شماره تلفن021-91303030
تهران اسپیکر

سبد خرید شما خالی است.

بررسی سیستم Bose L1 Model II PA

Introducing Bose L1 Model II PA

یک نوازنده انفرادی بودن کار ساده ای نیست، زیرا باید همه کارها را خودتان انجام دهید. از از رزرو کنسرت و نوشتن آهنگ گرفته تا حمل و تنظیم تجهیزات. شما باید اسباب و لوازمی را پیدا کنید که به شما کمک کنند تا شما بهترین صدای خود خود را بدهید. یکی از پیشنهادهای ما برای نوازندگان انفرادی سیستم های PA مجهز به Boos L1 است. L1 سالهاست که بعنوان یک پایه صوتی است. 24 بلندگو که در کنار یکدیگر صف منظمی را ایجاد نموده اند قلب سیستم  L1 را تشکیل می دهند. این بلندگوها صدای واضح و یکنواختی را در یک قسمت صوتی 180 درجه ارائه می نمایند. نوازندگان در حین اجرا می توانند کنترل صدا را در دست بگیرند. طبق تجارب نوازندگان صدا از طریق این سیستم در همه جای اتاق عالی بنظر می رسد.

سیستم L1 مدل II شامل یک صف از بلندگوهای باریک، ماژول باس B2 و پایه مجهز می باشد. همچنین میکسر برای گزینه های EQ و اثرات بیشتر اضافه شده است.

سیستم L1 شامل باسBose B2  که برای اضافه کردن خروجی با فرکانس پایین می باشد. ماژول باس توسط آمپ هوشمندی که در پایه قرار گرفته است، تغذیه می کند که هر دو واحد را در خود نگه می دارد.

علاوه بر این L1 دارای یک ورودی TRS منفرد برای گیتار یا میکروفون می باشد. برخی از این سیستم ها همانند   Bose T4S ToneMatch دارای دو ورودی ( هم برای گیتار و هم برای میکروفون) می باشد که نوازندگان با توجه به نیازشان آنها را تهیه می نمایند. ناگفته نماند میکسرهای چهار ورودی نیز وجود دارد که اثرات زیاد EQ، تأخیرها و اثرات ناشی از صدا توسط بلندگوها را نیز شامل می شود.

صدای شگفت انگیز خارج از جعبه

ارین از نوازندگانی است که خود بتنهایی از سیستم Bose L1 Model II PA  استفاده نموده است و قصد داریم تجربیات وی را در این بخش بیان نمائیم. وی با انجام چند تنظیم ساده و سریع به دستگاه متصل شد و از وضوح صدای خود تحت تأثیر قرار گرفته بود. ارین بیان می کند در نت های بالا و یا هنگام بلندتر آواز خواندن امکان شنیدن صدای خود را نداشتم اما این سیستم به من اجازه داد تا بتوانم قستمهایی از صدای خود را بشنوم که تاکنون نشنیده بودم و توانستم بصورت پویاتر آواز بخوانم.

این سیستم به مانیتور جداگانه ای احتیاج ندارد و این بدین معناست که یک قطعه چرخ دنده بزرگ برای عقب کشیدن وجود دارد. توسط این سیستم براحتی می توان میکروفون را در مقابل خود تنظیم نموده و دیگر نگران بازخورد آن نبود که این چیزی است که با سیستم های معمولی PA امکان پذیر نیست. بطور کلی عملکرد سیستم های L1 بسیار شگفت انگیز است و بگونه ای است که گویی سیستم صدا را از بدن بیرون می آورد و این موجب می شود تا نوازندگان کمتر مجبور به انجام کارهای سخت باشند.

در صورتیکه قصد خرید چنین سیستمی را دارید می توانید از راهنمائی های مشاورین و مهندسان TehranSpeaker بهره مند گردید.

4
دیدگاه‌های نوشته

    هم گیتار و هم vocal پلی کردن باید جالب باشه

    شبیه به سینما خانگیه bose ولی انگار خلیای بیشتر تز اینا به کار ئیاد

    برای test کار عالی باید باشه

    home speakerهای bose همیشه فرق میکنه با بقیه