معرفی هدفون ممتاز و دقیق Beyerdynamic Xelento Remotes 

هدفون ممتاز Beyerdynamic Xelento Remotes دارای کیفیت صدایی عالی بوده و میتواند بهترین گزینه برای کسانی باشد که میخواهند هنگام فعالیت‌های روزمره از موسیقی‌ خود نیز لذت ببرند. Xelentos از فناوری درایورهای تسلا استفاده می کند که نتایج بسیار خوبی را در این هدفون دارد.

 

هدفون ممتاز Beyerdynamic Xelento Remotes در یک نگاه 

  • هدفون با کیفیت بالا با نمای بیرونی کرومی و ساخته شده در آلمان
  • برخورداری از فناوری پیشرفته درایورهای تسلا
  • برخورداری از ریموت دارای گواهینامه Hi-Res Audio
  • دارای عملکرد بسیار خوبی در کیفیت صوتی
  • اتصال از راه دور با اکثر تلفن های Android و Apple
  • دارای هفت جفت نوک سیلیکونی و سه جفت کاملا پر شده از فوم با کیفیت عالی
  • دارای دو کابل 1.3 متری، یکی با ریموت سه دکمه و دیگری بدون آن
  • همراه بودن کابل ها با پلاگین 3.5 میلی متری و اتصالات MMCX
  • دامنه فرکانس 8Hz-48kHz میزان حساسیت 110dB

 

معرفی هدفون | Beyerdynamic Xelento Remotes

 

همچنین این هدفون ها به گونه ای طراحی شده اند که در هر طرف یک درایور وجود دارد که دامنه فرکانس 8Hz-48kHz را پوشش می دهد. آن ها با میزان 110dB  و یک مگاوات، کاملاً حساس هستند. این بدان معنی است که تقریباً هر دستگاه قابل حمل سازگار، می تواند آنها را بدون مشکلی به سطوح بالا برساند.

لازم به ذکر است که Beyerdynamic تقریباً یک قرن به عنوان یک تجارت خانوادگی فعالیت می کند آنها اولین هدفون درایور پویا را تولید کردند و از آن زمان با طراحی های خود در حال پالایش و نوآوری هستند. این برند توانسته است جایگاه تحسین برانگیزی را در بازار مدرن کسب نماید و هدفون اصلی آنها Xelento است که نشان دهنده تکامل فناوری تسلا می باشد.

 

کابل و اتصالات هدفون

در حالی که Beyerdynamic نسخه بی سیم نیز می سازد، Xelento Remotes سیم دار است. دو کابل 1.3 متری همراه آن ارائه شده است که یکی از آنها با یک ریموت سه دکمه و دیگری بدون آن همراه است. هر دو با پلاگین 3.5 میلی متری و اتصالات MMCX در انتهای گوشی قرار گرفته اند.

نکته ای که باید در این کابل ها در نظر داشته باشید این است که آنها در برابر گره خوردن مقاوم هستند و هنگام حرکت سر و صدای زیادی منتقل نمی کنند. شایان ذکر است که گرچه از راه دور با اکثر تلفن های Android و Apple کار می کند، اما ممکن است با برخی از موارد مواجه شوید که به دستورات راه دور پاسخ نمی دهند.

 

طراحی راحت در هدفون

لازم به ذکر است که این برند واقعاً اهمیت مناسب بودن را در هنگام گوش دادن درک می کند. این شرکت کمتر از ده نوع مختلف از نوک گوشی را در Beyerdynamic Xelento Remotes  تأمین می کند که شامل هفت جفت سیلیکونی و سه جفت ساخته شده از فوم کاملا پر شده است.

همچنین وزن Beyerdynamic Xelento بدون کابل، فقط 7 گرم است که این به راحتی بیشتر استفاده از هدفون کمک می کند. اکنون این هدفون با فرم داخل گوش و قابل حمل بودن طراحی شده است. Xelento که با نمای بیرونی کرومی در آلمان ساخته شده و دارای تناسب مناسبی است که جذابیت خاصی را از طریق ترکیب راحتی کامل و صدای ارگانیک حفظ می کند.

ساختار آنها بسیار محکم است و با یک پوشش کروم بی عیب و نقص تقویت می شود. صفحات جلوی این هدفون فلزی شده است که به زیبایی آن کمک می کنند. این هدفون ها همچنین از کوچکترین طرح هایی است که به بازار عرضه شده است و دارای طراحی گرد مناسبی است که به سادگی در گوش می نشیند.

 تناسب آنها بسیار خوب است و به سختی از گوش بیرون می زنند. نوک گوشی های موجود، ممکن است غیرمعمول به نظر برسد، با این حال، با حفظ یک مهر و موم محکم، راحتی بسیار خوبی را با عمق کم فراهم می کند. این هدفون همراه با محفظه های سبک و پایداری مناسب Xelento یکی از بهترین محصولات در رده خود است.

 

معرفی هدفون | Beyerdynamic Xelento Remotes

 

کیفیت صدا

Xelento Remotes عملکرد بسیار خوبی در کیفیت صوتی دارد. جزئیات در Beyerdynamic Xelento Remotes کاملا واضح است. آوازهای اصلی در آهنگ ها با کیفیت لازم به گوش می رسند، زیرا Xelentos انرژی اجرای خود را به خوبی ارائه می کند. سازهای پشتیبان به راحتی شنیده می شوند و به راحتی می توانید هر نوع ساز را دنبال کنید. این یک صدا منسجم است،  صدایی که به خوبی، موسیقی را دنبال می کند.

حتی در سمفونی ها نیز طبق استانداردهای این سری از محصول، Xelento Remotes یک اجرای قدرتمند و سرگرم کننده ارائه می دهد. آنها پویایی وسیعی را برقرار می کنند. در کل احساس آرامش چشمگیری وجود دارد، حتی اگر موسیقی به میزان بالایی برسد، این گوشی ها از استرس صدا دوری می کنند.

همچنین Beyerdynamic با افزایش فرکانس های باس، سنت شکنی کرده است. پایین ترین سطح Xelentos محکم، ضخیم و مهم تر از همه، متناسب با بقیه محدوده فرکانس است. تعادل فرکانس کلی در این هدفون Beyerdynamic Xelento Remotes به همان اندازه خنثی است. این همه از نظر تخصصی متعادل است و هیچ بخشی از دامنه فرکانس بیرون نمی ماند.

 

معرفی هدفون | Beyerdynamic Xelento Remotes

 

ریموت xelento

اکنون می توانید با استفاده از ریموت Xelento از درخشش کامل موسیقی خود در حین حرکت لذت ببرید. به لطف فناوری تسلا، می توانید یک تجربه موسیقی عالی را که قبلاً فقط در خانه امکان پذیر بود، دریافت کنید. بدون توجه به موقعیت مکانی خود با این هدفون های Hi-Fi پویا ، کاملاً به سبک صوتی خود بپردازید.

اگر بخواهید به موسیقی خود گوش دهید یا برقراری تماس تلفنی داشته باشید، به لطف ریموت Xelento ، نیازی به کنترل خاصی در صدا نبوده و به راحتی هنگام حرکت می توانید آن را تغییر دهید. بنابراین با این هدفون، لذت گوش دادن به موسیقی، دیگر هیچ مرز مکانی را برای علاقه مندان به موسیقی نمی شناسد.

این ریموت Beyerdynamic Xelento Remotes دارای گواهینامه Hi-Res Audio است و می تواند اسناد های صوتی با وضوح بالا را مدیریت کند که در صورت پخش، تمام جزئیات موسیقی خود را حفظ کرده و تا حد ممکن به ضبط اصلی نزدیک شوند.