عینک آفتابی هوشمند صوتی بوز Bose Frames Soprano

عینک هوشمند آفتابی صوتی، Bose Frames Soprano، با طرح چشم گربه‌ای ELEGANT، یک محصول فوق‌العاده و منحصر به فرد از Bose است که میتواند برای شنیدن موسیقی در حال پیاده روی در یک روز آفتابی، بسیار دلپذیر باشد.

 

طراحی

سبک طراحی شده در عینک آفتابی صوتی Frames Soprano با لنزهای بزرگ و نقاب های شیب دار و ظریف، محصولی به روزرسانی شده، زیبا و جذاب است که می تواند توجه هر کسی را به سوی خود جلب نماید. این عینک با لنزهای پلاریزه پلی کربنات و قطبی شده، متناسب با شرایط متفاوتی ارائه می شود که به سادگی قابل تعویض می باشد. قاب های عینک آفتابی صوتی Bose به عنوان اختراعی مدرن در میان محصولات هم رده خود مطرح است.

Bose Frames Soprano با دقت، زیبا و ظریف تولید و عرضه شده است. لنزهای قطبی و ساخت عالی آن ها، توانسته است محصولی قدرتمند و کارآمد را به نمایش بگذارد. با فناوری شنوایی اختصاصی Exc در این عینک آفتابی صوتی BOSE خواهید توانست کامل تر و عمیق تر از دیگر محصولات صدا را دریافت نمایید. قاب این عینک سبک و از پلاستیکی نرم بوده و به رنگ مشکی طراحی شده است.

 

معرفی عینک هوشمند بوز | Bose Frames Soprano

 

کیفیت صدا در میکروفون

در حالی که فناوری انحصاری Ear Audio sound صدایی تولید می کند که هرگز از عینک آفتابی انتظار ندارید. این یک تجربه فوق العاده است که شما را قادر می سازد با صدای خود را داشته باشید در حالی که با لذت به موسیقی گوش می دهید. این عینک آفتابی صوتی همچنین مطابق با سیستم پیشرفته MIC، با میکروفونی قدرتمند طراحی و ساخته شده است که می تواند تشکیل دهنده پرتو پیشرفته بوده و صدایی واضح و شفاف را ارائه نماید. این درحالی است که شما هیچ چیزی در گوش خود نداشته و تماما بر روی قاب عینک به روشی بسیار هوشمندانه طراحی شده است.

 

کیفیت در ساخت عینک

طراحی و ساخت قاب این عینک Bose متناسب با اندازه های مختلف بوده و کاملاً اصلاح شده از عینک آفتابی اصلی Bose می باشد تا با طیف گسترده ای از شکل های صورت مطابقت داشته باشد. این عینک با قاب پلاستیکی سبک و نرم، راحت و با دوام طراحی و تولید شده است. همچنین با رنگ براق مشکی به محصولی جذاب تبدیل شده است.

لولاهای این عینک از جنس استنلس استیل بوده و لنزهای پلاریزه آن به راحتی خراشیده یا خرد نمی شوند. عینک آفتابی Bose از مواد فوق مدرن ساخته شده است تا هم لوکس به نظر برسد و هم احساس راحتی کند. و هنگام پوشیدن می توانید به راحتی آن را احساس کنید.

 

معرفی عینک هوشمند بوز | Bose Frames Soprano

 

حذف هدفون با عینک صوتی

این قابلیت، یک طراحی انقلابی در محصول Bose است که شما را از هدفون آزاد می کند. شما خواهید توانست دنیای اطراف خود را بشنوید و با آن ها ارتباط برقرار کنید، همه در حالی که به موسیقی گوش می دهید. یک سیستم صوتی منحصر به فرد و کوچک که درقاب این عینک پنهان شده است. صدایی کاملاً واقعی و کامل را در Bose Frames خواهید داشت.

این طراحی ابتکاری باعث گسترش صدا فراتر از آنچه که انتظارش را دارید، خواهد شد. شما به آسانی خواهید توانست بدون نیاز به هندزفری در حین حرکت تماس بگیرید. جدیدترین عینک های آفتابی صوتی Bose از یک سیستم میکروفون پیشرفته بهره می برند که با هدف کاهش صدای سر و صدای اطراف شما، روی عینک متمرکز می شود.

 

کنترل های عینک

کنترل های عینک آفتابی بلوتوث Bose ، به صورت لمسی بوده و با حسگرهای حرکت ، به شکل قابل درکی مدرن هستند. انگشت خود را به سمت راست در قاب بکشید، تا میزان صدا را تنظیم کنید. برای دسترسی به دستیار صوتی تلفن خود، دو ضربه سریع بزنید. همچنین وقتی کارتان با این عینک آفتابی صوتی به اتمام رسید، کافی است آن را برداشته و وارونه کنید. به دلیل آن که به حرکت حساس هستند، بلافاصله خاموش خواهند شد.

 

معرفی عینک هوشمند بوز | Bose Frames Soprano

 

تعویض ساده لنزها

این بسیار جالب است که می توان به سادگی لنزهای عینک آفتابی صوتی Soprano را تعویض نمود. لنزهای رنگی را می توانید به راحتی در زمان حرکت تعویض کنید. لنزهای پلاریزه قطبی شده که متناسب با نورهای شدید آفتابی یا نور کم طراحی شده اند تا چشمان شما در شرایط مختلف محیط و آب و هوایی، خسته نشده و آسیب نبیند.