مروری بر ایرباد های Powerbeats Pro

ایربادهای Powerbeats Pro بهترین ایرباد وایرلس اپل تا بدین لحظه می باشند.

مزایا

  • عمر فوق العاده باتری
  • جایگیری بهتر در گوش نسبت به رقبا
  • ایزوله کردن بهتر صدا

معایب

  • بعضی از امکانات و قابلیتها فقط مخصوص IOS هستند
  • صدای تنظیم شده ی مخصوص Beats برای همه نیست

مقدمه

آیا شما هم مانند بسیاری از افراد به این فکر می کنید که ایرپادهای اپل را با Powerbeats Pro جایگزین کنید؟ اگر کیفیت صدا، ایزوله کردن نویز و راحتی برای شما مهم است پاسخ بسیار روشن است. ایربادهای Powerbeats Pro تقریبا از هر نظر نسبت به ایرپادها برتری دارند. بنابرین برای بسیاری از کاربرانی که از ایرپادهای اصلی اپل رضایت ندارند، گزینه ی بعدی است.

ایربادهای وایرلس، سالهاست که در بازار موجودند اما همواره مشغول ارائه ی همه ی آن چیزهایی بوده اند که کاربر نیاز دارد. ایربادهای Powerbeats Pro برای گوشی هوشمند شما آن همراهی است که منتظرش بوده اید.

قابلتهای فیزیکی

طراحی فیزیکی ایربادهای Powerbeats Pro جایی است که از همه بیشترروی آن کار شده بطوریکه این ایربادها بسیار راحت هستند.

این ایربادها در چهار رنگ مشکی، آبی نفتی، سفید و لجنی موجودند.

ایربادهای Powerbeats Pro برند Beats دارای گواهی IPX4 بوده و در برابر آب و تعرق بدن مقاوم هستند. اگرچه این بدین معنا نیست که این ایربادها ضدآب هستند با اینحال از اکثر ایربادهای وایرلس، بیشتر در برابر تعرق و رطوبت مقاومت دارند.

در زمان ورزش کردن نیز بواسطه ی قرار گرفتنشان بر روی گوش، هیچ موقع نیاز نیست که نگران افتادنشان باشیم.

ایربادهای Powerbeats Pro برند Beats دو سری اضافی نیز همراه خود دارند تا بتوانید هر کدام که برای شما مناسب تر است را انتخاب نمایید.

مروری بر ایرباد های Powerbeats Pro

این ایربادها از نظر فیزیکی بسیار راحتتر از ایرپادهای اپل هستند و روی گوش می مانند.

بدنه ی قلابی شکل ایربادها، آنها را روی گوش نگه می دارد و شما می توانید هنگام ورزش آنها را شل نمایید. این بدنه ی قلابی شکل همچنین وزن ایرباد را روی گوش  شما پخش می کند تا فشار روی مجرای گوش نسبت به ایربادهای دیگر کمتر باشد. این ایربادها نسبت به ایرپادهای اپل بیرون زدگی بیشتری دارند که اهمیت چندانی هم ندارد مگر اینکه در تخت خوابتان از آنها استفاده کنید. در این حالت گوش شما تحت فشار قرار می گیرد.

هرایرباد دارای سنسوری است که وقتی از گوش شما در می آید، آهنگ را پاز می کند(نگه می دارد). بر روی هر ایرباد، دکمه ای چند کاربردی و دکمه ی تنظیم صدا وجود دارد. نگه داشتن این دکمه ی چندکاربردی Siri را فعال می کند.

کیفیت اتصال و تاخیر

اگر از آیفون استفاده می کنید، زمانی که جعبه ی Powerbeats Pro را باز می کنید، بطور اتوماتیک ایربادها به گوشی شما متصل می شوند. اگر گوشی شما اندروید است برای وصل شدن ایربادها به گوشی لازم است دکمه ای که داخل جعبه است را فشار دهید.

کیفیت و تاخیر صدا و کیفیت اتصال در ایربادهای وایرلس در حال حاضر در گوشی های مختلف متفاوت است. این بدین سبب است که تمامی دستگاهها تقریبا از کدک های مختلف بلوتوث پشتیبانی میکنند. بعضی از دستگاهها با یکدیگر بهتر کار میکنند تا با بقیه.

زمانی که ایربادها به یک آیفون جدیدتر متصل شده اند، تاخیری در آنها وجود ندارد.

