معرفی اسپیکر | B&O Beosound Balance

معرفی اسپیکر قابل حمل Bang & Olufsen Beosound Balance

اسپیکر قابل حمل و زیبای B&O Beosound Balance به صورت بی‌سیم طراحی شده و دارای قطعات صوتی پیشرفته‌ای است که قادر است تجربه صدای قدرتمند، پویا و در عین حال پیچیده برای فضاهای بزرگتر را فراهم کند. این برای مصرف کنندگانی طراحی شده است که یک اسپیکر جمع و جور را با صدایی بهینه شده برای پرکردن فضای اتاق میخواهند.

 

در یک نگاه

  • شامل چهار دکمه‌ خازنی لمسی برای تنظیمات لازم
  • حداکثر توان خروجی 200 وات برای هر درایور باس
  • دارای صدایی قابل تنظیم برای پر کردن فضای اتاق
  • دارای موتور صوتی پیشرفته برای تجربه صدای قدرتمند و پویا
  • صدایی قدرتمند برای اتاق های بزرگ و کوچک با صدای متمرکز
  • ظاهری زیبا، متناسب با دکوراسیون داخلی با وزن 7.2 کیلوگرم
  • پوشش مناسب و مستحکم از چوب بلوط روشن و تیره و پوشش آلومینیومی

 

معرفی اسپیکر | B&O Beosound Balance

 

ساختاری مهندسی شده

B&O Beosound Balance با استفاده از مواد با کیفیت و خوش رنگ مانند چوب طبیعی بلوط و اجزای آلومینیومی ساخته شده است که بدین ترتیب، تجلی تعادل کامل بین زیبایی و عملکرد صدایی بکر و خالص است.

ضمن آنکه این یک اسپیکر استاندارد Google Assistant است. به این معنا که دارای میکروفون داخلی است و می‌ توان آن را طوری تنظیم کرد که دستورات صوتی را به خوبی دریافت کند.همچنین می ‌توانید از طریق بلوتوث 5.0 متصل شوید یا از طریق خط ورودی مناسب که به عنوان یک اتصال نوری عمل می ‌کند، اتصال را برقرار کنید.

 

درایورها

 اساساً، وارد کردن موسیقی به آن، هیچ مشکلی ندارد و قدرت آمپلی‌فایر 650 واتی، برای هفت درایور در داخل آن می تواند برای پخش موسیقی های دلخواه شما، عالی عمل کند. شما یک توییتر 109 میلی متری، دو درایور 76 میلی متری با برد کامل، دو درایور 50.8 میلی متری با برد کامل و دو ووفر 133 میلی متری برای باس دارید.

Bang & Olufsen Beosound Balance به گونه ای طراحی شده است که توییتر و دو درایور تمام برد کوچکتر، رو به جلو هستند، در حالی که دو درایور بزرگتر با برد کامل در عقب، جهت دارند تا صدای محیط را به داخل اتاق پخش کنند.

 

معرفی اسپیکر | B&O Beosound Balance

 

استقرار حرفه ای ووفرها

ووفرها در زیر همه اینها قرار دارند. یکی در پایه چوبی Balance به سمت بالا و یکی در پایین بخش پارچه ای به سمت پایین است که در تضاد مستقیم با یکدیگر طراحی و اجرا شده اند. این اغلب به عنوان یک پیکربندی شناخته می ‌شود و یک ترفند ساده است که در چند سیستم اسپیکر پیشرفته دیده می ‌شود.نکته این است که جلوی ارتعاشات ناخواسته ووفرها را بگیرد که از بدنه منتقل می شوند.

از آن جایی که ارتعاشات تمایل به تداخل با تمیزی صدای باس را دارند، داشتن دو ووفر در مقابل یکدیگر، هر ارتعاشی که به بدنه اسپیکر وارد می‌ شود، با ارتعاشات مخالف دیگری، لغو می‌ شود. ، باید اشاره نمود که نمایه صوتی در Balance را می توان تغییر داد. نه تنها تنظیماتی وجود دارد، بلکه گزینه‌های تنظیم سه گانه و باس نیز طراحی شده است.

 

واحد پردازش سیگنال پیشرفته

این درایورهای Bang & Olufsen Beosound Balance همگی با فناوری پردازش سیگنال پیشرفته B&O متصل شده ‌اند که به شما امکان می ‌دهد چند حالت مختلف برای صدا انتخاب کنید. حالت بهینه، بدیهی است که پیش ‌فرض است و بیشتر صداها را به جلو هدایت می‌ کند. حالت سالن، صدای آرام تری تولید می کند و آن را به طور یکنواخت در سراسر اتاق پخش می کند. واضح است که گفتار برای آن بهینه شده است.

