منو
سبد خرید شما

هندزفری

هندزفری

برند: Beats
  معرفی ایرفون بی‌سیم بیتس Beats Powerbeats Pro  ایرفون بی‌سیم PowerbeatsPro از سری محصولات کمپانی Beats است که بعنوان یک ایرفون ورزشی منتشر شده است. ..
4,300,000 تومان
برند: Anker
معرفی ایربادز وایرلس انکر مدل ساندکور لیبرتی ایر 2 | Anker Soundcore Liberty Air 2انکر یکی از معتبر ترین برند های تولید محصولات دیجیتال در دنیاست که محصولات متنوع و با کیفیتی مانند پاور بانک ، اسپ..
2,250,000 تومان
برند: Beats
 معرفی ایرفون بلوتوثی بیتس Beats Xایرفون بلوتوثی بیتس Beats X از سری محصولات تولید شده توسط کمپانی Beats است که به عنوان یک ایرفون دور گردنی روانه بازار شده است. کمپانی Beats یک شرکت آمری..
2,000,000 تومان
برند: JBL
معرفی هندزفری بی‌سیم بلوتوثی جی‌بی‌ال JBL Tine 220TWSهندزفری بی‌سیم بلوتوثی جی‌بی‌ال JBL Tune 220TWS از سری محصولات تولید شده توسط کمپانی JBL است که به عنوان یک هندزف..
1,800,000 تومان
برند: JBL
 معرفی هندزفری بی‌سیم ضدآب جی‌بی‌ال JBL Endurance Dive هندزفری‌ها در میان طرفداران موسیقی جایگاه ویژه‌ای دارند، اما وجود محدودیت‌هایی در زمینه تولید..
1,490,000 تومان
برند: JBL
معرفی هندزفری بی‌سیم جی بی ال JBL Tune 120TWSهندزفری بی‌سیم جی بی ال JBL Tune 120TWS از هندزفری‌های تولید شده توسط کمپانی JBL است که با استفاده از درایور 5.8 میلی‌متری صدایی فو..
1,390,000 تومان
برند: Anker
معرفی ایربادز وایرلس انکر مدل زولو لیبرتی | Anker Zolo Liberty Upgradedانکر یکی از معتبر ترین برند های تولید محصولات دیجیتال در دنیاست که محصولات متنوع و با کیفیتی مانند پاور بانک ، اسپیکر ، هدفون..
1,190,000 تومان
برند: JBL
  معرفی هندزفری بلوتوثی جی‌بی‌ال JBL Tune115BT  هندزفری بلوتوثی جی‌بی‌ال JBL Tune115BT از سری محصولات تولید شده توسط کمپانی JBL است که به عن..
640,000 تومان
برند: Mifa
معرفی هندزفری بی‌سیم بلوتوث‌دار میفا Mifa X3هندزفری بلوتوثی Mifa X3 یک هندزفری باکیفیت است که در تولید آن از ذره‌ای سیم استفاده نشده است که در دسته‌ی هندزفری‌های True Wire..
599,000 تومان
برند: JBL
  معرفی هدفون بی‌سیم جی‌بی‌ال JBL T205BT  هدفون بی‌سیم جی‌بی‌ال JBL T205BT از سری محصولات تولید شده توسط کمپانی JBL است که به عنوا..
590,000 تومان
برند: JBL
معرفی هندزفری سیمی جی‌بی‌ال JBL T205تعداد بی‌شماری از کاربران زمان زیادی را صرف شنیدن موسیقی به وسیله هندزفری می‌نمایند. از این رو در چند سال گذشته، تولیدات این دسته از لوازم ش..
290,000 تومان 320,000 تومان
برند: JBL
 معرفی هندزفری سیمی جی‌بی‌ال JBL Tune110هندزفری سیمی Tune از سری محصولات تولید شده توسط کمپانی JBL است که به عنوان یک هندزفری سیمی روانه بازار شده است. این هندزفری دارای کیفیتی ..
210,000 تومان
برند: Sony
      معرفی ایرفون بی‌سیم سونیSony WI-C400 Wirelessایرفون بی‌سیم WI-C400 که در کمپانی Sony تولید و روانه بازار شده است. این ایرفون ..
0 تومان
برند: Sony
    معرفی ایرفون بی‌سیم حذف نویز سونی Sony WI-1000X Wireless Noise Cancelling ایرفون بی‌سیم WI-1000X از سری ایرفون‌های تولید شده توسط کم..
