معرفی عینک هوشمند Anker soundcore Frames Wander

عینک هوشمند صوتی Anker Soundcore Frames Wander، میتوانند نحوه دریافت صداهای مورد علاقه شما را تغییر دهند. این عینک فوق‌العاده آفتابی، این امکان را برای شما فراهم میکند تا با کمک آن بتوانید به موسیقی‌ها گوش داده و یا تماس‌های تلفنی خود را دریافت کنید. این عینک، دارای فریم قابل تعویض است و در برابر ضربات و پاشش آب مقاومت لازم را دارد.

 

Anker soundcore Frames Wander در یک نگاه

  • صدای فراگیر باز گوش همراه با 4 اسپیکر و یک پردازنده صوتی سفارشی
  • دارای عرض فریم 144 میلی متر، عرض لنز 54 میلی متر، عرض پل 18 میلی متر
  • ساخت بادوام و سازگار با پوست با پوشش مقاوم در برابر آب با رتبه بندی IPX4
  • دوام باتری مناسب، یک بار شارژ برای پخش صدا تا 5.5 ساعت
  • به همراه شارژ سریع 10 دقیقه برای پخش 1.5 ساعت
  • دارای کنترل های لمسی و تنظیم صدا با برنامه Soundcore
  • لنزهایی با 99 درصد محافظت از اشعه‌های UVA/B
  • عرض فریم 144میلی متر، عرض لنز 54 میلی متر ، عرض پل 18 میلی متر

 

معرفی عینک هوشمند انکر | Anker soundcore Frames Wander

 

صدای فراگیر باز

عینک  صوتی Anker Soundcore Frames Wander ، صدای فراگیر عالی را برای شما فراهم می کنند. این عینک صوتی زیبا و سبک، با درایورهای 25 × 8 میلی متری در هر سمت، از صدای فراگیر چشمگیری برخوردار است که لذت شنیدن موسیقی ها را در شما افزایش می دهد. این عینک دارای 4 اسپیکر و یک پردازنده صوتی سفارشی است که قادر است تا صدای فراگیر غنی را ارائه دهد و با صدایی عالی، فضای اطراف گوش را پر کند. بدین ترتیب می توانید بدون آنکه صدای محیط را مسدود کنید، در موسیقی های دلخواه خود غوطه ور شوید.

 

زمان پخش طولانی

می توانید با عینک Soundcore Frames Wander تا 5.5 ساعت دوام باتری بهره برده و از گوش دادن به موسیقی و تماس های تلفنی لذت ببرید. ضمن آنکه این عینک، دارای شارژ سریع (Fast Charge) است که تنها با 10 دقیقه شارژ ، می توانید 1.5 ساعت زمان پخش اضافی را در اختیار داشته باشید که برای کسانی که از این عینک در هنگام حرکت استفاده می کنند، می تواند بسیار مفید باشد.

 

فریم های قابل تعویض

این امکان برای شما فراهم است که از بین چندین سبک متفاوت در فریم های عینک که به راحتی قابل تعویض هستند، متناسب با خود انتخاب کنید. با مکانیزم آزاد سازی سریع، می توانید در عرض چند ثانیه استایل خود را تغییر دهید.

 

معرفی عینک هوشمند انکر | Anker soundcore Frames Wander

 

مقاومت در برابر آب

ضمن آن که این عینک Anker Soundcore Frames Wander دارای مقاومت مناسب بوده و قادر است تا عینک شما را با رتبه بندی IPX4(مقاومت در برابر آب) از پاشش آب و شرایط مطلوب، محافظ نماید.

 

سفارشی کردن صدا

شما می توانید در Frames Wander صدای خود را سفارشی کنید. با انتخاب بین پنج EQ سفارشی، تجربه شنیداری خود را با مشخصات شنوایی مورد نظرتان تنظیم کنید. به سادگی می توانید چندین نمایه صدا را ویرایش و ذخیره کنید تا با هر آنچه که می‌شنوید، مطابقت داشته باشد.

 

معرفی عینک هوشمند انکر | Anker soundcore Frames Wander

 

طراحی مناسب

Soundcore Frames Wander فوق العاده سبک وزن و راحت است و فریم های آن تنها با وزن 45.5 گرم طراحی شده است که برای استفاده در تمام روز بسیار راحت و سبک است. ضمن آنکه با کنترل ‌های لمسی، می توانید به راحتی عینک Anker soundcore Frames Wander خود را کنترل کنید. این امکان برای شما فراهم است که به طور کامل در برنامه Soundcore ، عینک صوتی و آفتابی خود را سفارشی کنید تا بتوانید به راحتی تماس بگیرید، آهنگ های مورد علاقه خود را رد کنید، صدا را تنظیم کرده و دیگر موارد را کنترل نمایید.

ضمن آنکه دارای لنز پلاریزه است که می تواند تجربه تماشای لذت بخش را از یک عینک آفتابی فراهم کند.این یک عینک‌ هوشمند صوتی قابل تنظیم است که یک فریم جلویی جداشدنی دارد که به شما امکان می‌دهد تا بتوانید سبک های مختلفی را مطابق با سلیقه خود، انتخاب کنید.

 

لنزهای پلاریزه و فریم

لنزهای پلاریزه تعبیه شده در این عینک صوتی، قادرند تا 99 درصد از اشعه های یو وی را مسدود کرده و مقاومت لازم را در برابر خراشیدگی و شکستن ، ایجاد کند.این عینک هوشمند صوتی، دارای لولاهای انعطاف پذیری است که باعث می شود استفاده از آن را راحت کرده و عمر طولانی تری را برای آن، تضمین کند.

این عینک Anker soundcore Frames Wander برای تناسب با بسیاری از چهره ها طراحی شده است. ضمن آنکه عرض فریم این عینک زیبا،  144 میلی متر، عرض لنز آن تنها 54 میلی متر بوده و دارای عرض پل 18 میلی متر است که راحتی بالا و تناسب کاملی را ایجاد می کند. همچنین، لولاهای منعطف این عینک صوتی تا 8 درجه خم می شوند و ساختار دقیق آنها فشار و وزن را بر روی گوش و بینی شما برای راحتی طولانی مدت به حداقل می رساند.

 

تماس های تقویت شده

میکروفون‌ های داخلی در این عینک صوتی Anker soundcore Frames Wander، به یک الگوریتم هوش مصنوعی مجهز شده‌اند تا صدای شما را افزایش دهد و اطمینان حاصل کند که صدای شما به وضوح از طرف دیگر شنیده می‌شود. شما می توانید به صدای باور نکردنی دست یابید. ضمن آنکه این امکان وجود دارد که هنگامی که تماس تلفنی دارید، به صورت اتوماتیک، حریم خصوصی ایجاد کرده و با کمک میکروفون های دوگانه، صدایی واضح را دریافت کنند.

 

کنترل و تنظیمات

در این عینک، می توانید از کنترل لمسی روی عینک، برای کنترل موسیقی و تماس های تلفنی استفاده کرده و یا عینک Anker soundcore Frames Wander خود را بدون آن که نیازی به دستیار صوتی داشته باشید با برنامه Soundcore  کنترل و تنظیم نمایید.