ضمن آنکه حالت میهمانی، همه چیز را پر انرژی می کند و آن را در اتاق پخش می نماید. Beosound Balance همچنین قابلیت جبران ‌سازی اتاق را اجرا می ‌کند، بنابراین در هر کجا که آن را قرار دهید، به صدا گوش داده و آن را تغییر می‌ دهد. از آنجایی که مواد و مکان‌های دیگر اشیاء نزدیک، بر وضوح تأثیر می‌گذارند که با این قابلیت، اسپیکر می ‌تواند آن را جبران کند.

 

کیفیت صدا

در حالت بهینه، صدایی به طور طبیعی روشن و نسبتاً خنثی وجود دارد که با میانه ‌های بالا و سه‌ گانه ‌هایی همراه است که به ‌ویژه به وضوح از بقیه قسمت‌ های صوتی متمایز هستند. صداها به طرز چشمگیری فراتر از سازها بلند می شوند و جزئیات کوچک با صدای بلند با وضوح عالی ارائه می شوند. این حالت همچنین به پخش یکنواخت ‌تر صدا در اتاق تغییر می‌کند و بلافاصله صحنه صدا را بازتر می‌ کند.

نکته اینجاست که باس موجود در آن کاملاً بی عیب و نقص اداره می شود. البته برخی از افراد، صدایی با بیس کمتر را ترجیح می دهند. اما باس بخش بزرگی از گوش دادن در سطح بالا است که حتی برای آهنگ های ساز عمل می کند. به نظر می رسد که B & O Beosound Balance ، برای تقویت بیس و صدای بلند در صداهای پایین‌ تر طراحی شده است.

 

معرفی اسپیکر | B&O Beosound Balance

 

طراحی و قابلیت استفاده

در طراحی اسپیکر بنگ اند آلفسن B&O Beosound Balance، دو پوشش وجود دارد که شامل بلوط طبیعی و بلوط سیاه است. بلوط طبیعی دارای پوشش پارچه ای به رنگ خاکستری یا بژ کم رنگ است و پایه با بلوط روشن ساخته شده است. در بالای دستگاه، یک پانل کمی مقعر قرار دارد که شامل کنترل‌ های لمسی است و هنگامی که نزدیک می ‌شوید، به ‌طور خودکار روشن می ‌شوند که یک ویژگی خوب است.

می ‌توانید از این دکمه ‌ها برای راه ‌اندازی تنظیمات پیش‌ فرض ایجاد شده در برنامه B&O استفاده کنید، اما این دکمه ها، شامل گزینه ‌های شروع، اجرا و مکث هستند. برای کنترل صدا، کل حلقه بیرونی این پنل مانند یک صفحه لمسی عمل می کند. فقط کافی است انگشت خود را به اطراف بچرخانید. یک سری چراغ ها بالا یا پایین می روند تا تغییر صدا را نشان دهند.

 

دستیار صوتی

وقتی Google Assistant را فعال می ‌کنید، چهار چراغ در یک ردیف ظاهر می ‌شوند که معمولاً میزان صدا را نشان می ‌دهند. یک دکمه میکروفون نیز برای فعال کردن دستیار وجود دارد و همچنین یک سوئیچ سخت افزاری برای غیرفعال کردن میکروفون ها در قسمت زیرین اسپیکر Beosound Balance ، وجود دارد. میکروفون ‌ها بسیار توانا هستند و درخواست ‌های شما را مانند هر اسپیکر هوشمند دیگری، دریافت می کنند.

 

راه اندازی اسپیکر

راه‌ اندازی Bang & Olufsen Beosound Balance آسان است. ضمن آنکه گزینه های اصلی مانند تغییر تنظیمات از پیش تعیین شده، دقیقاً در جلو ارائه می شوند. در این برنامه B&O می ‌توانید حالت ‌های گوش دادن را تغییر دهید، جهت صدا را متفاوت کرده و تنظیمات اکولایزر را ویرایش کنید یا با تنظیمات خاص اسپیکر مانند حسگرهای مجاورت و بروزرسانی ‌های خودکار آن را تغییر دهید.شاید از نظر زیبایی شناختی، دارای یک طراحی متفاوت باشد.

