معرفی عینک انکر | Anker Soundcore Frames Festival

معرفی عینک هوشمند صوتی Anker Soundcore Frames Festival

عینک Anker Soundcore Frames Festival، یکی از محصولات زیبا و شیک این برند است که در ساختار ظاهری ، شبیه عینک‌های آفتابی به نظر می‌آیند. این نوع از عینک هوشمند، همراه با اسپیکر ساخته میشوند که میتواند کیفیت صوتی قابل توجهی را به نمایش بگذارد.

 

عینک Anker Soundcore Frames Festival در یک نگاه

 • محافظت از چشمان با لنزهای مقاوم در برابر خراشیدگی
 • محافظت تا 99 درصد از اشعه های مضر UVA / B خورشید
 • دارای 4 بلندگو و یک پردازنده صوتی سفارشی برای صدای فراگیر
 • تماس های تلفنی با حفظ حریم خصوصی به صورت خودکار
 • صدایی با وضوح بالای با میکروفون های دوگانه
 • دوام باتری مناسب 5.5 ساعت با یک بار شارژ
 • ساختاری سبک و منعطف با قاب هایی زیبا و شیک
 • دارای عرض قاب 14.4 سانتی متر و عرض پل 2 سانتی متر
 • تنظیمات و کنترل از طریق برنامه SoundCore
 • دارای رتبه بندی IPX4 مقاومت لازم در برابر آب و خراشیدگی
 •  ساختار فریم صوتی از TR90، پلیمری سبک وزن و با دوام
 • مجهز به قاب عینک با قابلیت جدا شدن برای مطابقت با انواع سبک ها

 

معرفی عینک انکر | Anker Soundcore Frames Festival

 

ساختاری مناسب

عینک Anker Soundcore Frames Festival یک راه جایگزین برای گوش دادن به موسیقی ها به جای ایربادها و هدفون های دیگر هستند. آنها مناسب افرادی هستند که برای شنیدن موسیقی های خود، به دنبال ابزاری مناسب هستند، در حالی که می خواهند گوش هایشان نیز برای آگاهی بیشتر از محیط، باز باشد.  عینک هوشمند Soundcore Frames Festival دارای ساختاری بی سیم است که دارای لنزهای قابل تعویض هستند و این کار را به سادگی می توان انجام داد. این طراحی مدولار یکی از دلایلی است که ممکن است این عینک های صوتی را بیش از یک نسخه رقابتی انتخاب کنید.

فریم عینک می توانند به صورت فریم های عینک آفتابی کوچک یا بزرگ یا فریم های فیلتر آبی نور آبی انتخاب شود. ضمن آنکه محل قرارگیری اسپیکرها در روی عینک مناسب بوده و در اندازه ای کوچک و سبک تعبیه شده است تا در حین استفاده طولانی مدت، خسته کننده نباشد.

 

بدنه و جنس متریال

عینک Anker Soundcore Frames Festival مجهز به فریم های جداشدنی است تا بتواند مطابق با سبک های مختلف آن ها را تنظیم نمود. ضمن آنکه دارای لنزهای مقاومی است که می تواند به خوبی از آن ها در برابر خراشیدگی با رتبه بندی  IPX4 ، محافظت کرده و چشمان را از اشعه های UVA / B را محافظت می کند.این عینک از مواد سبک وزن و لولای انعطاف پذیر ساخته شده است که تا 8 درجه قابلیت خم شدن را دارد. ضمن آنکه اجزای داخلی دقیق و متعادل ، کاهش فشار بر روی گوش و بینی را برای ایجاد راحتی بالاتر فراهم می کند. عینک صوتی Frames Festival دارای عرض قاب 14.4 سانتی متر و عرض پل 2 سانتی متر است.

 

نشتی صدا در عینک

باید گفت که کیفیت صوتی در این عینک ، مناسب است اما اگر حجم بیش از حد صدا را انتخاب کنید، نشتی صدا را مشاهده خواهید کرد. این را در نظر داشته باشید که نشتی به این معنی نیست که آنها برای برخی موقعیت ها عالی نیستند. می توانید به راحتی برای پاسخ گویی تماس های تلفنی و یا شنیدن موسیقی ها و تماشای فیلم استفاده کرده و از آ« ها لذت ببرید. این عینک به خوبی کار خواهد کرد و خستگی را که ممکن است در هنگام استفاده طولانی از هدفون با آن مواجه شوید را ندارد.