0 تومان
برند: JBL
معرفی هندزفری بی‌سیم بلوتوثی JBL Under Armour Flashهندزفری بی‌سیم بلوتوثی JBL Under Armour Flash از سری محصولات تولید شده توسط کمپانی JBL و Under Armour است که به عنوان یک هندزفری ورزشی ..
0 تومان
برند: JBL
 معرفی ایرفون بلوتوثی جی‌بی‌ال JBL Tune 110BTایرفون بلوتوثی جی‌بی‌ال JBL Tune 110BT از سری محصولات تولید شده توسط کمپانی JBL است که به عنوان یک ایرفون بی‌سیم روان..
0 تومان
برند: JBL
  معرفی هندزفری بلوتوثی جی‌بی‌ال JBL Reflect Flow  هندزفری بلوتوثی جی‌بی‌ال JBL Reflect Flow از سری محصولات تولید شده توسط کمپانی JBL است که..
0 تومان
برند: JBL
  معرفی هندزفری بلوتوثی دور گردنی جی‌بی‌ال JBL Live220BT  هندزفری بلوتوثی دور گردنی جی‌بی‌ال JBL Live220BT از سری محصولات تولید شده توسط کمپ..
0 تومان
برند: JBL
معرفی هندزفری بلوتوثی دورگردنی جی‌بی‌ال JBL Live 200BTهندزفری بلوتوثی دورگردنی جی‌بی‌ال JBL Live 200BT از سری محصولات تولید شده توسط کمپانی JBL است که به عنوان یک هندزفری بی&zw..
0 تومان
برند: JBL
  معرفی ایرفون بلوتوثی جی‌بی‌ال JBL Endurance Sprint  ایرفون بلوتوثی جی‌بی‌ال JBL Endurance Sprint از سری محصولات تولید شده توسط کمپانی JBL ..
0 تومان
برند: JBL
معرفی هدفون بیسیم JBL Endurance Runنتایج مهم هستند و هنگامی که شما هدفون خوب دارید مانعی بین شما و تمرینات ورزشی وجود ندارد.طراحیFlipHookTM ، به گونه ایست که در گوش یا پشت گوش شما قرار بگیرند ..
0 تومان
برند: JBL
معرفی هندزفری بلوتوثی بی‌سیم جی‌بی‌ال JBL Endurance Peakهندزفری بلوتوثی بی‌سیم جی‌بی‌ال JBL Endurance Peak از سری محصولات تولید شده توسط کمپانی JBL است که به عنوان یک..
0 تومان
برند: Apple
  معرفی هندزفری بی‌سیم داخل گوشی اپل Apple Airpod Pro  هندزفری بی‌سیم داخل گوشی اپل Apple Airpod Pro از سری محصولات کمپانی Apple است که به عنوان یک هن..
0 تومان
برند: Apple
   معرفی هدفون بی‌سیم Apple Airpod 2 With Wireless Charging Caseاپل با تولید و عرضه نسخه 7 از آیفون محبوب خود و حذف جک 3.5 میلیمتری تحولی عظیم در بازار هدف..
0 تومان
برند: Apple
  معرفی هدفون بی‌سیم Apple Airpod 2 اپل با تولید و عرضه نسخه 7 از آیفون محبوب خود و حذف جک 3.5 میلیمتری تحولی عظیم در بازار هدفون‌های بی‌سیم ایجاد کرد..
0 تومان
برند: Anker
معرفی ایرفون بی سیم انکر مدل ساندکور اسپریت پرو | Anker Soundcore Spirit Proانکر یکی از معتبر ترین برند های تولید محصولات دیجیتال در دنیاست که محصولات متنوع و با کیفیتی مانند پاور بانک ، اسپیکر ، ..
0 تومان
برند: Anker
معرفی ایربادز وایرلس انکر مدل ساندکور لایف پی 2 | Anker Soundcore Life P2انکر یکی از معتبر ترین برند های تولید محصولات دیجیتال در دنیاست که محصولات متنوع و با کیفیتی مانند پاور بانک ، اسپیکر ، هدف..
0 تومان
نمايش 1 تا 27 از 27 (1 صفحه)

متاسفانه موجودی این کالا به اتمام رسیده است.

لطفا مشخصات خود را ثبت نمایید تا هنگام موجود شدن این کالا با شما تماس بگیریم.

نام و نام خانوادگی
ایمیل
موبایل
توضیحات