ساندبار وایرلس بوز Bose TV Speaker

ساندبار بی‌سیم Bose TV Speaker، یک راه حل ساده برای بهتر شدن صدای تلویزیون است. این دستگاه کوچک اما قدرتمند میتواند یک تجربه صوتی واضح، متعادل و با صدای طبیعی را ارائه میدهد که عملکرد باس را افزایش دهد.

 

قابلیت بلوتوث در ساندبار Bose TV Speaker

اسپیکر Bose TV دارای قابلیت اتصال بلوتوث است، بنابراین می توانید هر زمان که خواستید به آنچه می خواهید گوش دهید. برای متصل شدن یک دستگاه و پخش موسیقی و پادکست ، دکمه بلوتوث را از راه دور فشار دهید و در حالی که صدای شگفت آور عمیقی را در بلندگو دریافت می کنید، می توانید برای افزایش آن دکمه Bass را از راه دور فشار دهید.

هنگامی که سر و صدای گفتگو در اطراف خود دارید، بلندگوی Bose TV آنچه را که تماشا می کنید به صدای بالاتری افزایش می دهد، تا بتوانید هر کلمه را با وضوح بیشتری بشنوید و درک کنید. برای فعال کردن کافیست دکمه حالت گفتگو را از راه دور فشار دهید.

 

معرفی ساندبار بوز | Bose TV Speaker

 

راه اندازی آسان

اسپیکر TV که با در نظر گرفتن سادگی طراحی شده است، از یک اتصال به تلویزیون از طریق کابل صوتی نوری یا کابل HDMI استفاده می کند ، بنابراین می توانید در کمترین زمان از جعبه گشایی به تماشا بروید. و با HDMI-CEC، می توانید از راه دور تلویزیون فعلی خود برای کنترل میزان صدای بلندگو استفاده کنید. هنگام روشن شدن سیگنالی را از تلویزیون تشخیص می دهد و به طور خودکار نیز روشن می شود.

اگر به دنبال صدایی با قدرت بیشتر هستید یا می خواهید سیستم خود را گسترش دهید، می توانید یک ساب ووفر سیمی اضافه کنید، تا صدایی با ضربان بیشتر و با کیفیت سینما را تجربه کنید. سیستم Bose شامل تمام کابل های مورد نیاز برای اتصال سیستم به تلویزیون و یک ریموت چهار دکمه ای ساده برای تنظیم ولوم ، بی صدا کردن و خاموش و روشن شدن است.

 

محتویات جعبه

همراه با بلندگوی تلویزیون Bose، یک کنترل از راه دور با باتری از قبل نصب شده، کابل صوتی دیجیتال نوری، کابل برق، کابل صوتی دیجیتال کواکسیال، کابل صوتی استریو آنالوگ و راهنمای راه اندازی وجود دارد. بلندگوی Bose TV با عرض 60 سانتی متر و ارتفاع فقط 5 سانتی متر و عمق 10 سانتی متر ، یک نوار بسیار جمع و جور است. بلندگوها دو درایور باند سفارشی و یک توییتر مرکزی داشته و دارای سه تقویت کننده داخلی هستند. این می تواند به وضوح صدا کمک نماید.

 

معرفی ساندبار بوز | Bose TV Speaker

 

سیستم صوتی

اسپیکر Bose TV یک دستگاه جمع و جور است. اگرچه کاملاً کوچک است اما به لطف پورت های نوری و HDMI ARC برای استفاده در تلویزیون طراحی شده است. همچنین مشخصات صوتی آن بیشتر به محتوای تلویزیون معطوف شده است، زیرا صدای صاف و متعادلی را ارائه می دهد. بلندگوی تلویزیون Bose برای موسیقی نیز مناسب است.

این اسپیکر دارای صدایی گرم و متعادل است. البته این دستگاه با EQ مجهز نیست اما ویژگی تنظیم باس در آن وجود دارد که می تواند به شما کمک کند، صدای متفاوتی پیدا کنید. صداهای ضربان دار و فشرده سازی با حداکثر میزان صدا وجود دارد. اما اگر بخواهید از آن در یک اتاق بزرگ یا شلوغ استفاده کنید عالی نیست.

 

طراحی ساخت بلندگوی بی سیم

اسپیکر Bose TV یک سیستم صدای بسیار کوچک است. ظاهر آن زیبا و شیک به نظر می رسد و دارای یک قسمت پلاستیکی صاف می باشد. در حالی که در جلو و کناره های آن یک شبکه فلزی با سوراخ های ظریف جهت محافظت از بلندگو وجود دارد. اسپیکر تلویزیون Bose از کیفیت ساخت فوق العاده ای برخوردار است. حتی اگر بخشی از آن از پلاستیک ساخته شده باشد، محکم و با دوام احساس می شود. جلو پنجره مشبک فلزی آن براق است و به آن نمای ممتازی می بخشد. سوراخ های نصب حتی با پیچ های لاستیکی قابل جابجایی پوشانده شده اند که طراحی خوبی به نظر می رسد.

 

معرفی ساندبار بوز | Bose TV Speaker

 

ریموت

در این اسپیکر تلویزیون، ریموت بسیار ساده است. از آنجا که بلندگو هیچ کنترلی ندارد و برنامه همراهی وجود ندارد، می توانید تمام ویژگی های اسپیکر را از طریق ریموت کنترل کنید. توجه داشته باشید که دکمه باس می تواند تنظیمات را در دو سطح بالا یا پایین تنظیم کند.