ایرفون گردنی ورزشی انکر ساندکور Anker Soundcore Spirit X 2019 Version

هدفون بی‌سیم ورزشی ANKER Soundcore Spirit X 2019 Version، با قابلیت ضدآب بودن و هجده ساعت زمان پخش، یک وسیله مناسب برای گوش دادن به موسیقی در حین ورزش و حرکت میباشد.

 

قابلیت ضد آب بودن Spirit X

این هدفون بی سیم، می تواند با بهره گیری از خاصیت IP68، در برابر آب و گرد و غبار به خوبی مقاوم بماند. ، بنابراین هنگام دویدن در زیر باران و غوطه ور شدن کامل در آب مقاومت خواهند کرد. توجه داشته باشید در صورت مشاهده عرق یا آب بر روی درگاه USB ، برای اطمینان از خشک شدن کامل آن قبل از شارژ، از پارچه ای خشک استفاده کنید.Spirit Xتوسط درایورهای بزرگ، صدایی قوی تر از هدفون های معمولی را تولید می کند.

این دستگاه توسط یک ماده الاستیک برای ایجاد صدایی قدرتمند احاطه شده است. این هدفون ها به جهت آن که دارای طراحی قلاب گوشی هستند در مقایسه با مدل های معمولی داخل گوش، نقاط تماس بیشتری با گوش شما دارند. با این حال، باعث نمی شود بیشتر از حد معمول در حین انجام تمرینات بدنی عرق کنید، زیرا مانند طراحی های معمول، گوش خارجی شما را نمی پوشاند.

 

معرفی هدفون انکر | Anker Soundcore Spirit X 2019

 

اتصال دستگاه ها با بلوتوث در Spirit X

در هدفون بی سیم Anker Soundcore Spirit X 2019 Version، درایورهای دینامیکی بزرگ، صدای بالا را تأمین می کنند که توسط فناوری انحصاری BassUp شدت می گیرد. از سویی دیگر این احتمال وجود دارد که همزمان با آن که در رایانه خود به موسیقی گوش می دهید، تماس تلفنی نیز برقرار کنید. این امکان وجود دارد که به طور همزمان دو دستگاه را از طریق بلوتوث 5.0 به هم متصل کنید و بدون دردسر بین این دو جابجا شوید.

 

میکروفون Anker Soundcore Spirit X 2019 Version

Spirit X 2019 Version شامل میکروفون داخلی برای آسان کردن تماس های تلفنی است، بنابر این می توانید حتی در میان تمرین ورزش خود از آن ها استفاده کنید. گوشی های انعطاف پذیر این هدفون نیز قابل تنظیم هستند تا به راحتی گوش های شما را بگیرند و اطمینان حاصل کنید که هدفون های بی سیم Spirit X به طور ایمن در موقعیت خود قرار می گیرند.

 

طول عمر باتری Soundcore Spirit X

گوشی های بی سیم Spirit X 2019 Version از جدیدترین چیپ ست کم مصرف و یک باتری با ظرفیت بالا برای تأمین انرژی تا 18 ساعت زمان پخش استفاده می کنند. شما به آسانی می توانید با 10 دقیقه شارژ آن ها، حداکثر 3 ساعت به  بازی خود ادامه دهید.

گوشی های این هدفون با فرم Flex قابلیت آن را دارند که به گونه ای تنظیم شوند که کاملاً در گوش قرار گرفته و اطمینان حاصل شود که هدفون بی سیم حتی در حین تمرینات شدید ورزشی نیز حرکت نمی کند.

 

معرفی هدفون انکر | Anker Soundcore Spirit X 2019

 

دکمه های قابل تنظیم در هدفون Anker Spirit X

تقریباً مانند همه گوشی های بی سیم ، Spirit X دارای یک کنترل سه دکمه ای با میکروفون برای تماس های هندزفری است. می توانید موسیقی را پخش یا مکث کرده و میزان صدا را تغییر دهید.

 

Spirit X هدفونی سبک و قابل حمل

Anker SoundCore Spirit X به راحتی با یک کیف جمع و جور مناسب حمل می شوند. مانند اکثر هدفون های بی سیم سبک بوده و می توانید آن ها را جمع کرده و در جیب یا کیف خود قرار دهید. آن ها کمی بزرگتر از طرح های ساده گوشی و سیم دار هستند به دلیل آن که دارای قلاب گوش می باشند، اما هنوز هم بسیار سبک و قابل حمل هستند.

این هدفون دارای یک قاب محکم و مناسب است که از هدفون ها در برابر ضربه های جزئی، خراشیدگی و افتادن محافظت می کند.

 

هدفون Spirit X 2019 Version مناسب برای ورزش

Anker Soundcore Spirit X 2019 Version یک هدفون ورزشی بی سیم ارزان برای طرفداران و دوندگان سالن بدن سازی است. با این حال، قیمت پایین و صدای سرگرم کننده آنها باعث می شود جذابیت بیشتری داشته باشند. این هدفون بسیار جمع و جور است که حمل آن آسان می باشد. اما به دلیل قلاب گوشی کمی بزرگ تر از گوشی های معمولی است.

عناصر طراحی مختلفی در Anker Spirit X وجود دارد که هویت ورزشی آنها را تأیید می کند. به جای نشستن ساده در گوش های شما، قلاب های انعطاف پذیر با پوشش سیلیکون طراحی شده اند که روی گوش های شما قرار می گیرند. این ها برای محافظت از هدفون ایجاد شده اند تا در صورت استفاده از آن ها در حالی که در ورزش یا در حال دویدن هستید، از جای خود خارج نشده و نیفتند.

 

معرفی هدفون انکر | Anker Soundcore Spirit X 2019

 

شارژ سریع در هدفون SoundCore Spirit X

می توان از این هدفون به دلیل عملکرد شارژ سریع در هنگام ورزش به سادگی استفاده نمود. با حداکثر پنج دقیقه شارژ مناسب می تواند یک ساعت از آن استفاده نمود. همچنین کل شارژ تقریباً 90 دقیقه طول می کشد. به منظور شارژ کردن هدفون، یک کابل USB در نظر گرفته شده است که همراه با هدفون در کیف دستی ارائه می شود.

عمر باتری تقریباً ده ساعت، به طول می انجامد که با توجه به سبک بودن این گوش ها که دارای وزن 23 گرم است، یک هدفون کارآمد به شمار می آید. از سویی دیگر شارژ باتری باقیمانده، با دستگاه های متصل iOS ، با بلوتوث دیده می شود.

 

کنترل دستگاه هدفون Spirit X

این نوع از هدفون، از بلوتوث 5.0 پشتیبانی می کنند و با طیف وسیعی از دستگاه های Android و iOS متصل می شوند و دامنه ده متری را به دست می آورند. با پایین نگه داشتن دکمه مرکزی کنترل از راه دور این کار انجام می شود که در ابتدا سیستم را روشن می کند و سپس مستقیماً به حالت متصل شدن می رسد.

هنگامی که اتصال برقرار می شود، می توان میزان صدا را با استفاده از دکمه های مثبت و منفی مربوطه کنترل کرد، این دکمه ها به عنوان کنترل، هنگامی که مدت بیشتری نگه داشته شوند، صدا دو برابر می شود. همچنین دکمه چند منظوره میانی، پخش یا توقف و عملکردهای تلفنی را کنترل می کند. در هنگام تماس های تلفنی، صداهای هر دو طرف واضح است.