برای ایربادهای Powerbeats Pro متعلق به برند Beats که زیرمجموعه ی اپل است، بهتر است به گوشیهای اپل وصل شوند تا گوشی های اندروید. ایربادهای Powerbeats Pro از AAC استفاده می کنند که در گوشی های آیفون بهتر از گوشی های اندروید پشتیبانی می شود.

وقتی ایربادها را به گوشی اندروید وصل می کنید، گاها تاخیر یا نویز را تجربه خواهید کرد.

ایربادهای Powerbeats Pro برای بهبود اتصال وایرلسشان از برخی نوآوری های اپل بهره می گیرند. هر ایرباد بطور جداگانه به گوشی وصل می شود و آخرین ورژن بلوتوث که 5 باشد هم فشرده سازی بهتر، استفاده ی طولانی تر و کیفیت ارتباط بهتر را فراهم میکند.

کیفیت صدا

کیفیت صدای ایربادهای Powerbeats Pro برند Beats بطور عینی خوب است.

بهترین مشخصه ی یک صدای خوب، ایزوله ی صدا است. ایربادهای Powerbeats Pro قابلیت از بین بردن نویز را ندارند اما بسیار بیشتر از ایرپادها، صداهای دیگر را می پوشانند درنتیجه انتخاب بسیار بهتری از این لحاظ هستند. البته اگر از سری های سیلیکونی استفاده کنید، نویز بسیار خفیفی می تواند از بیرون وارد شود. در صورتیکه بدنبال سری های چفت شونده تری می گردید می توانید این سری ها را جداگانه تهیه کنید.

ایربادهای Powerbeats Pro صدایی دلنشین، با یک بیس و صدای زیر بهبودیافته دارند.

هدفون های Beats به فرکانسهای بیسشان معروف هستند و ایربادهای Powerbeats Pro نیز اینگونه اند. صدا در این ایربادها تقویت شده است. تقویت صدا به گونه ای است که یا عاشقش می شوید یا از آن متنفر. اما در اینجا به خوبی با موزیک مدرن سازگار می شود. اکثر آهنگ ها زرق و برق خوبی می گیرند اما در آهنگهایی که انواع و اقسام صداها و محدوده های فرکانسی مختلف موجود است، برخی صداها و همچنین سازها ممکن است، تحت تاثیر قرار گیرند.

میکروفون هایی که داخل این ایربادها قرار دارند، زمانی که مشغول صحبت با گوشی همراهتان هستید، صدای شما را به خوبی پخش و تقویت می کنند. میکروفون ها در هر ایرباد، رو به سمت پایین دارند درنتیجه در صورتیکه مشغول دویدن باشید یا باد بوزد، صدای باد، اختلال و مزاحمتی ایجاد نمی کند.

عمر باتری

یک جفت ایرباد وایرلس، تا شارژ بعدی، تا 4 ساعت دوام می آورد. Powerbeats Pro میتواند تا 11 ساعت دوام بیاورد و این باعث شده است تا دیگر رقیبان انگشت به دهان بمانند. این دوام عالی باتری مخصوصا زمانی فراهم می شود که ایرباد به یک آیفون جدید وصل شده باشد هرچند که با اتصال ایربادها به گوشی اندروید نیز میزان دوام بالایی را داریم. با در نظر گرفتن جعبه ی بزرگ Powerbeats Pro فاصله ی شارژ کردن Powerbeats Pro 24 ساعت خواهد بود.

ایربادهای Powerbeats Pro با استفاده از کابل شارژ آیفون شارژ میشوند که لازم به ذکر است که این محصول برای کاربران اپل طراحی شده است.

مروری بر ایرباد های Powerbeats Pro

نتیجه گیری

برای بسیاری از کاربران آیفون، این سوال پیش می آید که ایرپاد را انتخاب کنیم یا Powerbeats Pro را. علی رغم قیمت بسیار بالاترشان ما Powerbeats Pro را انتخاب می کردیم چراکه تمامی ایرادات طراحی ایرپادهای اپل را حل نموده است، درون گوش بهتر جای میگیرد، عمر باتری بهتری دارد، صدا را بهتر ایزوله میکند، در مقابل آب و رطوبت مقاوم است و غیره.

ایربادهای وایرلس با کیفیت صدای بهتر نیز وجود دارد اما هیچکدامشام دوام و سرسختی ایربادهای Powerbeats Pro هنگام ورزش کردن و قابلیت هندزفری اتصال به Siri را ندارند. اگر برای گوشی آیفون جدیدتان بدنبال یک جفت ایرباد وایرلس هستید، حتما Powerbeats Pro برند Beats را امتحان کنید.