معرفی هدفون حرفه ایی AKG N20U

هدفون حرفه ایی AKG N20U همراه با جذابیت صوتی فوق العاده ای ساخته شده است که می تواند مورد توجه هر علاقه مند موسیقی واقع شود. این هدفون دارای ساختاری مقاوم و در عین حال زیبا می باشد که می تواند دوام بالایی را برای آن تضمین نماید. در صورتی که می خواهید اطلاعات بیشتری در این خصوص دریافت کنید، می توانید با تهران اسپیکر همراه باشد.

هدفون های AKG N20U با طرح نیمه بسته همراه هستند تا پخش صوتی با کیفیت بالا را در فرم شکل دهنده هدفون های داخلی ایجاد کنند. ضمن آنکه درایورهای AKG N20U پاسخ فرکانسی از 20 هرتز تا 20 کیلوهرتز را ارائه می دهند و پاسخ بیس قوی و صحنه صدای طبیعی را ایجاد می کند.

نگاه اجمالی بر AKG N20Uهدفون سیمی ای کی جی | AKG N20U

  • طراحی داخل گوش همراه با راحتی و سبکی مناسب
  • طراحی از راه دور و میکروفون سه دکمه درون خطی
  • برخورداری از یک سوئیچ برای سازگاری با Android و iOS
  • کابل پارچه ای
  • پاسخ فرکانس 20 هرتز تا 20 کیلوهرتز
  • شامل سه مجموعه نوک گوش سیلیکونی
  • شامل ابزار تمیز کردن و آداپتور
  • نسبتاً سبک وزن با 0.6 اونس

طراحی حرفه ای

عملکرد کلاس مرجع این هدفون ها، باعث می شود تا اتصال برتر و قابل توجه ایی داشته و بتواند صدایی بی عیب و نقص را به نمایش بگذارد. هدفون های داخل گوش AKG N20U با کیفیت صدای مرجع همراه با میکروفون و کنترل از راه دور سه دکمه ای طراحی شده است که کاملاً سازگار با اندروید و اپل است و همین امر باعث شده است که ساختار این هدفون AKG  معیار جدیدی برای لذت بردن از صدا را در حال حرکت ایجاد کند.

بنابراین شنوندگان حرفه ای به خوبی در می یابند که این هدفون با استفاده از مواد و ساختاری ممتاز، به همراه کابل پارچه ای مقاوم، می تواند کمک نماید تا بهترین کیفیت صوتی را دریافت کرده و با برخورداری از یک طرح پشت بسته،  صوتی مناسب برای آکوستیک بهتر و پاسخ بیس مناسب داشته باشید.

هدفون های AKG N20U به عنوان یک تجسم زیبا از صدای بی عیب و نقصی همراه با لوازم جانبی کامل از قبیل آداپتور و کیف حمل برخوردار است تا استفاده و حمل آن را آسان نماید. این هدفون AKG N20U دارای ابعاد 8.86*2.68*7.32 اینچ است که همراه با وزن 0.635 اونس طراحی و عرضه شده است تا بتواند راحتی و تناسب بسیار مناسبی را به کاربر منتقل نماید.

البته باید افزود که این هدفون های AKG N20U گوشی های معمولی هستند که هیچگونه لغو فعال صدا ، طراحی بی سیم و هیچ ویژگی ورزشی محوری ندارند. بنابراین احتمالا برای استفاده در فضای باز و گوش دادن به موسیقی در عین حرکت، چندان مناسب نخواهند بود.

ویژگی های مناسب

نگاه اول به هدفون های AKG N20U ، تصور می شود که آنها گوشی های دو درایور هستند. اما آن ها تنها از درایورهای 7 میلی متری دینامیک استفاده می کند که ریز بوده و می تواند در ایجاد صوتی واضح و شفاف موثر باشد. اما این سوال مطرح است که چرا با وجود این درایورهای کوچک، بالشتک های گوشی کوچک نیستند. دلیل آن دو سوراخ کوچکی است که در پشت هر گوشی تعبیه شده است.

