معرفی هدفون بی سیم AUKEY Ultra COMPACT EP-T25 TWS

 هدفون بی‌سیم AUKEY Ultra COMPACT EP-T25 TWS، صدایی با دقت و شگفت ‌آور ارائه میکند تا شما را در موسیقی خود غرق کند. میتوانید به راحتی از وضوح بهتر تماس ها در مکان های شلوغ لذت ببرید. این هدفون بی‌سیم دارای کیفیت ساخت مناسبی برخوردار بوده و دوام و ماندگاری خوبی را به خود اختصاص داده است. برای دریافت اطلاعاتی بیشتر در این خصوص، میتوانید با تهران اسپیکر همراه باشید.

 

Aukey Ultra Compact EP-T25 TWS در یک نگاه

  • ایرباد بی سیم سبک وزن و راحت به رنگ مشکی
  • قابلیت اتصال بلوتوث 5.0، دارای کیس شارژ، کابل شارژ USB-C
  • طراحی داخل گوش به همراه سه اندازه ایرتیوپ برای مهروموم بیشتر
  • دارای مقاومت در برابر آب و گرد و غبار با رتبه بندی استاندارد IPX5
  • درایورهای پویا 6 میلی متری پیشرفته برای صدایی با کیفیت بالا
  • پنل پاسخگو و لمسی روی هر هدفون، امکان کنترل آسان موسیقی و مدیریت تماس ها

 

معرفی هدفون | Aukey Ultra Compact EP-T25 TWS

 

دوام باتری

هدفون بی سیم Aukey Ultra Compact EP-T25 TWS فوق العاده Aukey دارای طول عمر باتری مناسبی است و تا 5 ساعت با یک بار شارژ پخش می کند. ضمن آنکه می توانید از 20 ساعت بیشتر در کیس شارژ فوق العاده فشرده که به سرعت با USB-C شارژ می شود، بهره مند شوید.

 

راه اندازی هدفون

با باز کردن کیس شارژ با درب تاشوی آن، هدفون را خواهید دید که در درگاه های شارژ خود قرار گرفته اند. آنها به صورت مغناطیسی به هم چسبیده اند که با حذف آنها از کیس شارژ،  به طور خودکار فرآیند متصل شدن را آغاز می کند. در این زمان، به تلفن هوشمند یا دستگاه دیگری که دارای بلوتوث است، وارد شده و لیست اتصالات موجود را مشاهده کنید. هنگامی که هدفون بی سیم Aukey Ultra Compact EP-T25 TWS را در لیست مشاهده کردید، برای اتصال به آن ضربه بزنید. در عرض چند ثانیه، می‌بینید که هدفون‌ها به راحتی متصل شده‌اند و برای گوش دادن به موسیقی آماده هستند.

 

طراحی مناسب

باید اشاره کنیم که Aukey یک بازیگر اصلی در بازار هدفون ‌های بلوتوث مقرون به صرفه است. این هدفون با استفاده از درایورهای پویا 6 میلی متری پیشرفته، صدایی با کیفیت بالا ارائه می دهد. ضمن آنکه پنل پاسخگو و لمسی تعبیه شده بر روی هر گوشی هدفون،  امکان کنترل آسان موسیقی و مدیریت تماس ها را فراهم می کند.هدفون AUKEY Ultra COMPACT EP-T25 TWS ، از ظاهر مینیمالیستی برخوردار است و با داشتن طراحی ساده و ارگونومیک ، از نظر زیبایی شناسی براق و شیک به نظر می رسد.

یک طرح رنگ مشکی مات با یک کیس شارژ ساده آن را جذاب و بی نظیر کرده است.

 

معرفی هدفون | Aukey Ultra Compact EP-T25 TWS

 

راحتی قرارگیری روی گوش

هدفون بی سیم Aukey Ultra Compact EP-T25 TWS سبک و راحت، دارای طراحی داخل گوش است. به همین دلیل، هدفون به شدت به تناسب مناسب وابسته است. لازم است که از میان ایرتیوپ های موجود برای گوش های خود، تناسب ایده آل را انتخاب کنید.  ایرتیوپ های Aukey شامل اندازه های کوچک، متوسط ​​و بزرگ است، بنابراین بدون توجه به اندازه گوش داخلی شما، مطمئناً به تناسب خوبی خواهید رسید. هدف، دستیابی به تناسب محکم و در عین حال بدون نقطه فشار است.

شما نیاز دارید که هدفون ها بدون ایجاد درد در طول زمان، در جای خود محکم قرار گیرند.هنگامی که تناسب مناسب را انتخاب کردید، در نهایت می توانید از آنها لذت ببرید. این هدفون راحتی کافی را برای جلسات طولانی گوش دادن  ارائه می دهد. به نظر می رسد که گوشی های ایرباد کاملاً به شکل مجرای گوش شما قرار می گیرند در حالی که خیلی از گوش شما بیرون نمی زنند. تا زمانی که ایرتیوپ مناسب را نصب کنید و هدفون چپ و راست را در گوش، به شکلی درست قرار دهید، نباید مشکلی داشته باشید.

