AKG N700NC M2
هدفون بی سیم آ کی جی

هدفون تاشو و راحت AKG N700NCM2 Wireless Headphones، هر لایه صدا را درست همانطور که کیفیت صدا در هدفون‌های بی‌سیم دریافت میشود را احساس کنید. حواس پرتی‌های اطراف را به طور خودکار با فناوری لغو سازگار با نویز تنظیم کنید و ساعتها خود را در صدای عالی غوطه‌ور کنید.

 

در یک نگاه

  • طراحی پیشرفته
  • عمر باتری طولانی
  • برنامه AKG
  • اتصال چند نقطه ای
  • کنترل و تنظیمات هدفون
  • ANC در هدفون
  • کیفیت صدا

 

معرفی هدفون ای کی جی | AKG N700NC M2

 

طراحی پیشرفته

هدفون AKG N700NC M2 بیسیم، با بالشتکهای فوم جهت ایجاد راحتی بیشتر طراحی شده است، این هدفون صوتی متعادل و معتبر را ارائه میدهد. طراحی تاشو، گوشیهای نرم و هدبند قابل تنظیم ، یک تجربه گوش دادن راحت و لوکس را ارائه میدهند. AKG با کیفیت صوتی که برای شنیدن عالی در نظر گرفته شده است، طراحی شده و تجربه صوتی عالی را ارائه میدهد که بیانگر خلاقیت است.

هدفونهای بیسیم N700NC M2 دارای شکلی زیبا، دارای گوشیهای بیضی شکل هستند که با بالشتکهای چرمی و حاشیه های آلومینیومی خاکستری رنگ پوشیده شدهاند. این ظاهر هدفون مدرن است و آرم AKG در صفحه بیرونی هر گوشی کاملا مشخص است. تناسب آن ایمن و فوقالعاده راحت است و قاب داخلی آن به طور مناسبی با فوم در قسمت گوشی و زیر هدبند پر شده است. اگر گوشیها را به سمت پایین بچرخانید، میتوانید آنها را تا کرده و کیف مسافرتی سخت به همراه یک بند آویز چرمی مشکی قرار دهید.

 

عمر باتری طولانی

AKG عمر باتری را در هنگام استفاده از ANC و بیسیم تقریباً 23 ساعت و 36 ساعت برای استفاده از ANC با سیم تخمین میزند، اما نتایج شما با توجه به میزان صدای شما نیز متفاوت خواهد بود. با یک باتری با دوام طولانی مدت که تا 23 ساعت پخش میکند، تا زمانی که میخواهید به موسیقی خود گوش دهید.

 

برنامه AKG

با برنامه هدفون AKG هدفون خود را مستقیماً از تلفن خود کنترل کنید. تنظیم باس و صدای سه گانه، روشن کردن ویژگی Smart Ambient ، تنظیم خاموش کردن خودکار برای صرفهجویی در مصرف باتری و حتی تنظیمات را به گونه ای طراحی شده است که در حالت پخش، به طور خودکار بهترین صدا را برای هر ژانر بدست آورید. برنامه AKG جهت به روزرسانی سیستم عامل و همچنین کنترلهای قابل تنظیم ارائه میشود. میتوانید دکمه Ambient Aware و TalkThru را فعال یا غیرفعال کنید. همچنین EQ با تنظیمات از پیش تنظیم شده کاربر قابل تنظیم است.

 

معرفی هدفون ای کی جی | AKG N700NC M2

 

اتصال چند نقطه ای

شما میتوانید با استفاده از N700NC M2 همزمان دو دستگاه بلوتوث را متصل کرده و بین دستگاهها جابجا شوید. بنابراین اگر در حال پخش فیلم از طریق رایانه خود هستید، میتوانید به تماس تلفنی خود نیز پاسخ دهید. با فناوری آگاه از محیط یا حالت گفتگو میتوانید کنترل کنید که با لمس یک دکمه چه مقدار از صدای اطراف را وارد کنید.

بنابراین میتوانید در حالی که در حال گوش دادن به موسیقی خود هستید، از محیط آگاه شده و زمانی که میخواهید مکالمه رو در رو داشته باشید، با فناوری Talk ، موسیقی کاهش یافته و نیازی نیست که هدفون خود را بردارید. هدفون بیسیم N700NC M2 از طریق اتصال بلوتوث با تلفن های هوشمند سازگار با Android و iOS متصل میشود.

 

کنترل و تنظیمات هدفون

در AKG N700NCM2 Wireless در کنار صفحه کناری گوشی راست، یک کلید برق و متصل شدن وجود دارد که به طور پیش فرض روشن یا خاموش کردن حالت Ambient Aware که میتواند در برنامه به حالت TalkThru اختصاص یابد، قرار گرفته است. با پایین نگهداشتن همین دکمه، میکروفون بیصدا میشود. همچنین یک درگاه USB-C نیز برای کابل شارژ موجود است و علاوه بر کابلها، AKG یک آداپتور تعبیه کرده است. صفحه کناری گوشی سمت چپ یک اتصال برای کابل صوتی موجود است. دکمه های کنترل میزان صدا را هنگامی که برای چند ثانیه در آن نگه دارید، اجرا میشوند.

 

معرفی هدفون ای کی جی | AKG N700NC M2

 

ANC در هدفون

در هدفون N700NC M2صداهای منحرف کننده را حذف کنید تا بدون وقفه به موسیقی خود بپردازید. هر اتفاقی که در محیط میافتد، به طور خودکار صدای اطراف را به حداقل میرساند.

شما میتوانید از هدفون در حالت سیمی با ANC روشن استفاده کنید، یا هدفون را خاموش کنید و از آنها به عنوان هدفون سیمی معمولی و بدون ANC استفاده کنید، اما راهی برای استفاده از هدفون در حالت بلوتوث با ANC خاموش وجود ندارد. با رفتن به حالت آگاهانه محیط میتوان آن را خاموش کرد، اما راهی برای خاموش کردن همزمان Ambient Aware ، Talk Thru و ANC و استفاده از هدفون وجود ندارد. همچنین این هدفون از بلوتوث 4.1 استفاده میکند و از رمزگذارهای بلوتوث AAC ، SBC پشتیبانی میکند.

 

کیفیت صدا

این هدفون از درایورهای 40 میلیمتری بهره میبرد و دامنه فرکانسی 10 هرتز تا 20 کیلوهرتز و امپدانس 16 اهم را ارائه میدهد. در آهنگهایی با محتوای زیر باس شدید، حتی با EQ تنظیم شده صدای بیس قدرتمندی را ارائه میدهد. میانههای بالا تحت تأثیر باس قدرتمند قرار نمیگیرند، بنابراین همه چیز به طور کلی متعادل است.