معرفی ایرفون بی سیم فوکال | Focal Spark Wireless

هدفون بی‌سیم فوکال Focal Spark ، ممکن است شناخته شده ترین مارک صوتی برای مصرف‌کنندگان نباشد، اما هرکسی که وقت خود را در یک استودیوی حرفه‌ای گذرانده باشد، ممکن است این نام را تشخیص دهد. این کمپانی در دسته‌بندی اسپیکرها و هدفون‌های سطح بالا نامی آشنا میباشد.

 

ساخت و طراحی هدفون بی سیم Focal

این کاملا روشن است که تمامی کاربران انتظار دارند که طراحی هدفون یا بلندگو کاملاً با عملکرد آن مطابقت داشته باشد. طراحی ایرفون Focal Spark از کیفیت بسیار بالایی برخوردارد است. آرم کوچک F را روی هر دو گوشی قرار گرفته و نام کامل کمپانی Focal در کنار لبه گوشی، در ماژول کنترل ، اتصال 3.5 میلی متری و حتی روی قطعه کوچک فلز در تقسیم دیده می شود.Spark Wireless گوشی های مناسب و بادوامی است که با یک کابل باریک دو گوشی بهم متصل شده و چند نقطه اتصال روی کابل، وسایل الکترونیکی را بهم متصل می کند و در استفاده از تنظیمات کاملا خوب کار می کند.

طراحی Spark در مدل های سیاه، آبی و نقره ای و سفید موجود است، و ظاهری ساده و تمیز دارد. کابل کشی از گوشی ها پایین می آید که دارای صفحات بیرونی فلزی است که با آرم Focal تزئین شده است. در داخل گوشی ها، صدا از طریق درایورهای مایلر 9.5 میلیمتری الکترودینامیکی و با امپدانس 15 اهم تحویل می شود.

 

معرفی هدفون فکال | Focal Spark Wireless

 

تنظیمات و میکروفون هدفون Focal Spark

محفظه کنترل از راه دور و میکروفون درون خطی در امتداد کابل گوشی چپ تقریباً در سطح چانه قرار دارد. ریموت از نوع سه دکمه است که بسته به چند بار ضربه زدن روی آن، دکمه مرکزی به پخش موسیقی رفته و دو بار کلیک روی آن می توان به آهنگ بعدی دست یافت.

همچنین برای مدیریت تماس نیز از آن می توان بهره برد.تمام کنترل ها در این هدفون کارآمد Focal همانطور که تبلیغ می شود کار می کنند. با کلیک روی دکمه چند منظوره میانی می توانید موسیقی را مکث یا پخش کنید، با دوبار کلیک روی آهنگ بعدی بروید، با نگه داشتن آن به دستیار صوتی تلفن خود دسترسی پیدا کنید و میزان صدا را از طریق دکمه های بالا و پایین تنظیم کنید.میکروفونFocal Spark ، واقع در سمت مقابل دکمه کنترل از راه دور ، درک بسیار خوبی را ارائه می دهد.

با استفاده از برنامه Voice Memos در آیفون ، می توان هر کلمه را به وضوح درک کرده و ازکیفیت بالای میکروفون بهره برد. این هدفون میانه های بالای واضح و سطح ایده آل پاسخ باس را ارائه می دهد.

 

طول عمر باتری هدفون فوکال

به طور کلی هدفون های بی سیم هم رده این هدفون، با یک بار شارژ باتری فقط 4 الی 5 ساعت دوام می آورند، اما هدفون Focal Spark Wireless می تواند بیشتر از هشت را مدیریت کند. این موضوع می تواند برای استفاده در حین استراحت و یا راه رفتن بسیار مناسب باشد.اما متاسفانه مانند بسیاری دیگر از هدفون های بی سیم، Focal Spark از ویژگی های نوع تلفن های هوشمند مانند NFC یا aptX برخوردار نیست.

 

معرفی هدفون فکال | Focal Spark Wireless

 

کیفیت و استحکام در هدفون Focal

هنوز هم یک جفت هدفون محکم هستند که کار را به اتمام می رسانند و این همان چیزی است که شما واقعاً می توانید در مورد هدفون های این دسته بندی درخواست کنید. چه به دنبال یک جفت هدفون اضافی برای نگهداری در کیف خود باشید و چه به دنبال استفاده از هدفون برای کارهای روزمره خود باشید، ویژگی های هدفون Focal Spark گزینه خوبی است که می تواند در مقایسه با محصولات هم رده خود، متمایز باشد.

گوشی ها در این هدفون یک شکل گلوله مانند کوچک دارند که کاملا متناسب با گوش انتخاب می شوند و باعث می شود که بدون احساس خستگی و ناراحتی، مدت های زیادی در گوش باقی بماند.

 

محتویات جعبه هدفون فوکال

در این جعبه هدفون، یک کیف حمل کوچک برای ذخیره سازی و شارژ، سه مجموعه گوشی اضافی و کتابچه راهنمای راه اندازی وجود دارد. تنها کافی است که جعبه را باز کرده و در کمترین زمان ممکن از هدفون خود استفاده کنید.ین گوشی ها با سه جفت گوش سیلیکونی در اندازه های کوچک، متوسط ​​و بزرگ ارسال می شوند و تناسب داخل آن سبک و ایمن است. به جز یک کیف محافظ زیپ دار کوچک و مشکی ، لوازم جانبی اضافی وجود ندارد.

 

معرفی هدفون فکال | Focal Spark Wireless