 

کیفیت صدا

هدفون بی سیم AUKEY Ultra COMPACT EP-T25 TWS مجهز به درایورهای تیتانیوم 6 میلی متری است و به حتم از صدایی که این هدفون ارائه می کند، بسیار تحت تأثیر قرار خواهید گرفت. اگرچه این اندازه درایور در واقع بسیار کوچک است، اما کار بسیار خوبی انجام می دهد. به نظر می رسد که تن های بالا و متوسط،  ​​مطلوب ترین حالت و جلوه های واضح بدون هیچ گونه اثرات منفی را داشته باشد. آوازها به راحتی می درخشند و به خوبی با سازهای تند یا آهسته هماهنگ می شوند.وقتی نوبت به آهنگ ‌های کم و جلوه ‌های باس می ‌رسد، نتایج کافی را ارائه می ‌دهد.

به نظر می رسد که باس در بیشتر موارد کم باشد، به خصوص زمانی که صدا را افزایش می دهید. افزایش حجم منجر به مقدار کمی اعوجاج می شود. اما به نظر می ‌رسد که بیشتر موسیقی ‌ها خوب است و تقریباً همان چیزی است که انتظار می رود.

 

حداقل تاخیر

یکی از مواردی که قابل ذکر است تأخیر بسیار کم در این هدفون بی سیم Aukey Ultra Compact EP-T25 TWS است. این هدفون برای ارائه موسیقی و صدای بدون تاخیر، اعتبار قابل توجهی دارد. برای موسیقی خوب کار می کند، اما برای گوش دادن به موسیقی آنقدر که تصور می کنید مهم نیست. زمانی که در حال تماشای فیلم یا بازی ‌های ویدیویی هستید، تأخیر بسیار کم است.

 

کیفیت تماس

هر هدفون دارای یک میکروفون یکپارچه است که برای برقراری یا دریافت تماس های تلفنی ایده آل است. کیفیت تماس می‌تواند برای افراد تجاری که زیاد با تلفن صحبت می‌کنند، بسیار مهم باشد. تماس های تلفنی شما در هر دو سو، کاملا واضح منتقل خواهد شد و در درک صدای آن سوی خط، مساله ای نخواهد داشت. در واقع، صدای آن تقریباً بهتر از تماس تلفنی استاندارد است. شاید به این دلیل که هدفون بی سیم Aukey Ultra Compact EP-T25 TWS در گوش‌ مهر و موم می شوند و بدین ترتیب، تماس های تلفنی عالی به نظر می رسد.

 

کنترل های لمسی و هوشمند

دیدن طیف گسترده ای از فناوری های جدیدتر همراه با AUKEY Ultra COMPACT EP-T25 TWS بسیار خوب است. یکی از این فناوری ها قابلیت کنترل هوشمند است. هر هدفون با یک سنسور مجاورت یکپارچه ساخته شده است که به طور خودکار تشخیص می دهد که هدفون ها در گوش شما قرار می گیرند یا برای مدت کوتاهی خارج می شوند.

هنگامی که در گوش شما قرار می گیرند، موسیقی را همانطور که باید پخش می کنند. با این حال، هنگامی که آنها را از گوش خود بردارید، به طور خودکار آهنگ موسیقی فعلی که به آن گوش می دهید متوقف می شود. در صورتی که برای شنیدن بهتر یا برقراری ارتباط با شخصی که در نزدیکی شما قرار دارد نیاز به حذف سریع آن ‌ها داشته باشید، به خوبی عمل می ‌کند.

 

قابلیت ها

از قابلیت های جالب این هدفون، کنترل های هوشمند است. اگر به هدفون ها نگاه کنید، متوجه کمبود دکمه های فیزیکی خواهید شد. این بدان دلیل است که Aukey کنترل لمسی هوشمند داخلی را روی قسمت خارجی هر ایرباد کنترل می کند. آنها تمام عملکردهایی را که فکر می کنید کنترل می کند. پخش، مکث، رد کردن یا پاسخ یا پایان دادن به تماس ها، روشن و خاموش کردن حالت تاخیر کم، دستیار صوتی یا رد تماس های دریافتی را می توانید به سادگی با این کنترل انجام دهید. روش های خاصی برای انجام هر عملکرد وجود دارد و بسیار کاربرپسند است.

 

کیس شارژ

اگرچه کیس شارژ AUKEY Ultra COMPACT True Wireless Earbuds EP-t25 مکانی امن و مطمئن برای نگهداری هدفون ها در زمانی که استفاده نمی شود را فراهم می کند، اما همیشه آنها را شارژ نگه می دارد. هنگامی که آن را دریافت می کنید، باید کابل شارژ USB-C را به پشت کیس وصل کرده و هدفون ها را در آن قرار دهید. پس از چند ساعت، LED های بیرونی سبز شده که نشان می دهد شارژ کامل به دست آمده است.

 

دوام ایرباد

وزن هر یک از ایربادهای هدفون بی سیم Aukey Ultra Compact EP-T25 TWS گرم است. این یک هدفون فوق العاده سبک و کوچک است. آنها دارای استاندارد IPX5 برای دوام هستند، به این معنی که این هدفون‌ می‌تواند به راحتی در برابر رطوبت ناشی از عرق، باران یا پاشیدن آب مقاومت کنند. علاوه بر این، گرد و غبار و کثیفی نمی توانند وارد شوند و اجزای داخلی را خراب کنند.این میزان دوام برای کسانی که می خواهند از آنها برای تمرین استفاده کنند، کافی است.

میتوانید مطمئن باشید که می‌دانید با بیرون آوردن آنها و قرار دادن آنها در معرض عوامل محیطی، تأثیر منفی نمی‌پذیرد. توجه داشته باشید که اگرچه آنها در برابر آب مقاوم هستند، اما ضد آب نیستند.