معرفی هدفون ایسوس | Asus ROG Strix Fusion 300

Asus ROG Strix Fusion 300
هدست گیمینگ ایسوس

هدست راحت مخصوص بازی ایسوس Asus Rog Strix Fusion 300، صدای همه‌جانبه بازی را ارائه میدهد و برای رایانه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های شخصی، PS4 ،Xbox One و دستگاه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های تلفن همراه سازگار است.

 

محفظه هوای اختصاصی

مهندسان صوتی ROG اطراف درایورها را در محفظه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های صدا بزرگ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تر کرده اند تا صدایی پرقدرت را برای غوطه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌وری در بازی فراهم کنند. Asus ROG Strix Fusion 300 همچنین دارای طراحی محفظه مخصوص هوا است تا اطمینان حاصل شود که هوا کاملاً در محفظه ها مهر و موم شده و صدای غنی تر و خالص تری را ارائه می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد.

 

معرفی هدفون ایسوس | Asus ROG Strix Fusion 300

 

درایورهای 50 میلی متری

Asus ROG Strix Fusion 300 از طریق درایورهای بزرگ ASUS Essence 50 میلی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌متری خود، باس فوق‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌العاده قوی ارائه می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد که در آن ما اطمینان حاصل می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود که صدایی خالص و بدون تحریف را به همراه یک پوشش فلزی به جای یک پلاستیک در اختیار داریم. در هر زمان و هر مکان با سخت افزار طراحی شده ماهرانه این هدست، از صدای فراگیر مجازی 7.1 کانال plug-and-play لذت ببرید.

 

بالشتک گوشی منحصر به فرد

Asus ROG Strix Fusion 300 از بالشتک‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های منحصر به فرد ROG Hybrid استفاده می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند که ترکیبی از پروتئین چرم و پارچه است و برای راحتی بیشتر در هنگام بازی های طولانی به همراه کیفیت عالی صدا برخوردار هستند. بالشتک‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های گوش ترکیبی ROG بیضی هستند، زیرا شکل بیضی شکل آن بهتر از شکل دایره‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای در گوش انسان قرار می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌گیرد، در نتیجه عایق صدای بهتر و راحتی بیشتری ایجاد می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند.

 

معرفی هدفون ایسوس | Asus ROG Strix Fusion 300

 

سازگاری بین پلتفرم

این هدست بازی ایسوس، دارای قابلیت اتصال USB 2.0 و 3.5 mm  برای سازگاری با رایانه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های شخصی، Mac، کنسول‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بازی و دستگاه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های تلفن همراه است.
به آسانی می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید با استفاده از USB 2.0 یا جک صوتی 3.5 میلی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌متری به رایانه شخصی یا Mac متصل شده و از جک صوتی 3.5 میلی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌متری برای اتصال به کنسول‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بازی یا دستگاه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های تلفن همراه استفاده کنید.
شایان ذکر است که بدون برق USB، که شامل پخش بر روی کنسول یا دستگاه تلفن همراه است ، Fusion 300 به خروجی استاندارد استریو تبدیل می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود، که بسیار لذت بخش خواهد بود.

 

طراحی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های شیک و ابتکاری ROG

Republic of Gamers (ROG) ، بخشی از خانواده ASUS است که برای ایجاد ابتکاری سخت افزار بازی برای گیمرهای حرفه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای اختصاص داده شده است. ROG بهترین محصولات و کیفیت مطلوب را از سری محصولات بازی خود ارائه می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد.
ROG برای کسانی مهم است که به بهترین سخت افزار و نرم افزار بازی علاقه مند هستند. این مجموعه در تمام مدت یک طراحی شیک متمرکز بر تجهیزات گیم داشته و هیجان بازی را با یک سبک برتر ایجاد می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند. هدست گیمینگ ایسوس Strix Fusion 300 ، نیز یکی از محصولات پیشرفته و با کیفیت این مجموعه می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌باشد.

 

ساختار هدست بازی ایسوس

عمدتا سازندگان، در هنگام توسعه خطوط بازی، هدست‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌هایی را طراحی می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنند که بتوانند آن را از نظر ویژگی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های زیبا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شناسی، از دیگر محصولات متمایز کرد.
در حقیقت، Asus ROG Strix Fusion 300 دارای پوششی از پلاستیک سیاه و خاکستری با بافت های مختلف و بخش‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌هایی از فلز کروم بوده و با نقشی شش ضلعی نسبتاً منظم و نور روشنایی LED به یکی از محصولات خاص در میان دیگر محصولات هم رده خود تبدیل شده است.

قسمت بیرونی گوشی از پلاستیک خاکستری بوده و قسمت پشتی آن نیز مشکی رنگ و مات می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌باشد. هر یک از این گوشی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها از طریق لولاهای مرغوبی به یک سربند متصل می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شوند که می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانند به صورت 90 درجه قرار گیرند. این حالت باعث می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود که راحت تر جمع شوند. در این هدست بر روی یک صفحه فلزی نشان ROG ایسوس حک شده است که باعث ایجاد حس کیفیت عالی این دستگاه می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود.

 

معرفی هدفون ایسوس | Asus ROG Strix Fusion 300

 

قابلیت استفاده همزمان از عینک

با توجه به راحتی، Asus ROG Strix Fusion 300 برای مدت طولانی قابل استفاده است. آنقدر بالشتک آن راحت است که با توجه به اندازه و وزن هدست، بدون احساس خستگی، می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید از آن در بازی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های طولانی استفاده کنید. البته توجه داشته باشید که هیچ محل مخصوصی برای عینک وجود ندارد، اما جنس سربند به گونه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای است که بدون ناراحتی بازوهای عینک را در خود جای می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد.

 

میکروفون هدست ایسوس

میکروفون از لبه جلوی گوشی چپ، خم و جمع می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود. همه چیز در اسپیکر Asus Rog Strix Fusion 300 برای انعطاف پذیری و تنظیم مجدد بدون مشکل طراحی شده است. در این هدست از مکانیسم پله ای استفاده می-شود، بنابراین میکروفون فقط درصورتی فعال است که کاملاً کشیده شده و در هر موقعیت دیگری خاموش است.