معرفی هدفون بیر داینامیک | Beyerdynamic TYGR 300 R

Beyerdynamic TYGR 300 R
هدفون گیمینگ بیرداینامیک

 

هدفون گیمینگ Beyerdynamic TYGR 300 R یک هدفون پشت‌باز است که دارای صدای واقعی حرفه‌ای است و مخصوص برای بازی ساخته شده است. پوشیدن راحت بسیار عالی این هدست و صدای دقیق و بینظیری که ایجاد میکند میتواند بازی را به سطح دیگری برساند. بنابراین شما میتوانید در میان بازی صداهایی را بشنوید که قبلاً هرگز تجربه نکرده‌اید.

می توان گفت هدفون پشت باز Beyerdynamic Tygr 300 R از نظر کیفیت صوتی، یکی از بهترین هدست های بازی است که تاکنون وجود داشته است، وقتی به یک هدفون مخصوص بازی فکر می کنید، احتمالاً شکل خاصی مانند  هدفون های پشت بسته که میکروفونی از آن بیرون زده است را در ذهن دارید. هدفون های بازی Tygr 300 R از این فرم سنتی دوری کرده است تا به بازیکنان رایانه شخصی سطح جدیدی از کیفیت صوتی را ارائه دهد که به طور خاص برای کسانی که دوست دارند جذب دنیای بازی شوند، مناسب است.

 

در یک نگاه

  • هدست های پشت باز مخصوص بازی
  • دارای یک پلاگین 3.5 میلی متری برای اتصال به دستگاه و یک آداپتور 1/4 اینچی
  • دارای کابل غیر قابل جدا شدن ضخیم و بلند
  • برخورداری از تنظیماتی ساده بدون کنترل های داخلی
  • بالشتک های نرم و راحت با قابلیت تعویض آسان
  • بدون میکروفون فراگیر مجازی و مناسب برای بازی های یک و چند نفره

 

معرفی هدفون بیر داینامیک | Beyerdynamic TYGR 300 R

 

صدای فضایی همه جانبه

صحنه صوتی باشکوه هدفون های TYGR برای ایجاد صدای دقیق و سریع در بازی سازگار شده است. طراحی پشت باز، بر صوتی نوآورانه در صدایی فضایی تأکید دارند. نتیجه حاصله یک صدای کاملا متعادل برای یک تجربه بازی چشمگیر است. همچنین جالب است که برخلاف بسیاری از هدست های بازی موجود، این هدفون در هنگام گوش دادن به موسیقی صدای خوبی دارد.

هدفون های TYGR از ترکیبی از مواد با دوام و سبک ساخته شده تا به طراحی سبک و ساخت مستحکم رسیده و هم افزایی کاملی بین راحتی و کیفیت ایجاد کند. طراحی بهینه شده در این هدست به گونه ای شکل گرفته است که خستگی را برای گیمرها ایجاد نکند. زیرا فرکانس های بالا را بدون از دست دادن جزئیات تراز می کند. بنابراین، هیچ چیزی بین شما و یک جلسه طولانی بازی قرار نخواهد گرفت.

 

ویژگی خاص FOX

خرید هدست Beyerdynamic Tygr 300 R یک سرمایه گذاری بلند مدت است. مواد مورد استفاده توسط متخصصان بسیار ماهر آلمانی باعث شده است که این هدست دارای سطح کیفیت بسیار بالایی بوده و دوام آن نیز زیاد باشد. همچنین هدفون های بازی TYGR 300 R به صورت TEAM TYGR در ترکیب با میکروفون USB FOX نیز موجود است. FOX هر صدا را به طور دقیق ضبط می کند و شما را به یک تماس گیرنده عالی تبدیل می کند.

پخش مستقل بستر های نرم افزاری با کیفیت استودیو، تجربه بازی شما را به سطح جدیدی می رساند. هیچ میکروفونی در این هدست تعبیه نشده است، که برای موارد متمرکز روی گیمرها بسیار غیر معمول است. با این حال، Tygr 300 R فقط به همراه میکروفون استودیوی USB Beyerdynamic Fox در دسترس است و کاملاً مشخص است که هدفون قرار است با آن استفاده شود. فاکس عدم کنترل داخلی، جک 3.5 میلی متری و کنترل میکس و بازی و حجم کلی خروجی را پوشش می دهد.

 

معرفی هدفون بیر داینامیک | Beyerdynamic TYGR 300 R

 

عملکرد در بازی

طراحی پشت باز صحنه صوتی واضحی را ایجاد می کند که به ویژه در بازی های تک نفره می درخشد. Beyerdynamic Tygr 300 R حتی بدون فراگیر مجازی، صوتی سه بعدی یا حتی بازخورد پنهانی که هدست های بازی دیگر ارائه می دهند، یکی از جذاب ترین تجربه های صوتی بازی را دارد.

در حالی که یک شبیه سازی صدای واقعی و صدای فراگیر می تواند در بازی هایی مانند Fortnite ، Overwatch یا هزاران تیرانداز رقابتی دیگر مفید باشد، صدای استریو هنوز کار را به خوبی انجام می دهد. در حالت Overwatch ، می توانید حتی با هدست های استریو صدای فراگیر را در منوها روشن کنید.

