگاری پانل سه دکمه بین دستگاه های اندروید و آی او اس را ایجاد می کند و اطمینان حاصل می کند که تقریباً با هر تلفن هوشمندی درست کار می کند.

پشت ریموت یک صفحه آلومینیومی مخروطی است، اما قسمت جلویی محل قرارگیری دکمه های پلاستیک ساده مشکی است. این یک انتخاب طراحی عجیب است که به نظر نمی رسد که در یک بدنه آلومینیوم، چندان مهم باشد. از سوی دیگر کابل AKG N20 قابل جدا شدن نیست، اما محکم به نظر می رسد و دارای یک پوشش محکم پارچه ای است که به شما کمک می کند تا از گره خوردن کابل جلوگیری شود.

 

معرفی هدفون ای کی جی | AKG N20 NC

 

حذف نویز فعال

یکی دیگر از ویژگی های عملی در این هدفون انزوا است. هدفون راحت AKG N20 ها دارای درگاه های باس بزرگ در هر گوشی هستند و گرچه سر و صدای زیادی با فرکانس بالا ندارند، اما انزوا در بهترین حالت است. آنها ممکن است در یک رفت و آمد پر سر و صدای کاری، به خوبی عمل کنند.

 

ترکیب راحتی و عملکرد کنترل ها

گوش دادن به موسیقی، فرصتی را برای درک سطح راحتی و عملکرد کنترل ها فراهم می کند. یافتن اندازه نوک گوشی مناسب گوش بسیار مهم است و اگر بتوانید آن را بیابید، در نهایت با یک هدفون بسیار راحت روبرو خواهید شد. سازگاری نوک های گوش در ترکیب با وزن نسبتاً کم این هدفون AKG منجر به ایجاد راحتی در جلسات گوش دادن بسیار طولانی و بدون هیچ گونه ناراحتی می شود که همراه با کنترلی ساده و کاربر پسند راهی بازار شده است تا بتواند عملکرد خوبی را ایجاد کند.

ضمن آن که عملکرد عالی این هدفون، در مورد تماس های تلفنی نیز صدق می کند. زیرا میکروفون صدای واضح و تمیزی را ایجاد می کند.