معرفی هدست بی سیم
Astro Gaming A20

هدست بی‌سیم Astro Gaming A20، به هدف استفاده در بازیهای حرفه‌ای طراحی شده است تا گیمرها بتوانند در مدت زمانی طولانی از آنها استفاده کرده و با برخورداری از صدایی تنظیم شده و با کیفیت، در هیجان بازی خود غوطه‌ور شوند.

 

در یک نگاه

  • هدست مخصوص بازی با راحتی کامل
  • میکروفون یک جهته 6.0 میلیمتری
  • اتصال بی سیم 5.8 گیگاهرتز
  • برخورداری از درایور نئودیمیم 40 میلی متر
  • دارای منبع تغذیه USB Micro-B
  • دارای برد بی سیم و بلوتوث  تا 30 فوت
  • دارای ورودی و خروجی درگاه نوری، کارت برق و کارت صدا
  • نرم افزار ASTRO Command Center جهت تنظیمات هدست

 

معرفی هدفون استرو | Astro Gaming A20

 

به نظر بسیاری از افراد ASTRO Gaming یکی از برجسته‌ترین تولیدکنندگان هدست بازی در جهان است که چندین سال است که گزینه‌های صوتی مختلفی را برای بازیکنان در همه قالبها ارائه میدهند. یکی از بهترین هدستهای این برند، هدست A20 Wireless است که آنها را به نسل بعدی بازی هدایت کند. هدست بیسیم A20 ASTRO مخصوص کنسولهای Xbox و PlayStation ساخته شده است.

 

معرفی هدفون استرو | Astro Gaming A20

 

درایورهای مناسب

هدست بیسیم A20 با درایورهای 40 میلی¬متری برای بازی تنظیم شده است و صدای دقیق ASTRO را تنظیم می¬کند تا به شما مزیت رقابتی در بازی را ارائه دهد. این هدست از پخش 5 گیگاهرتز بیسیم و بدون تداخل برخوردار بوده و تأخیر کم و آزادی بازی را در هرجای اتاق خود که باشید، تجربه خواهید کرد.

 

کیفیت صدای دالبی

با هدست بیسیم Gaming A20 همواره از صوتی واضح و دقیق چت همراه با میکروفونی مناسب برخوردار خواهید بود و میتوانید به آسانی قطع صدا را تحت کنترل داشته باشید. A20 برای راحتی بیشتر طراحی شده است تا بتوانید در جلسات طولانیتر بازی از آنها استفاده کرده و لذت ببرید. A20 که کاملاً با صدای فضایی 3D Dolby Atmos و Windows Sonic سازگار است و این میتواند لذت بازی را برای شما دو چندان نماید.

 

معرفی هدفون استرو | Astro Gaming A20

 

نرم افزارASTRO

با استفاده از نرم‌افزار ASTRO Command Center ، هر پارامتر ورودی و خروجی از جمله تنظیمات سطح میکروفون را می‌توانید تنظیم کنید. این امکان را دارید تا حالتهای EQ خود را ایجاد و ذخیره کنید تا همیشه در بهترین تجربه صوتی بازی و دقیقاً همان چیزی را که میخواهید بشنوید، داشته باشید.

این هدست برای بازی با گیمرهای حرفه¬ای و طراحان بازی هماهنگ شده است تا وضوح و جزئیات را در هر سطح فرکانس و حجمی ارائه دهد. بنابراین سطح ورودی یا خروجی را سفارشی کنید، Noise Gate و Sidetone را تنظیم کنید و ایستگاه از پیش تنظیم EQ سفارشی را با این نرم افزار رایگان ایجاد نمایید.

 

معرفی هدفون استرو | Astro Gaming A20

 

دوام مناسب باتری

با هدست مخصوص بازی Astro Gaming A20 میتوانید از بیش از 15 ساعت دوام باتری برخوردار بوده و بدون اینکه نیاز به تجهیزات شارژ خود داشته باشید، در جلسات طولانی بازی باقی بمانید و از هیجان بازی مورد علاقه خود دور نشوید.

هدست قابلیت¬های شارژ از طریق کابل USB-A به USB-C موجود است. کابل A20 می تواند Xbox Series X را شارژ کند. این هدست همچنین با یک برد بیسیم 15 متری همراه با فرستنده بی¬سیم USB-A به کنسول Xbox شما متصل است.

 

معرفی هدفون استرو | Astro Gaming A20

 

طراحی راحت

در Astro Gaming A20 از مواد سبک و انعطاف‌پذیری استفاده شده است و بالشتک‌های گوشی از پارچه‌ای مناسب انتخاب شده است . این بدان معنی است که شما هرگز در طی بازی احساسی از خستگی را دریافت نخواهید کرد. این محصولی نسبتاً زاویه‌دار و منحنی است و دارای هد بند مشکی است که در کنار گوشی‌ها، بسیار عالی و زیبا به نظر میرسد.

در بخش بیرونی گوشی‌های این هدست، آرم ASTRO قرار گرفته است که آن را زیباتر کرده است. هدبند این هدست همانند اکثر هدست‌ها، کاملاً قابل تنظیم است. کناره‌های سفید هدست به سمت بالا و پایین حرکت میکنند تا اطمینان حاصل شود که A20 مطابق با تناسب شما قرار گرفته است.

گوشی‌های مشکی با آرم‌های موجود در ASTRO ، باعث شده است تا A20 زیبا به نظر برسند و با استحکام و راحتی که در آن به کار رفته است، به خود در جای خود نگاه داشته می¬شوند. بالشتک‌های این هدست راحت بوده و بدون احساس خستگی و گرما برای استفاده طولانی مدت طراحی شده‌اند.

وزن این هدست کمتر از 317 گرم است زیرا ترکیبی از پلاستیک سخت و لاستیک است. A20 ها به لطف بالشتک گوشی¬های نرم پارچه‌ای و قاب پلاستیکی بسیار راحت هستند و با عینک نیز احساس بسیار خوبی را ایجاد می‌کنند.

 

معرفی هدفون استرو | Astro Gaming A20

 

کنترل و تنظیم صدا

کنترل صدا در این هدست ساده است. در گوشی راست یک دکمه پاور و در کنار حالت EQ وجود دارد که میتواند از طریق گزینه‌های PRO ، STUDIO و ASTRO قابل اجرا باشد. با تنظیم قبلی برای میانه‌های دقیق و جزئیات بالا، گزینه Studio را انتخاب کنید تا برای ایجاد دقت و وضوح در فیلم و موسیقی تنظیم شود. هدست شامل یک شماره-گیر صدا است که با فشار دادن دکمه‌ها امکان چت در بازی فراهم میشود.

در گوشی سمت چپ، میکروفون قرار دارد که در حالت خمیده بوده و محل مناسبی قرار دارد. بنابراین قرارگیری این وضعیت در جلوی دهان یا کمی دورتر از آن برای داشتن بیشترین وضوح، کاملا انجام شدنی است.