هدفون گیمینگ به عنوان هدیه

هدفون های گیمینگ در طیف وسیعی از تنوع قرار گرفته اند. و رنج قیمتی آن ها نیز متفاوت بوده است. اگر برای خرید هدفون گیمینگ به عنوان هدیه اقدام کرده اید، باید علاوه بر قیمت مناسب، کیفیت آن ها را هم در نظر بگیرید. هدفون های گیمینگ ارزان قیمت زیادی در بازار وجود دارند؛ اما کیفیت تمامی آن ها تضمین شده نیست.

برند نامدار جی بی ال

جی بی ال یکی از شرکت های تولید انواع هدفون می باشد.که این شرکت هدفون های گیمینگ را به صورت حرفه ای با قیمت مناسب و کیفیت عالی طراحی می کند. این برند هدفون هایی با قیمت پایین هم دارد، که نسبت به هدفون های مشابه در بازار، از کیفیت خوبی برخوردار هستند. بنابر این اگر به فکر یک هدفون گیمینگ با کیفیت خوب و قیمت مناسب هستید تا بتوانید، آن ها را به یک گیمر هدیه دهید، هدفون های کوانتوم جی بی ال گزینه مناسبی هستند.

خرید هدفون گیمینگ به عنوان هدیه

این هدفون ها با توجه به آپشن ها و قابلیت هایی که دارند، و البته نوع طراحی شان، قیمت های مختلفی هم دارند. که می توانید قیمت هدفون کوانتوم جی بی ال را به صورت آنلاین مشاهده نمایید.

اگر تخصص خاصی در خرید هدفون گیمینگ ندارید، این مقاله را دنبال کنید تا بدانید یک هدفون مناسب باید چه ویژگی هایی داشته باشد، تا ضمن قیمت خوب، کیفیت خوب هم داشته باشد.

همانطور که اشاره کردیم، هدفون های کوانتوم در رده قیمت پایین هم قرار دارند.ارزان ترین مدل هدفون کوانتوم جی بی ال، هدفون کوانتوم 100 می باشد.

این هدفون با توجه به قیمت مناسبی که دارد، قابلیت های خوبی هم دارد. باید بدانید برای یک گیمر کیفیت صدا بسیار مهم است. اصلی ترین دلیلی که گیمر برای خرید هدفون دارد، دریافت صدا با کیفیت بالا می باشد. این هدفون هم چنین مجهز به یک میکروفون است که گیمر در طول بازی می تواند با هم تیمی های خود صحبت داشته باشد. وجود یک میکروفون در هدفون آن را به یک هدست کاربردی تبدیل می کند. این هدفون سیمی بوده، اما با توجه به طول استاندارد کابل، برای بازی از هر فاصله ای مناسب خواهد بود.

هدفون کوانتوم 200 که نمونه هدفون بعدی جی بی ال می باشد، از لحاظ کیفیت صدا، در حد متعادل و خوبی برخوردار خواهد بود. یکی دیگر از مزیت هایی که یک هدفون گیمینگ می تواند داشته باشد، سبکی آن است. میزان وزن در این دو مدل هدفون در حد سبک و استاندارد بوده است. و می توان آن ها را جزو هدفون های سبک با قابلیت حمل آسان دسته بندی کرد. هدفون کوانتوم 200 میکروفون FLIP-UP دارد. البته این میکروفون جداشدنی نیست. و می تواند نویز را از صدا حذف کند و در نهایت صدایی شفاف و واضح را پخش کند.

این دو نمونه هدفون جزو هدفون های ارزان قیمت جی بی ال می باشند، که هم کیفیت صدای خوبی دارند، و هم مجهز به میکروفون هستند و تا حد زیادی می توانند نویز را حذف کنند.

دو نمونه بعدی که قیمت بالاتری از این دو داشته و هم چنین می توان عملکرد های آن ها را افزایش داد، هدفون کوانتوم 300 و هدفون کوانتوم 400 هستند. این دو هدفون وزن سبکی داشته، صدا را با کیفیت عالی و نویز کم پخش می کنند و هم چنین مجهز به میکروفون می باشد. با استفاده از نرم افزار JBL Quantum ENGINE PC می توان، قابلیت های هدفون را افزایش داد. یکی از ویژگی های خوب این هدفون ها می باشد. این دو نمونه هدفون هم سیمی بوده. البته هدفون کوانتوم 300 را می توان با USB  هم به دستگاه ها وصل کرد.

هدفون کوانتوم 100 و 200 و 300، هیچ گونه دکمه اضافی بر روی گوشی ها ندارند. و بنابراین قابلیت های آن ها کمتر خواهد بود. و برای انجام عملیات مهم، جی بی ال ترفند دیگری را در نظر گرفته است. اما هدفون کوانتوم 400 دارای یکسری دکمه ها برای تنظیم و کنترل صدا و هم چنین خاموش و روشن کردن میکروفون، است. وجود دکمه ها در هدفون برای گیمر کار را راحت می کند. پس اگر برایتان مهم است که گیمر، تا چه حد از هدیه شما رضایت داشته باشد، به این موارد هم توجه کنید.

جی بی ال هدفون های حرفه ای تر دیگری هم دارد که قیمت بالاتری دارند، اما مطمئن باشید که این هدفون ها کاملا مورد پسند گیمر خواهند بود. چرا که هر آنچه که گیمر از هدفون توقع دارد، این هدفون ها پاسخ داده اند.

ظاهر هدفون های کوانتوم 600 و 800 کاملا فانتزی بوده از یکسری چراغ های LED ساخته شده اند که هنگام روشن شدن هدفون، نام برند نیز روشن شده و ظاهر فانتزی به هدفون می دهد. کیفیت صدا در این دو هدفون فوق العاده بالا بوده و یک مزیت دیگری که دارند، قابلیت نویز کنسلینگ می باشد. که در این دو هدفون عملکرد بسیار خوبی را داشته است. برای گیمرها مخصوص گیمرهایی که باید موبایل بازی می کنند، وجود یک سیم، کمی ناخوشایند خواهد بود. و آن ها ترجیح می دهند که از یک هدفون بدون سیم برای گیمینگ استفاده کنند. بنابراین این دو هدفون بی سیم برای آن ها مناسب خواهد بود.

تمامی هدفون کوانتوم جی بی ال، با تمامی دستگاه ها سازگاری دارند. پس بدون توجه به نوع دستگاه گیمر، می توانید این هدفون ها را برای آن ها خریداری نمایید.