AKG N20U دارای پورت های بیس بزرگی است که برای جبران قطر کوچک درایورها استفاده می شود. واحدهایی با چنین اندازه را دست کم نگیرید. چنین درایورهایی پشت تعدادی از بهترین گوشی های با قیمت متوسط ​​قرار دارند. همچنین قسمت پشتی هر گوشی یک قطعه آلومینیوم قرار گرفته است و به لبه های براق کمک می کند تا AKG N20U با طراحی کاملا سیاه نباشد. اگرچه نسخه هایی با طراحی نقره ای نیز موجود است. ضمن آنکه یک صفحه پلاستیکی روی این پوسته آلومینیومی قرار دارد که روی آن آرم AKG قرار گرفته است.

هدفون AKG N20U با انتخاب اندازه های کوچک،  متوسط یا بزرگ، نوک سیلیکونی را  ارائه داده است و زمانی که بتوانید اندازه مناسب را انتخاب کنید، راحتی بسیار خوبی را دریافت خواهید کرد. ضمن آنکه آنها خیلی راحت از گوش شما خارج نمی شوند و همچنین در مجاری گوش شما فرو نمی روند.

کنترل های هدفون

هدفون سیمی ای کی جی | AKG N20U

 AKG از یک سبک ترکیبی فلز و پلاستیکی برای ریموت استفاده می کند که یک واحد سه دکمه است. بدنه آن پلاستیکی است و در پشت صفحه آلومینیوم قرار دارد. این ریموت یکی از جدیدترین قطعات هدفون AKG N20U است.

در قسمت عقب، سوئیچ کاربردی میان سازگاری iOS و Android جابجا می شود. همچنین با یک ریموت iOS معمولی، دکمه مرکزی پخش یا مکث سازگار با دستگاه های Android کار می کند. گرچه این گوشی ها کابل قابل جابجایی ندارند اما این هدفون های AKG N20U چندان گران نیستند تا این را به یک مسئله بزرگ تبدیل کند.

کیفیت صدا

AKG می گوید هدفون گوشی های AKG N20U برای ایجاد صدای مرجع طراحی شده است. AKG N20U سه گانه فوق العاده واضح و با جزئیات را به نمایش می گذارد. این یک صدای کمی روشن به آنها می دهد، بنابراین اگر ترجیح می دهید صدای تیره تری داشته باشید، آن ها مناسب شما نیستند.

موضوع چشمگیرتر این است که میانه ها دارای پیچیدگی هایی هستند که شما چندان دریافت نمی کنید. با این وجود میانه ها صدای فوق العاده شیرینی ندارند. همانطور که در مورد سه گانه نشان داده می شود، بیش از آنکه گوش های شما را با لحنی متفاوت مواجه کنند، آشکار می شوند.

هر چیزی که شما را به صدای عالی نزدیک کند، ارزش گوش دادن به آن را دارد. با این حال، این باعث می شود AKG N20U در مقایسه با هدفون های هم رده خود، به خوبی عمل کند. آن ها برای گوش دادن به موسیقی ها، مناسب هستند.ضمن آن که آنچه در باس AKG N20U جریان دارد، نیز بسیار جالب است. بیس معمولی و نوع فرکانس هایی که بیس را به میان برد متصل می کند، به طور منطقی محفوظ است.

با این حال، پورت بیس، به این هدفون ها در دامنه فرکانس پایین و زیر بیس 20 الی60 هرتز، قدرت شگفت انگیزی می دهد.در نهایت می توان گفت که این هدفون های AKG N20U محصولات جالب و با ارزشی هستند که دقت سه برابر و جزئیات میان رده یک درایور دینامیکی با قطر کوچک عالی را با یک پاسخ بی صدای کم و فوق العاده قدرتمند ترکیب می کنند. این دو بخش از AKG N20U همیشه کنار هم قرار نمی گیرند، اما بدون توجه به آن، ترکیبی لذت بخشی است.