شماره تلفن021-91303030
تهران اسپیکر

سبد خرید شما خالی است.

اسپیکرهای بلوتوثی با نمایش نور

اسپیکرهای بلوتوثی با نمایش نور | Light Display

introducing bluetooth speaker with light 1

اسپیکرهای بلوتوثی با نورپردازی

در دنیای بسیار پیشرفته امروزی، شما می توانید یک سیستم سرگرمی با هر نوع قابلیت را پیدا کنید. اینجاست که اسپیکرهای بلوتوث با نمایش نور (Light Display) مورد توجه قرار می گیرند.

در این دستگاه ها، پخش آسان با جلوه های بصری چشمگیر است که می تواند واقعاً مهمانی را در احساسی متفاوت آغاز کند. نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که این نوع از اسپیکرها، در کیفیت متفاوت هستند، بنابراین بلندگوهایی را انتخاب کنید که شامل چندین تنظیم نور باشد.

در بیشتر موارد، این چراغ ها چشمک زدن را با آهنگ های مهمانی مورد علاقه شما هماهنگ می کنند و فضایی پر جنب و جوش ایجاد می کنند که شادمانی و آرامش مناسبی را به مجالس شما می افزاید.البته باید در نظر داشت که قابلیت های صدا در اسپیکرها چقدر مهم است، بنابراین به دنبال دستگاه هایی با حجم مناسب برای پر کردن فضای شما باشد.

امروزه حتی کوچکترین اسپیکرهای بلوتوث با نمایش نور و بیشتر گزینه های مقرون به صرفه، دارای حجم کافی برای پر کردن یک اتاق هستند و به شما امکان می دهند با آهنگ های مهمانی خود غرق شوید.

anker rave box

طراحی با نمایش نور

در مورد اسپیکرهای میان رده و درجه یک، می توانید به دنبال دستگاه هایی با باس تقویت شده و صدای قابل تنظیم باشید تا در کنار زیبایی هیجان انگیز حاصل از نمایش نور، از کیفیت فوق العاده صدای اسپیکرهای خود نیز بهره مند شوید.

همچنین همواره مهم بوده است که اسپیکرهای بلوتوث با نمایش نور به گونه ای طراحی شوند که دوام داشته باشند، بنابراین گزینه هایی با طراحی بادوام بالا را جستجو نمایید. این شامل بلندگوهایی با طراحی ضد آب، مقاومت در برابر ضربه و ساختاری با مواد درجه می شود.

شما می توانید به سادگی، از میان محصولات بی نظیر در تهران اسپیکر ، دستگاه مورد نظر خود را انتخاب نمایید. در این خصوص، کارشناسان با تجربه و متخصص تهران اسپیکر، راهنمایی های لازم را به شما ارائه خواهند کرد. شما می توانید بهترین اسپیکرهای بلوتوث با نمایش نور با در قیمت های مختلف در مارک های متفاوتی تهیه نمایید.اگر می خواهید کمی سرگرمی بیشتری به موسیقی خود اضافه کنید، راهی بهتر از تهیه یک بلندگوی بلوتوث با نور وجود ندارد. ب

ه این ترتیب شما نمایش نور خود را خواهید داشت که روحیه شادی را ایجاد می کند و تجربه گوش دادن شما را بیشتر لذت بخش می نماید.

نمایش نور در اسپیکرها

نکته ای که باید در اینجا به آن اشاره شود این است که نمایش نور در اسپیکرها می تواند جالب و سرگرم کننده باشد، اما کیفیت صدایی که ارائه می دهند، مورد توجه است که می تواند در مارک ها و مدل های مختلف، متفاوت ارائه شود. آن چه که واضح است، هدف اصلی اکثر آن ها، کیفیت ارائه موسیقی است و چراغ ها فقط یک جزئیات کوچک هستند که آنها را بهتر و جذاب تر می کند.

امروزه اسپیکرهای بلوتوث با نمایش نور در اندازه های مختلفی عرضه می شوند. بلندگوهای مختلف با چراغ وجود دارد و می توان گفت که برخی از آنها واقعا اسپیکرهای کوچک و قابل حمل با باتری و بلوتوثی هستند. این در حالی است که برخی دیگر بسیار بزرگ هستند. بنابراین متناسب با نیازهای خود می توانید نوع قابل حمل و یا بلندگوهای بزرگ همراه با نمایش نور را برای خود تهیه کرده و از سرگرمی های خود لذت ببرید.

anker soundcore flare

اسپیکرهای قابل حمل با نمایش نور

شما می توانید به سادگی هر کجا که می خواهید، این نوع از اسپیکرها را با خود ببرید. همه آنها از باتری استفاده می کنند و می توانند برای قرار گرفتن در کیف یا کوله پشتی شما مناسب باشند.

می توانید از آنها هم در محیط داخلی و هم در خارج استفاده کنید.برخی از اسپیکرهای بلوتوث با نمایش نور ، در برابر آب مقاوم هستند یا حتی برخی از آنها کاملاً ضد آب هستند. همه این نوع از اسپیکرها، اغلب  از کیفیت صدای یکسانی برخوردار نیستند و نورهای یکسانی را ارائه نمی دهند، اما باز هم برخی از آنها بسیار گرانتر از سایر مدل ها هستند.

نورپردازی می تواند محیطی هیجان انگیز ایجاد کند و پخش موسیقی را تقویت کند.

به طور کلی جلوه های بصری همیشه بخش مهمی از موسیقی بوده است. اما می توانید با به دست آوردن بلندگوهای بلوتوث با نمایش نور ، سرگرمی را دو چندان کنید تا حال و هوای شما بهتر شود. بنابراین، می توانید از میان محبوب ترین بلندگوهای بلوتوث با روشنایی داخلی، بهترین و مناسب ترین آن ها را برای خود تهیه کنید.

دیدگاه‌های نوشته 3

    کاربرکاربر تهران اسپیکر 10 دی 1400

    اسپیکری که app کنترل رنگ داره واقعا جالبه

    اسپیکر های monster توی مقاله هاتون دیدم طرح نور بسیار زیبایی داره

    کاربرشایان کرملو 7 آذر 1400

    بسیار توضیحات خوب و قابل توجهی بود برای من سپاس از اطلاعات مفید