عینک آفتابی هوشمند صوتی بوز Bose Frames Tempo

با عینک هوشمند آفتابی صوتی Bose Frames Tempo، با عملکردی بالا و طراحی بی‌نظیر، میتوانید موسیقی‌های دلخواه خود را هنگامی که در حال حرکت یا ورزش هستید، شنیده و از آن‌ها لذت ببرید.

 

مهندسی ساخت در Bose Frames Tempo

این عینک آفتابی صوتی، خود انقلابی در محصولاتBose به شمار می آید و این امکان را به شما می دهد تا در عین گوش دادن به موسیقی، به تمرینات ورزشی خود رسیده و صداهای اطراف را حذف نمایید. Tempo با طراحی مقاومی که در برابر عرق و آب و باران دارد، یک قاب نایلون آیرودینامیکی سبک با یک بالشتک نرم و سیلیکونی است که در راستای راحتی و کارایی بالاتر طراحی شده است. این محصول برتر بوز، هر آنچه از عینک آفتابی ورزشی نیاز دارید را دراختیارتان قرار می دهد.

 

معرفی عینک هوشمند بوز | Bose Frames Tempo

 

اسپیکرها

این یک تجربه جدید و لذت بخش با عینک آفتابی صوتی Tempo است که شما را از هدفون خلاص می کند تا بتوانید از اطراف خود، ترافیک، عابران پیاده و هر آنچه که در هنگام ورزش در بیرون با آن روبرو می شوید آگاه نماید. با بلندگوهای مخصوص Bose ، که در هر سوی قاب تعبیه شده است، صدایی بلندتر و عمیق تر از همه عینک های آفتابی صدا پخش می شود، بنابراین حتی هنگام دوچرخه سواری با سرعت 40 کیلومتر نیز می توانید موسیقی ها را بیش از حد احساس کنید.

 

عینک آفتابی صوتی مستحکم و راحت

این عینک به خوبی در سرجای خود و بر روی سر شما قرار خواهد گرفت. Bose Frames Tempo از بالشتک های نرم سیلیکونی شکل گرفته و دارای گیره های قابل انعطاف می باشد. همچنین دارای لولاهای فنری سفارشی است که به اندازه کافی محکم نگه داشته می شوند. این عینک به گونه ای طراحی شده است تا ایمن بمانند و به اندازه کافی سبک باشند. از سویی دیگر این عینک های آفتابی مقاوم در برابر آب با IPX4 طراحی شده اند.

لنزهای پلاریزه پلی کربنات در برابر خراش و خرد شدن به خوبی مقاوم هستند و قاب پلاستیکی TR-90 به اندازه کافی مستحکم است. شاید برای بسیاری از افراد مهم باشد که از قابلیت صوتی در این عینک منحصر به فرد برخوردار هستید، در حالی که هیچ چیزی در گوش شما نیست.

 

معرفی عینک هوشمند بوز | Bose Frames Tempo

 

تعویض لنزهای عینک Tempo در چند ثانیه

لنزهای ورزشی قابل تعویضBose Frames Tempo یک امتیاز عالی در طراحی این عینک محسوب می شود. شما می توانید به سهولت در چند ثانیه لنزها را عوض کنید تا با شرایط فعلی و شرایط نوری شما مطابقت داشته باشد. لنزهای با نور متوسط، ​​ایده آل برای دویدن در جاده و دوچرخه سواری بوده و به کاهش خستگی چشم و خستگی ناشی از نور شدید و تابش خیره کننده در جاده کمک می کند.

لنزهای آبی با نورکم مناسب مسیرهای سایه دار طراحی شده اند. جزئیات را در زمین های ناهموار واضح کرده ونور شدید را کاهش می دهد. ایده آل برای دویدن در مسیر پیاده روی و دوچرخه سواری در کوهستانمی باشد. لنزهای کم نور، ایده آل برای نور عصر یا اوایل صبح است که به روشنایی مسیرها و افزایش دید در محیط های تاریک، ابری یا مه آلود کمک می کند.

 

عملکرد باتری

در استفاده معمول ، باتری این عینک آفتابی صوتی Bose حداکثر تا 8 ساعت پخش موسیقی دوام دارد. عملکرد باتری با توجه به محتوای پخش شده و میزان پخش آن متفاوت است.

 

اتصال صوتی

می توان میزان صدا را در Bose Frames Tempo کنترل کرد. در این قاب عینک رابط لمسی برای کنترل میزان صدا طراحی شده است. می توانید انگشت خود را به جلو و عقب کشیده و میزان صدا را به تنظیم کنید. عینک آفتابی Bose از بلوتوث A2DP و Bluetooth HFP استاندارد شده ای برای تماس های تلفنی پشتیبانی می کند. اما اتصال بی سیم برای این عینکBose بلوتوث است.

 

معرفی عینک هوشمند بوز | Bose Frames Tempo

 

کیفیت ساخت

کار با این عینک آفتابی صوتی با قابلیت اتصال بلوتوث، بسیار ساده است. عملکرد صوتی واضح و دقیق این عینک به شما امکان می دهد محیط اطراف خود را بشنوید. همچنین ساختاری ایمن و مقاوم در برابر آب، ایده آل برای ورزش و پیاده روی در محیط باز می باشد. ضمن آن که لنزهای این عینک، به راحتی مطابق با شرایط آب و هوایی و نور، قابل تعویض است. ساخت اسپرت Tempo مانند اکثر عینک های آفتابی متمرکز بر ورزش، سبک، آیرودینامیکی و متناسب با ایمنی طراحی شده است.

توجه داشته باشید که این عینک صوتی در واقع هدفون نیست. آنها مانند بلندگوهای شخصی هستند که بسیار نزدیک به گوش شما طراحی شده اند به گونه ای که صدا را درست مانند یک بلندگوی کوچک خارج می کنند. این درحالی است که افراد اطراف نمی توانند آن را بشنوند.

 

تنظیمات و دکمه ها

در عینک آفتابی صوتی Bose Frames Tempo جهت تنظیمات، دسترسی هایی ایجاد شده است. شما می توانید در قسمت راست قاب، اگر یک فشار طولانی بر روی دکمه داشته باشید، آنرا در حالت روشن، خاموش قرار دهید. همچنین می توانید به عنوان دکمه پخش یا مکث با یک فشار سریع از آن استفاده کرده و کنترل های جلو ، عقب موسیقی را با دو و سه فشار سریع انجام دهید. از این دکمه می توان برای پاسخ دادن یا پایان دادن به تماس های تلفنی نیز استفاده کرد.

یک سطح لمسی حساس در پانل خارجی قاب و در سمت راست وجود دارد که با یک کشیدن ساده، میزان صدا را کم یا زیاد می کند و با دو ضربه سریع روی این صفحه دستیار صوتی دستگاه شما را احضار می کند. در کنار این دکمه، یک LED و همچنین یک پورت USB-C برای کابل شارژ قرار دارد.