شماره تلفن021-91303030
تهران اسپیکر

سبد خرید شما خالی است.

برای ساخت یک سیستم Hi-Fi به چه چیزهایی نیاز داریم؟

برای ساخت یک سیستم  Hi_Fiبه چه چیز هایی نیاز داریم؟

آیا می خواهید داشتن یک سیستم Hi_Fi  را در خانه تجربه کنید؟ در اینجا وسایل مورد نیاز برای این کار را به شما معرفی می‌کنیم.

اگر بدنبال یک سیستم صوتی فوق‌العاده با یک کیفیت بی نظیر هستید سیستم های Hi_Fi  را به شما معرفی می‌کنیم. اگر این سیستم را انتخاب کرده اید ورود شما به دنیای صدا و کیفیت را تبریک می‌گوییم .

یکی از بهترین ویژگی های سیستم Hi_Fi  این است که شما می‌توانید آن را به همان شکل و کیفیتی که دوست دارید بسازید و دست شما کاملا باز است. با دقت و تمرکز روی بخش های مختلف سیستم آن را مطابق علایق خود بسازید و کیفیت صدای باور نکردنی را تجربه کنید. اما سیستم های Hi_Fi  شامل چه چیز هایی هستند و در ساخت این سیستم به چه چیز هایی نیاز داریم؟ در ادامه وسایل مورد نیاز را بررسی خواهیم کرد.

منبع

شما ابتدا باید منبع موزیک خود را انتخاب کنید. شاید شما آرشیوی از آهنگ های مورد علاقه خود را روی یک هارد دیسک دارید و یا از برنامه های مختلفی مانند Spotify  یاApple music استفاده می‌کنید. شاید هم به تازگی یک مجموعه وینیل خریداری کرده اید و می‌خواهید دستگاه صوتی شما از همه اینها استفاده کند. نگران نباشید سیستم Hi_Fi این کار را برای شما انجام خواهد داد.

تقویت کننده

شما برای ساخت یک سیستم Hi_Fi به یک تقویت کننده نیز نیاز دارید. تقویت کننده صدا را تقویت و بلند تر میکند و میتواند ولوم صدا را کنترل کند. در واقع تقویت کننده ماهیچه سیستم شماست. انواع مختلفی از تقویت کننده ها در بازار وجود دارد.

اسپیکر ها

یکی دیگر از وسیله های مورد نیاز شما اسپیکر ها هستند که منشاء صدا هستند. نکته قابل توجه در انتخاب اسپیکر ها اندازه اسپیکر است. اندازه اسپیکر به مکانی که می‌خواهید اسپیکر را در آن قرار دهید بستگی دارد. شما براي يک صدای با کیفیت و فوق العاده نیازی به اسپیکر های بزرگ ندارید و می‌تواند با اسپیکر های کوچکتر نیز یک صدای فوق العاده با کیفیت را ایجاد کنید.

کابل ها

شما برای متصل کردن بخش های مختلف سیستم خود بهم به کابل نیاز دارید. برای خرید کابل های مورد نیاز خود اتصالات را بررسی کنید و کابل ها را با توجه به نیاز آنها خریداری کنید. فراموش نکنید که برای اسپیکر ها نیز به کابل اسپیکر نیاز دارید. تمام آنچه را که برای راه‌اندازی سیستم Hi_Fi نیاز است را گفتیم. امیدواریم که از سیستم خود نهایت لذت را ببرید.

3
دیدگاه‌های نوشته

    برای راه اندازی یه سیستم که برای پلی vinyl هست خیلی بدرد میخوره

    مهران اسدی 10 دی 1400

    از hi fi تو خیلی از اسپیکر جدید میشه دید جالبه که میشه ساخت متنتون خیلی کامل بود مرسی

    امیر حسین 10 دی 1400

    سیستم Hi_Fi بحث جالبیه درکل مقاله هی دیگتون در این باب رو هم من خوندم