 

طراحی هدست

Beyerdynamic Tygr 300 R یکی از راحت ترین هدفون های بازی است که تا به حال عرضه شده است و مناسب جلسات طولانی بازی است. Tygr 300 R یک هدست محکم ساخته شده، دارای یک قاب فلزی و بالشتک های گوشی مناسب است. هدفون های Beyerdynamic در مدت زمان طولانی استفاده از آن ها بسیار راحت هستند. خود گوشی ها بدون اینکه گرم باشند که پس از چند ساعت استفاده تعریق کنند، بسیار نرم و لطیف هستند.

بالشتک در امتداد هدبند نیز بسیار نرم است و ساختار فلزی هدفون را می پوشاند. خوشبختانه به نظر می رسد تقریباً هر عنصر به استثنای کابل، قابل تعویض است. بالشتک روی سربند از طریق لولا متصل می شود که در صورت تمایل تمیز کردن آن را آسان می کند. گوشی ها نیز قابل تعویض هستند.

این باند فلزی انعطاف پذیر است و در یک پوشش چرمی پیچیده شده است. همچنین این هدفون از پد های مخملی دایره ای و راحتی برخوردار است تا برای گیمرهای عینکی عالی عمل نماید. هیچ ال ای دی رنگی، یا طرح های خاصی وجود ندارد.

هدفون های Tygr 300 R مشکی هستند و دارای یک حاشیه نارنجی روی هر گوشی است. این هدفون با حداقل تنظیمات به راحتی روی سر قرار می گیرد. البته لازم است اشاره کنیم که هیچ کنترل داخلی یا درون گوشی وجود ندارد. بنابراین دیگر نیازی به نگرانی در مورد تنظیمات اضافی نیست. Tygr 300 R بسیار ساده است. کافی است فقط آن را به برق متصل کنید و بازی کنید.

 

کابل و اتصال هدست

در هدست مخصوص بازی Beyerdynamic Tygr 300 R ، کابل به اندازه کافی مقاوم و ضخیم است و در جایی هم از یک طرف هدفون و هم از طرف دیگر جک 3.5 میلی متری تقویت می شود. Beyerdynamic همچنین دارای آداپتور 3.5 میلی متر تا 6.35 میلی متری برای گیمرهایی است که از تنظیمات صوتی پیچیده تری برخوردار هستند.

با این وجود این یک هدست مخصوص بازی است که می تواند به رایانه شخصی متصل شود تا صدای خود را از طریق نوعی تقویت کننده هدفون یا DAC اجرا کنند. این هدفون های سیمی از یک پلاگین 3.5 میلی متری برای اتصال به دستگاه شما استفاده می کنند. در صورت تهیه چیزی که از آن استفاده می کند ، آنها با یک آداپتور 1/4 اینچی نیز عرضه می شوند.

 

معرفی هدفون بیر داینامیک | Beyerdynamic TYGR 300 R

 

کیفیت صدا در هدست

Beyerdynamic TYGR 300 R صدای دقیق در سراسر طیف صدا را ارائه می دهد. کمی باس را افزایش می دهد که در بازی، این بدان معناست که در هدست با صدای بلند و واضح روبرو می شوید. خطر از دست دادن صدای قدم ها یا شخصیت هایی را که با صدای پررنگ صدای انفجار و تیراندازی صحبت می کنند، از دست نمی دهید، که می تواند یک مزیت واقعی در محیط های چند نفره باشد.

هنگام گوش دادن به موسیقی، شما در انتخاب صدای تارها و سازهای سبک تر از آهنگ هایی با خطوط باس برجسته تر، مشکل ندارید. Tygr 300 R با وجود صداهای سنگین گیتار و بیس، در اوایل آهنگ هیچ مشکلی در پس زمینه ندارد.

در گروه کر، آوازهای زمزمه شده نسبتاً با وضوح مشابهی به وجود می آید. این نوع جزئیات اغلب در هدست های بازی که بیش از حد بر بیس تأکید دارند، ایجاد می شوند. با توجه به کیفیت صدا، Beyerdynamic Tygr 300 R یک تجربه گوش دادن دقیق را ارائه می دهد.

پائین ها قوی و دقیق، با یک سطح صدای طبیعی و ارگانیک وجود دارد. با این حال این باس هرگز بیش از حد مضر یا بی بند و بار به نظر نمی رسد. میانه ها نیز تصویری تصفیه شده  با نمای کامل دارند که حس شفافیت مسحورکننده ای را ایجاد می کند. بدون اعوجاج یا فشرده سازی، این میانه بیشتر حضور خود را در طراحی پشت باز Tygr 300 R نشان می دهد. همین طراحی باعث می شود حس جدایی بیشتری ایجاد شود که خود را در میان رده نشان دهد.

 

ویژگی خاص هدفون های پشت باز

Beyerdynamic از زمانی که تقریباً 100 سال پیش برای اولین بار در آلمان آغاز به کار کرده اند، در زمینه تجارت صوتی فعالیت داشته است. آنها به خاطر هدست ها و میکروفون های باکیفیت خود شناخته شده اند و اخیراً وارد ساخت محصولاتی شده اند که برای گیمرها طراحی شده اند. هدفون های پشت باز هیچ گونه صدای محیط را مسدود نمی کنند و به شنونده اجازه می دهند تا هم صدای هدفون و هم محیط اطراف را بشنود.

همچنین نشت صدا وجود دارد که هر آنچه را که گوش می دهند، دیگران نیز می شنوند. اما هدفون های پشت باز مانند  Beyerdynamic TYGR 300 R برای مهندسین صدا ، پادکسترها و تولید کنندگان صوتی که می خواهند واقعی ترین صدا را داشته باشند، ایده آل هستند.