Corsair HS60 Pro Surround
هدست گیمینگ کورسیر

هدست مخصوص بازی Corsair HS60 Pro Surround، با بالشتک‌های فوم نرم و درایورهای صوتی نئودیمیوم 50 میلی‌متری و ساختاری سبک و بادوام ایجاد شده است تا راحتی و کیفیت را به شما ارائه میدهد. شما میتوانید به راحتی ساعت‌ها در بازی خود غرق شوید بدون آن که احساس خستگی ناشی از وزن این هدست را احساس کنید.

 

در یک نگاه

  • سبک طراحی پشت بسته و مخصوص بازی
  • برخورداری از نرم افزار Corsair iCUE برای تنظیمات
  • بالشتک های گوشی قابل تنظیم مجهز به فوم نرم بسیار راحت
  • درایورهای نودیمیم صوتی 50 میلی متری با کیفیت بالا
  • یک میکروفن کاملاً جدا شونده لغو کننده نویز یک جهته
  • سازگار با PC ، PS5 ، PS4 ، Xbox Series X ، Xbox Series S ، Xbox one ، نینتندو سوئیچ و دستگاه های تلفن همراه از طریق اتصال طلای 3.5 میلی متر

 

معرفی هدفون کورسیر | Corsair HS60 Pro Surround

 

اتصال هدست

یک اتصال صوتی 3 5 میلیمتری با روکش طلا در این هدست Corsair HS60 Pro تعبیه شده است که سازگاری را با سوییچ PC،  Xbox one، PS4 و سایر موارد ایجاد می کند. تجربه صدای فراگیر 7.1 در رایانه با آداپتور USB و با استفاده از نرم افزار Corsair iCUE HS60 Pro برای ایجاد راحتی ساخته شده و در بازی بسیار کاربردی است.

 

راه اندازی هدست

در واقع استفاده از Corsair HS60 PRO SURROUND یک تجربه عالی از یک هدست مخصوص بازی است. فقط کافی است آن را به برق متصل کرده و استفاده کنید. اگر می خواهید از ویژگی صدای فراگیر استفاده کنید، باید نرم افزار iCue Corsair را نصب کنید که به اندازه کافی سریع است.

پس از روشن شدن تنظیمات، در صورت تمایل می توانید با خیال راحت برنامه را برای همیشه نادیده بگیرید. این قابلیت اضافی بسیار کمی را اضافه می کند و صدای فراگیر همچنان روشن خواهد ماند مگر اینکه تصمیم بگیرید دوباره برنامه را باز کنید و آن را خاموش کنید. همچنین در جعبه HS60 PRO  چیز زیادی وجود ندارد. یک دانگل USB-A ، میکروفون قابل جدا شدن و نوک فوم است.

 

معرفی هدفون کورسیر | Corsair HS60 Pro Surround

 

کنترل هدست

کنترل های هدست Corsair HS60 Pro Surround نیز ساده  و قابل دسترس هستند. یک دکمه تنظیم صدا در گوش چپ و یک دکمه بی صدا کردن میکروفون در زیر آن قرار دارد. میکروفون قابل جدا شدن 3.5 میلی متری نیز بسیار خوب کار می کند. این میکروفون یک طرفه در انتهای سیم انعطاف پذیر قرار دارد، بنابراین تنظیم آن در موقعیت دلخواه واقعاً آسان است. اگر در نینتندو سوییچ بازی می کنید یا گپ صوتی نمی خواهید، می توانید به راحتی آن را جدا کنید.

همچنین با استفاده از میکروفون روی Discord هیچ مشکلی پیش نیامد. در حقیقت، افرادی که با آنها صحبت می کنید، به سختی متوجه تفاوت زمانی خواهند شد. هنگامی که ویژگی های مختلف بهبود صدای برنامه را روشن کنید.

 

کیفیت صدا

Corsair HS60 PRO SURROUND دارای خروجی صدای مشخصی برای یک هدست مخصوص بازی است. در میانه ها تأکید بسیار قابل توجهی وجود دارد. اگر در بازی هایی مانند Fortnite یا Overwatch بازی می کنید که نشانه های صوتی مانند قدم ها و خطوط صوتی می توانند به شما در مورد مکان ها و رفتارهای دشمن اشاره کنند، این هدست می تواند انتخاب مناسبی باشد

. اگر به موسیقی گوش می دهید، این نوع خروجی برای ضرب های الکترونیکی یا خانگی کاملاً خوب است، باس پررونق که در حال حاضر بر آهنگ مسلط است و عالی به نظر می رسد. با موسیقی ای که کمی کمتر باس را ترجیح می دهد، ممکن است کمتر هیجان زده شوید.

