شارژ هدفون بلوتوثی بدون شارژر

چگونه می توان هدست بلوتوثی را بدون شارژر، شارژ کرد؟هدست بلوتوثی(bluetooth headset) می تواند برایتان بسیار لذت بخش باشد، اگر از آن به درستی استفاده کنید. به علاوه، می توانید از انواع دستگاه هایی که دارای امکانات بلوتوثی هستند، استفاده کنید؛ بدون اینکه دستگاه ها را با خود حمل کنید. بنابراین ، باید نحوه شارژ هدست بلوتوثی، بدون شارژر را بدانید.

می توانید هدست بلوتوثی را با هر شارژر مناسبی شارژ کنید. به غیر از این، می توان از یک لپ تاپ یا پاور بانک برای شارژ آن استفاده کرد.در عصر مدرن، هدست های بلوتوثی پیشرفته به گونه ای طراحی شده اند که می توانید ساعت ها بدون شارژ از آنها استفاده کنید. هنگامی که باتری کم می شود، باید هدست را شارژ کنید تا دوباره از آن استفاده کنید و به همین دلیل است که یک هدست بلوتوثی دارای شارژر است.

برخی از هدست های بلوتوثی را می توان با ارائه اتصال USB استاندارد با هزینه های مختلف شارژ کرد. به همین ترتیب، برخی از هدست ها به این شکل طراحی شده اند که  بتوانید آنها را با شارژرهای خاص شارژ کنید.اگر در خانه نیستید و شارژر ندارید، در این شرایط باید جایگزین ها را پیدا کنید. می توانید هدست بلوتوثی را با اتصال به لپ تاپ، رایانه یا پاوربانک شارژ کنید. به این منظور، به کابل پورت USB نیاز دارید. بنابراین ، اگر چنین کابلی دارید، می توانید آن را به راحتی جایگزین کنید.

اتصال کابل USB

اتصال USB را می توان برای اتصال با هر دستگاهی که دارای پورت USB است، استفاده کرد. حتی مهم نیست که دستگاه شما با اتصال USB خاصی سازگار است یا خیر. دلیل آن این است که قدرت زیادی دارداگر کابلی دارید که دارای دهانۀ USB در دو طرف است، می توانید هدست بلوتوثی را شارژ کنید. اگر می خواهید هدست را با کابل شارژ کنید، باید دارای پورت USB باشد.

بنابراین ، یک کابل باید دارای دهانۀ USB باشد. این نوع کابل ها رایج هستند و می توانید از آنها برای اتصال با دستگاه های مختلف که دارای پورت USB هستند، استفاده کنید.ممکن است هدست شما با این نوع کابل به دست شما برسد. در غیر این صورت، می توانید کابل USB را از فروشگاه محصولات الکترونیکی خریداری کنید. در کنار این، مطمئن شوید که در حال خرید کابل سازگار با هدست خود هستید.

شارژ با لپ تاپ

می توانید هدست بلوتوثی را به خوبی با لپ تاپ شارژ کنید. حتی اگر لپ تاپ شما 20 درصد قدرت داشته باشد، باز هم برای شارژ هدست کافی خواهد بود. بعلاوه، اگر کابل بلندی برای شارژ آن دارید، می توانید هدست را همزمان هم شارژ کرده و هم استفاده کنیدعلاوه بر این، برخی از هدست های مدرن به شما نشان می دهند که شارژ کامل را دریافت می کنید. بنابراین، اگر از این نوع هدست استفاده می کنید، می توانید سریعاً بفهمید که هدست به طور کامل شارژ می شود. اگر می توانید هدست بلوتوثی را بدون شارژر شارژ کنید، آزاد هستید و می توانید به هر کجا بروید.

در طول جلسه، اگر شارژ باتریتان کم است، کابل را بگیرید و هدست را با دستگاهی که دارای پورت USB است وصل کنید. همانطور که می دانید، صدها کابل وجود دارد که دارای دهانۀ USB در دو طرف آن است. نکته مهم این است که شما باید کابل مناسب هدست خود را تهیه کنید.طول پورت های USB معمولی 3.5 میلی متر است و یک اتصال استاندارد است. همچنین، پورت USB منحصر به فرد در دستگاه خاصی موجود است و به همین دلیل بدون شارژر خاص نمی توان آنها را شارژ کرد.

آیا میتوان هدست بلوتوثی را با پاوربانک شارژ کرد؟

می توانید هدست بلوتوثی را با استفاده از پاوربانک شارژ کنید، اما برای این منظور به کابل USB نیاز دارید. اگر می خواهید به تور بروید، پاوربانک و هدست را به طور کامل شارژ کنید. به علاوه، کابلی را که دارای دهانۀ USB در دو طرف آن است، تهیه کنیدعلاوه بر این ، وقتی هدست بلوتوثی به شما نشان میدهد که باتری کم است، آن را از طریق کابل به پاوربانک وصل کنید. این امکان وجود دارد که بخواهید همراه با هزینه ها از هدست استفاده کنید. بنابراین، شما باید یک کابل بلند داشته باشید.

جمع بندی

چگونه می توان هدست بلوتوثی را بدون شارژر، شارژ کرد؟

حال، میدانید که چگونه هدست بلوتوثی خود را بدون شارژر، شارژ کنید. علاوه بر این، برخی از نکته ها را در رابطه با شارژ هدست باید در نظر بگیرید. این نکته ها  شما را در شارژ کردن هدست کمک میکند. جایگزین برای شارژر هدست هم یکی از اصلی ترین نکته ها است.