 

معرفی عینک انکر | Anker Soundcore Frames Festival

 

عملکرد صوتی

عینک Anker Soundcore Frames Festival ، عمدتا یک محصول صوتی هستند، اما کیفیت صدا در آنها معمولی است. در حقیقت، صدای این عینک هوشمند، حتی از اسپیکرهای تلفن همراه بلندتر است و احتمالا دارای وفاداری بهتری است. این محصول ، برای پادکست ها و کتاب های صوتی، کاملا خوب است. تماس های تلفنی، نیز مزیت برجسته برای این عینک است. از سویی دیگر، کیفیت میکروفون خوب است، بنابراین به راحتی صدای شما از آن سوی خط دریافت می شود.

 

تنظیمات و کنترل

برای شروع استفاده از عینک Anker Soundcore Frames Festival ، لازم است تا فقط فریم ها را روی صورت خود قرار دهید تا زمانی که دیگر نیازی به استفاده از آن ها ندارید، آن را خاموش کنید. تمام کنترل ها در این عینک صوتی، در هر یک از بازوها قرار دارند.

 

برنامه اختصاصی Soundcore

برنامه Soundcore اجازه می دهد تا این کنترل های لمسی، تغییر یافته و سفارشی شود. حرکات کنترل شامل یک حرکت دو گانه همراه با یک پیمایش به جلو و عقب است. این گزینه های کنترل خوب هستند و بسیار ساده در نظر گرفته شده اند.

 

معرفی عینک انکر | Anker Soundcore Frames Festival

 

باتری و نحوه شارژ

عینک Anker Soundcore Frames Festival، با استفاده از یک کابل شارژ اختصاصی شارژ می شود. کابل ، یک اتصال USB قدیمی در یک طرف و شارژ القایی مغناطیسی در طرف دیگر دارد. هر بازو دارای یک نقطه تماس شارژ است که باید برای اتصال استفاده شود. ضمن آن که شما عمر باتری 5.5 ساعت را در این عینک فوق العاده خواهید داشت. 10 دقیقه شارژ به شما 90 دقیقه گوش دادن می دهد.

 

استفاده روزمره

در حالت کلی ، عینک های صوتی باید به عنوان یک نوع تخصصی از earbuds بی سیم دیده شوند. آنها می توانند برای موقعیت های خاص یا نیازهای متفاوت به کار گرفته شوند. آنها جذاب هستند و به عنوان مثال، برای کسی که در خانه کار می کند ایده آل است و به طور منظم جلسات مجازی را دارند و باید از محیط اطراف خود آگاه باشند و یا به کارهای روزانه خود برسند.

 

معرفی عینک انکر | Anker Soundcore Frames Festival

 

امکانات فنی

عینک Anker Soundcore Frames Festival دارای چهار اسپیکر است که در اطراف گوش قرار گرفته و صدایی همه جانبه را با بهره مندی از پردازنده صوتی سفارشی ارائه می کند. می توانید صدای فراگیر را از این عینک های فوق العاده صوتی دریافت کنید.

 

میکروفون

ضمن آنکه دو میکروفون برای آن طراحی شده است که دارای الگوریتم کاهش نویز بوده و قادر است تا صدای اطراف را مسدود کند تا بتوانید صدایی واضح داشته باشید و به طور خودکار حالت حریم خصوصی را هنگامی که شما در تماس هستید، ایجاد می کند.برای کنترل صدا، دستیار صوتی شما را قادر می سازد تا به طور مستقیم موسیقی و تماس را کنترل کنید، بدون نیاز به دسترسی به سایر دستیارهای صوتی ابتدا یا به Wi-Fi متصل شوید. بنابراین برای پاسخ به تماس، توقف بازی، پیمایش به آهنگ بعدی و تغییر حجم از آن ها استفاده کنید.

 

ویدیو معرفی محصول