Beyerdynamic CREATOR PRO

معرفی پکیج حرفه ای و کاربردی Beyerdynamic Creator Pro

این پکیج حرفه ای و کاربردی Beyerdynamic Creator Pro با هدفون DT 770 32 اهم، میکروفون FOX USB Studio و لایسنس نرم افزار Cubase LE 9.5 Prime همراه است. بدین ترتیب خواهید توانست با تهیه این پکیج، به تجهیزاتی حرفه ای برای ضبط و پخش موسیقی های خود دست یابید. برای آن که بتوانید اطلاعاتی کامل تر در این باره را کسب کنید، می توانید با تهران اسپیکر همراه باشید.

 

معرفی پکیج حرفه ای و کاربردی Beyerdynamic Creator Pro

 

نگاه اجمالی

  • پکیج کاربردی برای ضبط، نظارت، میکس و ویرایش
  • مجهز به درایورهای 32 اهم برای صدایی شفاف و واضح
  • صدای واقعی به لطف میکروفون کندانسور دیافراگمی بزرگ
  • هدفون افسانه ای کلاس مرجع با تنظیم حرفه ای صدا
  • پدهای نرم، محیطی و قابل تعویض برای راحتی بالا در هدفون
  • دارای جک 3.5 میلی متری استریو با روکش طلا با آداپتور 6.35 میلی متری
  • کیفیت ضبط 24 بیتی 96 کیلوهرتز در حد استودیو مانند استودیوهای حرفه ای
  • پکیج شامل هدفون Beyerdynamic DT 770 Pro (32 ohm)، میکروفون FOX USB Stereo، لایسنس Cubase LE 9

 

عملکردی مناسب

Creator Pro بهترین تنظیمات استودیویی را برای صداها و ملودی های حرفه ای ضبط شده به شما می دهد. هدفون DT 770 PRO قرار گرفته درون این پکیج، شما را از تنظیمات خوبی برای گوش دادن به صداهای پشتیبان هنگام ضبط موسیقی برخوردار می کند. ضمن آنکه خروجی میکروفون هوشمند USB FOX، مجهز به Zero Latency Monitoring است و در حین ضبط، حداکثر دقت را به شما می دهد. بنابراین می توان با اطمینان گفت که Beyerdynamic Creator Pro تجهیزات قابل اعتماد شما برای تولید استودیو خواهد بود.

با استفاده از این پکیج حرفه‌ای شما می‌توانید ضبط، میکس، ویرایش و از این قبیل کارها را در هر زمان و هر مکان که هستید، بسیار آسان و بدون دردسر انجام دهید. بنابراین؛ هدفون این پکیج دارای عملکردی عالی و یک ساختار با دوام و راحت بوده است که به همراه یک میکروفون مناسب برای نرم افزار عرضه شده است که به خوبی با آن تنظیم می‌شود.

 

معرفی پکیج حرفه ای و کاربردی Beyerdynamic Creator Pro

 

هدفون DT 770 Pro

هدفون استودیویی DT 770 Pro که در استودیوهای ضبط حرفه ای استفاده می شود دارای وضوح بسیار دقیق و صدای بسیار شفاف است. راحتی طولانی مدت و عملکرد دقیق، آن را به هدفون مانیتورینگ عالی برای استودیوهای ضبط، تولید یا پخش برنامه ها تبدیل می کند. آنها به خوبی در ترکیب با پاسخ فرکانسی دقیق، صدایی طبیعی و متعادل ارائه می دهند. ضمن آنکه در پکیج Beyerdynamic Creator Pro، این هدفون با درایورهای 32 اهم طراحی شده اند که می توانند صدایی شفاف و واضح را ایجاد کند. همچنین جک 3.5 میلی متری استریو با روکش طلا با آداپتور 6.35 میلی متری تعبیه شده است.

بنابراین برای استفاده در همه تقویت کننده های هدفون مناسب است. پدهای گوشی نرم در این هدفون نیز به این معنی است که هدفون حتی در صورت استفاده طولانی مدت راحت است. هدفون استودیویی DT 770 Pro به دلیل صدا و راحتی بی نظیر در استودیوهای ضبط حرفه ای در سراسر جهان استفاده می شود.

میکروفون FOX USB Studio

از دیگر مواردی که در Ccreator Pro قرار دارد، میکروفون FOX USB Studio است که با کمک آن می توانید موسیقی را در هر کجا و در هر زمان ضبط کنید. این میکروفون، با دیافراگم بزرگ برای استفاده با ابزار آلات موسیقی مانند گیتارهای آکوستیک، تقویت کننده ها، پیانوهای بزرگ، سازهای زهی، سازهای بادی، طبل و سازهای کوبه ای طراحی شده است. بنابراین با Beyerdynamic Creator Pro، شما بهترین تنظیمات استودیویی را دارید که مورد اعتماد متخصصان سراسر جهان است. FOX مانند استودیوهای ضبط حرفه ای با کیفیت استودیویی 24 بیتی 96 کیلوهرتز ارائه می شود. بنابراین به لطف صدای واقعی، از دیگر رقبا متمایز خواهد شد.

 

معرفی پکیج حرفه ای و کاربردی Beyerdynamic Creator Pro

 

نرم افزار آسان

Beyerdynamic Creator Pro یک پکیج ضبط حرفه ای است که می توانید برای دستیابی به خلاقیت خود به آن تکیه کنید. در این پکیج، Cubase LE 9 ابزارهای نرم افزاری آسان برای ضبط، ویرایش و میکس ارائه می دهد. بنابراین دسترسی بر تولید موسیقی مبتنی بر رایانه بدون زحمت است. Creator Pro یک راه حل ضبط پلاگین و پخش است و نرم افزار Cubase LE 9 برای ضبط تک یا چند آهنگ، به خوبی عمل می کند. می توانید پروژه های خود را به صورت حرفه ای با سهولت ویرایش کنید.