معرفی عینک هوشمند صوتی Soundcore Frames Cafe

عینک هوشمند صوتی Anker Soundcore Frames Cafe، جایگزینی مناسب برای کسانی است که میخواهند موسیقی‌های خود را در شرایطی بدون انواع گوش دهند و همزمان به صدای محیط اطراف خود نیز آگاهی کامل داشته باشند.

 

Anker Soundcore Frames Cafe در یک نگاه

  • عرض فریم 144 میلی متر، عرض لنز 52 میلی متر، عرض پل 20 میلی متر
  • طراحی حفاظتی با لنزهای پلاریزه برای محافظت در برابر اشعه یو وی
  • فریم ساخته شده مقاوم در برابر خط و خش و سایش
  • دارای کنترل های لمسی قابل تنظیم یا کنترل‌های صوتی داخلی
  • تجربه صدای فراگیر و فوق العاده از طریق برنامه Soundcore
  • لنزهای فیلتر کننده 32 درصد نور آبی برای کاهش فشار چشم هنگام استفاده از کامپیوتر
  • لنزهای پلاریزه برای محافظت از چشمان، جهت مسدود کردن 99 درصد اشعه مضر خورشید
  • دارای لولاهای منعطف و با دوام برای ایجاد پوشیدن راحت تر در مدت زمان طولانی
  • پشتیبانی از اتصال بلوتوث

 

معرفی عینک هوشمند انکر | Anker Soundcore Frames Cafe

 

طراحی عینک

عینک هوشمند Anker Soundcore Frames Cafe دارای عرض لنز 52 میلی متر و طول بازوی 144 میلی متر است که راحتی کاملی را هنگام استفاده ایجاد می کند.

این عینک، قادر است تا بدون ایجاد فشار زیاد و خستگی در استفاده طولانی مدت، بر روی صورت شما قرار گیرد. این امکان را دارید تا متناسب با چهره و استایل خود، از فریم های متنوع این عینک، انتخاب کنید. می توانید سبک های مختلف را با سلایق خود مطابقت دهید و با استفاده از این فریم ‌های Soundcore در داخل خانه یا روزهای آفتابی، از موسیقی های خود لذت ببرید. شما این امکان را دارید تا به سادگی فریم فعلی را از لولاهای عینک Anker Soundcore Frames Cafe به سرعت جدا کنید و فریم قابل تعویض Cafe را وصل کنید.

 

فریم های قابل تعویض

فریم ‌های قابل تعویض Anker Soundcore Frames Cafe دارای لولاهایی هستند که به سرعت آزاد می‌شوند تا جابجایی بین سبک ‌ها بدون دردسر شود. بنابراین می توانید از بین طیف گسترده ای از عینک های آفتابی و طرح های فیلتر نور آبی متناسب با سبک شخصی خود انتخاب کنید. می توانید از پارچه ای که همراه عینک است برای لکه گیری لنزها استفاده نمایید.

البته لازم به ذکر است که فریم ها از مواد بادوام ساخته شده اند تا در برابر سایش و شکستن محافظت شوند. می توانید به راحتی این عینک های صوتی و آفتابی Soundcore را در هر شرایطی در فضای باز استفاده کرده و از موسیقی های خود نیز نهایت لذت را ببرید.

 

معرفی عینک هوشمند انکر | Anker Soundcore Frames Cafe

 

لنزهای فیلتر کننده

شما می توانید با استفاده از لنزهای فیلتر کننده نور آبی  Soundcore Frames Cafe ، چشم های خود را از اشعه های یو وی محافظت کند. لنزهای این عینک هوشمند صوتی، می تواند 32 درصد از نور آبی را فیلتر کند تا از شما در برابر خستگی چشم هنگام نگاه کردن به صفحه نمایش یا نور خورشید، برای مدت زمان طولانی محافظت کند.

این در حالی است که می توانید به راحتی، موسیقی های مورد علاقه خود را بشنوید. در حقیقت Soundcore محصولات صوتی ایجاد می کند که احساسات را از طریق موسیقی ایجاد می کند. لنزهای پلاریزه می توانند از چشمان شما در فضای باز محافظت کنند و تا 99 درصد اشعه مضر خورشید را مسدود کنند.

 

برتری های عینک Soundcore

Soundcore توسط Anker عینک های هوشمند صوتی خود را در فریم های متنوعی عرضه کرده است که تماما دارای سیستم فریم جداشدنی هستند. مانند بسیاری از عینک های صوتی، این عینک های Soundcore نیز، بدون مسدود کردن گوش شما کار می کند.

می توانید فریم‌های اضافی Anker Soundcore Frames Cafe را در مجموعه‌ای از اندازه‌، شکل و سبک‌ها از جمله عینک‌های آفتابی رنگی و فریم های فیلتر نور آبی و نوری تهیه کنید. حتی می توانید فریم ها را نزد اپتومتریست محلی خود ببرید و آنها را با لنزهای طبی نصب نمایید.

 

معرفی عینک هوشمند انکر | Anker Soundcore Frames Cafe

 

تنظیمات صوتی

می‌توانید با استفاده از کنترل های لمسی قابل تنظیم یا از طریق کنترل‌های صوتی داخلی، آهنگ‌ها را رد کنید و پاسخ به تماس‌های تلفنی دهید. ضمن آنکه می‌توانید تجربه صدا را از طریق برنامه Soundcore شخصی ‌سازی کنید که به شما امکان می‌دهد تنظیمات EQ را تغییر دهید، کنترل‌های لمسی را تنظیم کنید و از ویژگی تست مجازی شرکت برای انتخاب فریم‌های اضافی استفاده کنید.