میانه ها و اوج های کم تأکید به معنای تشخیص صدای آواز، تار و برخی از سنج ها در بین قطعات برجسته باس سخت تر است. در مقایسه با مدل اصلی این هدست، میان برد و سه گانه تنظیمات اضافی را در این نسخه جدید دریافت کردند. کنترل و دقت هر دو نسبت به مدل اصلی بیشتر است. دامنه میانی گرم است و باعث می شود صدای دریافتی، دلپذیر باشد و سه برابر حتی در میزان صدای بالاتر برای گوش خسته کننده نیست.

 

معرفی هدفون کورسیر | Corsair HS60 Pro Surround

 

مهر و موم هدست

هدست Corsair HS60 PRO  انعطاف پذیری بسیار خوبی را برای بازی ارائه می دهد. در اینجا هیچ چیزی به ANC نزدیک نمی شود، اما گوشی های ضخیم و تنظیم آسان هدفون ها، یک مهر و موم خوب را آسان می کند. با استفاده از این هدست مخصوص بازی از هیچ صدایی معمولی در خانه مشکل نخواهید داشت. اما برای استفاده از خارج از منزل و در محیط های شلوغ، مهر و موم هدست کافی نیست.

 

میکروفون

دقیقاً مانند نمودار پاسخ فرکانس هدفون، میکروفون Corsair HS60 Pro Surround دارای خروجی صدای بسیار معمولی برای میکروفون متصل است. در دامنه باس تأکید شدیدی وجود دارد که اغلب به دلیل عدم دریافت کافی میکروفون و خروجی کاملاً مناسب در میانه ها و اوج ها است.

این بدان معنی است که ممکن است افرادی با صدای عمیق تر، با استفاده از این میکروفون کمی تحریف شده به نظر برسند اما افراد با صدای بالاتر نباید هیچ مشکلی داشته باشند. متأسفانه در برنامه iCue هیچ نوع گزینه میکروفونی وجود ندارد. شما می توانید برای افزایش یا کاهش میزان صدا Corsair HS60 Pro Surround، از کلیدهای جهت دار بالا یا پایین استفاده کنید.

 

طراحی هدست

Corsair HS60 Pro Surround یک هدست مخصوص بازی است که دارای یک قاب فلزی سبک وزن و گوشی های چرمی بزرگ است. بالشتک و گیره های چرمی اسپرت سربند درست با نیروی مناسب تنظیم می شوند. هدفون ها روی لولایی قرار میگیرند که مقدار قابل توجهی از شیب را امکان پذیر می کنند، به این معنی که این هدست در اکثر اشکال  سر به راحتی قرار می گیرد. این یک هدست اگنوستیک بسیار زیبا است و نیازی نیست نگران حرکت یا افتادن هدست از سر باشید.

همچنین دستیابی به مهر و موم مناسب بسیار آسان است. کیفیت ساخت و انتخاب مواد در Corsair HS60 Pro Surround کاملاً مثال زدنی است. این هدست به رنگ مشکی با حاشیه های سفید در هدبند است. دوخت زرد یا سفید در این هدفون به خوبی به چشم می آید. فومی که در پوشش چرم  قرار دارد نرم و حجیم است به طوری که که گوش شما هرگز با سطح صاف و سخت درایور تماس نمی گیرد.

وزن Corsair HS60 PRO SURROUND 317 گرم است که هدفونی با وزن متوسط بوده و با نیروی بستن هدبند آلومینیومی، وزن آنها را به طور مساوی تقسیم می شود. یک نوار پلاستیکی براق بین بالشتک ها و پوشش مات خارجی وجود دارد. همچنین مارک تجاری Corsair بسیار ظریف در این هدفون آورده شده است.

 

نرم افزار هدست

Corsair HS60 Pro Surround از نرم افزار iCUE Corsair بهره می برد. این برنامه رایگان دارای پنج ایستگاه از پیش تنظیم شده EQ است که هرکدام با سناریوهای استفاده کاملاً مفید ایجاد شده است. تنظیماتی که بعنوان مثال میانه های پایین را از 125 هرتز به 2K افزایش می دهد. اگر EQ را برای برجسته کردن نشانه های صدا تغییر دهید، صدای فراگیر مجازی 7.1 Corsair HS60 Pro Surround می تواند هنگام بازی مفید باشد و در حالت استریو، درایورهای 50 میلی متر باعث می شود صدای بازی نیز واضح و دقیق باشد.