اما کار با این اسپیکر، راحت خواهد بود. همچنین برخی تنظیمات وجود دارد که می ‌توانید هنگام جستجوی عمیق‌ تر در منو نیز آن را تغییر دهید که شامل تنظیم سطح صدای پیش ‌فرض و حداکثر میزان صدا می شود. در حقیقت می توان گفت که اسپیکر B&O Beosound Balance یکی از بهترین و زیباترین اسپیکرهای هوشمند است.

 

کنترل و تنظیمات

پایه این اسپیکر نیز از چوب طبیعی ساخته شده است و محفظه درایورهای اسپیکر، در یک پارچه پیچیده شده است. ضمن آن که کنترل های لمسی، به خوبی کار می کنند. در صفحه بالایی دکمه ‌های خازنی لمسی برای پخش وجود دارد که شامل چهار دکمه از پیش تعیین شده مربوط به گوگل، اتصال بلوتوث دارد.

هنگامی که دست خود را  نزدیک اسپیکر تکان می دهید، حسگرهای مجاورت، کنترل ها را روشن می کنند. در این اسپیکر Beosound Balance همه چیز عالی کار می کند.در پایین اسپیکر یک پوشش آلومینیومی قرار دارد که سوراخ ‌های دایره ‌ای کوچکی برای افزایش شفافیت صوتی ایجاد شده است. ضمن آنکه تعداد درایورها، به اضافه پایه بلوط ، وزن 7.2 کیلوگرمی اسپیکر را توجیه می کند. این دستگاه هوشمند، با اتصالات فراوان و برنامه همراره ارائه شده است که می تواند ویژگی های بی نظیری را ارائه نماید.

 

اتصالات دستگاه

در زیر اسپیکر Bang & Olufsen Beosound Balance ، یک قسمت فرو رفته برای دسترسی به برق، دو درگاه اترنت ، یک آنالوگ 3.5 میلی متری و ورودی USB-C طراحی شده است. اگر قبلاً از برنامه Home استفاده نکرده ‌اید، یافتن اسپیکر، نام‌ گذاری و قرار دادن آن در اتاق یا گروهی که ترجیح می ‌دهید، یک فرآیند نسبتاً ساده است.ضمن آنکه Google Assistant همیشه در پس ‌زمینه گوش می ‌دهد.

می ‌توانید میکروفون‌ ها را خاموش کنید یا آنکه گوینده را فعال کنید که به سرعت به سوالات شما پاسخ دهد. همچنین می ‌تواند صدای شما را در سراسر اتاق بشنود، بنابراین اغلب نیازی به فریاد زدن ندارید، مگر اینکه موسیقی را با صدای بلند پخش کنید.

 

عملکرد صوتی در موسیقی و بازی

Beosound Balance می ‌تواند صدا را به روش ‌های مختلفی پخش کند و اولین مورد در دستور کار نحوه صداگذاری آن در حالت 360 است. این بهینه ‌ترین حالت گوش دادن نیست و برای مهمانی ‌هایی که تعادل به معنای واقعی کلمه در مرکز توجه است، مناسب ‌تر است.با این وجود، بازی با استفاده از این اسپیکر، دقیق، واضح و طبیعی است.

نوسانات موسیقی با حس پویایی مناسبی به صدا در می آید. از آنجایی که این، یک اسپیکر نسبتاً بلند است، عریض ‌ترین صدا را ندارد و گسترش و عمقی که یک جفت استریو می ‌تواند ارائه دهد را دریافت نخواهید کرد. اما با قدم زدن در اطراف دستگاه، به نظر می رسد که اجرا ثابت است. Beosound Balance هم فضای اتاق را پر می کند و هم صدایی متمرکز دارد. این یک اسپیکر قفسه ای همه کاره است که به شما امکان می دهد فضای خروجی صدای آن را تنظیم کنید.

 

دو درایور باس

دو درایور باس در این اسپیکر وجود دارد. یکی در کابینت چوبی قرار گرفته است، در حالی که یکی پشت بخش آلومینیومی تعبیه شده است. با حداکثر توان خروجی 200 وات برای هر درایور باس ، این اسپیکر باید قدرت بیش از اندازه کافی را در اتاق نشیمن تامین کند.

B&O Beosound Balance دارای روش طولانی در ساخت محصولات غیر سنتی hi-fi با کیفیت ساخت فوق العاده و ظاهری دلپذیر است. اسپیکرهای این برند، با تکنولوژی کاملاً پیشرفته و صدایی عالی همراه است. Beosound Balance یکی از نمونه های اسپیکر بی سیم است که به شکلی زیبا، روی پایه خود قرار می گیرد و قدرتمند و مستحکم است.